استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Mini Browser - Indian Browser

Mini Browser - Indian Browser

نسخه۲.۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۰۹
تعداد دانلود۳۱ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۷۳
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Splite Technologies Pvt. Ltd.
‏‏TUC Browser یک برنامه عالی برای مدیریت تمام برنامه های رسانه های اجتماعی در یک برنامه است. بدون نیاز به نصب همه برنامه ها اجرای همه شبکه های اجتماعی در یک برنامه Lite با نصب این برنامه در حافظه و داده های گوشی خود صرفه جویی کنید. این برنامه شامل تمام سایت های اجتماعی است که می توانید بدون نیاز به نصب همه برنامه های مربوطه، در یک برنامه به آنها دسترسی داشته باشید. این برنامه دارای تمام رسانه های اجتماعی است که شما نیاز دارید. سایت‌های بیشتری به زودی اضافه می‌شوند..
‏وب‌سایت‌ها را سریع و ایمن مرور کنید بدون نیاز به به خطر انداختن سابقه مرور خود. مرورگر TUC بسیار کم حجم برنامه دارد، بنابراین فضای ذخیره سازی گوشی شما را ذخیره می کند.
‏ویژگی های بیشتر به زودی...
‏سلب مسئولیت: لطفاً توجه داشته باشید که آرم های استفاده شده در این برنامه یا در برنامه آواتار علائم تجاری صاحبان مربوطه هستند. آنها فقط برای اهداف شناسایی استفاده می شوند. لطفاً هر زمان که در مورد نشان‌واره‌های علامت تجاری سؤالی دارید، حتماً با ما تماس بگیرید، قول می‌دهیم نشان‌واره شما در عرض 1 روز حذف شود.
‏همه گرافیک‌ها و رسانه‌های مورد استفاده تحت CCO یا دامنه عمومی هستند. این یک برنامه رسمی نیست.
‏ما به هیچ یک از خدمات قابل دسترسی از طریق این برنامه وابسته نیستیم. این برنامه فقط کاربر را به استفاده از خدمات مورد نیاز هدایت می کند و ما مسئولیتی در قبال مشکلات مالی یا فنی که کاربر به دلیل خرابی شبکه، خرابی دستگاه یا هر گونه عوارض دیگر با آن مواجه می شود، نیستیم.
‏کاربر این برنامه صرفاً مسئول اشتراک گذاری داده های شخصی او با سایت های شبکه های اجتماعی فهرست شده در این برنامه. ما به هیچ وجه روی داده های شما کنترل نداریم، تمام اطلاعاتی که به آن دسترسی دارید از طریق سایت های رسمی شبکه های اجتماعی فهرست شده است.
‏‏▪ تغییرات اندک

نظرات و امتیاز ها

۷۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر نظر علی
١٦ خرداد ١٤٠٣

‏✓ نظر ‏✗ نظر من از مرگ نمی‌ترسم ولی از رفیق نامرد

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر Mahdi
٤ اسفند ١٤٠٢

‏✓ کم حجم ‏✗ تریدینگ ویو و باز نکرد!!

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر ....
٣ تیر ١٤٠٣

‏✓ بدرد نخور ‏✗ فیلتر شکن نیست بهیچ دردی نمیخوره اگه شک داری که نصب کنی یا نصب نکنی نصب نکن بدنیست خییییییییییلی بد هست بدرد نخور

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده