استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Super Hero Ninja Fighting Game

Super Hero Ninja Fighting Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۱۵
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۵
حجم۷۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Toucan Games 3D
‏‏به بازی کونگ فو کاراته نینجا سایه ابرقهرمانی در این اکشن بپرید و مهارت های خود را به عنوان یک جنگجوی نینجا سایه ثابت کنید. نینجاهای خشمگین یک بازی مبارزه با نینجاهای سه بعدی است که به شما امکان می دهد افراد بد را هدف بگیرید، شلیک کنید و افراد بد را بکشید.
‏در این بهترین بازی نینجا، عملکرد نینجاها کشتن ولگردی و قانونی شکنی، ترور، و جنگ است. دشمنان خود را با حملات چابکی خشمگین نینجا له کنید. سریع، مخفیانه و کشنده باشید تا به جنگجویان نینجا یورش ببرید و همه آنها را با ضربات قوی خود در این بازی های مبارزه ای نینجاهای سه بعدی بکشید. از دیوار بالا بدوید و با شمشیرهای سامورایی، جنگجویان نینجاهای شرور دشمن را برش دهید. با نینجاهای خشمگین در نبرد نینجا با مهارت های کونگ فو کاراته استاد خود با خون و شکوه در تیغه آهنین طومارهای بزرگ در این بازی نینجا مبارزه کنید. آنها را با یک جنین قوی زیر تیغه شمشیر خود در بازی نینجا کونگ فو کاراته بکشید. در بازی‌های مبارزه‌ای نینجا سه ​​بعدی، یک جنگنده شیطانی قصد دارد 4 برادر جنگجوی نینجا را که در شرق دور ژاپن زندگی می‌کنند، بکشد. آنها با تمرین هنر نینجا آراشی که توسط پدرشان استاد یوکی آموزش داده شده است، بزرگ شده اند. یک شب در دهکده، لرد دشمن نینجا خشمگین شرور قصد حمله به استاد چهار برادر را دارد و توسط آنها به قتل می رسد. چهار برادر نینجا به استادشان یوکی قول داده اند که انتقام بگیرند و مردم دهکده را به هر قیمتی نجات دهند. اکنون آنها در حال تعقیب و گریز و کشتار در پشت نیروهای Ninja Lord دشمن شیطانی هستند که برای شکست دادن Ninja Lord می جنگند.
‏در بهترین بازی نینجا، Start the War of Clans Warriors Ninja! وارد دنیای نینجاهای ژاپنی شوید و رقبای خود را بکشید. از مهارت های مختلف مبارزه در تکواندو، موی تای، کونگ فو و بوکس استفاده کنید و ارتشی از جنگجویان سامورایی با سلاح های پوست لاک پشت برای دفاع و حمله به دشمن باشید. یک قاتل نینجا واقعی ژاپنی بودن دیوانه کننده است! در بازی جنگجوی نینجا، قبیله خود را به پیروزی هدایت کنید و مرگ را برای همه دشمنان خود به ارمغان بیاورید! در مبارزات خطرناک در برابر رقبای شیطانی زنده بمانید، با دشمنان مبارزه کنید و تا زمانی که می توانید زنده بمانید! همانطور که یک جنگنده نینجا اکنون کل دهکده فو-ریو را اشغال کرده است. وقت آن است که از مافیای کونگ فوی شیطانی برای مردم خود انتقام بگیرید. رئیس مافیای fu-ryu ژاپنی و شرکای جنایت نینجا خیابان‌های شهر را درگیر کرده‌اند که درگیر کشتار ولگردی و مبارزه با نینجا در بازی‌های مبارزه با نینجا سایه سه بعدی هستند.
‏ویژگی‌های Ninja Fighting killing spree :
‏ br>- از تکنیک های مختلف مبارزه و سبک های هنرهای رزمی استفاده کنید
‏- زندگی یک نینجا را تجربه کنید
‏- حرکات مخفی کاری و جنگی واقعی
‏- حرکات مخفی کاری و جنگی بین مبارزات نینجا
‏- پانچ بازیکن، قدرت- ups و Combos
‏- گیم پلی جنگی چند سلاح و بسته اکشن
‏- حالت مخفی کاری و سبک نبرد استاد نینجا در سایه ها
‏- کنترل های بصری برای کنترل نینجاها و سلاح های مدرن
‏- موسیقی پس زمینه جذاب با HD گرافیک
‏این بازی جنگجوی نینجا بهترین بازی اکشن fight2 در سبک ژاپنی است. از مهارت های نینجا کاراته خود مانند تکواندو، موی تای، کونگ فو، و بوکس در برابر دشمنان قدرتمند برای مبارزه با 2 در این بازی های نینجا نینجا سه ​​بعدی استفاده کنید. از این بازی اعتیاد آور با یک افسانه مبارز واقعی در برابر یک رئیس دنیای اموات مافیا لذت ببرید! با بازی‌های مبارزه‌ای کونگ فو، Shadow Fight Two را برای یک ماجراجویی اکشن شبیه‌ساز جنایات افراطی بازی کنید.

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ا میر
٢٠ فروردین ١٤٠٢

بهتر ین بازی است

۰ ۰
☢☢LAFERARI XX👑👑
٢٢ تیر ١٤٠١

اشغال ترین بازی بابا پدرمون سوخت هر چی تلاش میکنم مرحله چهار رو برم میبازیم تو گوه خوردی مزخرف اینجور بازی درست کردی پیشنهاد میکنم نصب نکنین برین شادو فایت ۳،۲،۴ اینا بهترین بازی نینجا هست نتتون رو به همیچین بازی ها طلف نکنین اینجا سرچ کنینnekki یه عالمه بازی های خوبی میاره برین اونا رو بازی کنین نه این اشغال رو لطفا بله رو بزنین اصلا راضی نیست از این بازی😡😡😡😡😡😡😡👹👹👹👹👺👺👺😾

۱ ۲
محمدرضا
٢٦ آذر ١٣٩٩

افتضاح

۸ ۱۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده