خانه برنامه کاربردی
نسخه۷.۹.۱
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۴/۲۷
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۲.۹۲
تعداد نظرات۱۳
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده SriApps

‏‏Caller ID شماره موبایل به شما کمک می کند تا شماره تلفن، کد STD و کد ISD بدون اتصال به اینترنت را جستجو و پیگیری کنید، مکان تماس گیرنده را با نام ارائه دهندگان خدمات، با اطلاعات شهر، وضعیت در هر تماس های ورودی و خروجی نمایش می دهد.

‏آیا از شماره ناشناس تماس می گیرید؟ آیا می خواهید از جایی که این شخص تماس می گیرد پیدا کنید؟ اکنون می توانید از شماره تماس موبایل شماره یاب برنامه استفاده کنید تا از کدام اپراتور دولتی / مخابرات و شماره تلفن همراه متعلق به آن باشد.

‏شماره تلفن تماس گیرنده تلفن همراه نشانگر اطلاعات مکانی تماس گیرنده مانند منطقه و اپراتور بر روی صفحه نمایش تلفن همراه شما در حین تماس های ورودی و خروجی است.

‏شناسه تماس گیرنده و تلفن ردیاب اجازه می دهد تا شما را به جستجو و ردیابی هر شماره تلفن همراه و یا شماره تلفن ثابت در جهان از جمله 246 کشور و 12982 شهرستانها مناطق. این خط ثابت و شماره تلفن همراه مکان دقیق جغرافیایی (منطقه شهر، ایالت، کشور و اپراتور) را دنبال می کند.

‏شناسه تماس گیرنده واقعی و محل سکونت: شما می توانید به راحتی ببینید که چه کسی تماس می گیرد و تماس های ناخواسته دریافتی را از طریق شناسه تماس گیرنده با نام و اطلاعات مکان (کشور، ایالت، منطقه شهر و اپراتور) مشخص می کند. پیگیری هر شماره تلفن همراه از کل هند، آمریکا، کانادا، پاکستان. لیست تماس های خود را با منطقه و نام اپراتور مشاهده کنید. لیست تماس های خود را با منطقه و نام اپراتور مشاهده کنید. هر کد STD را از INDIA کلی و هر کد ISD از جهان جستجو کنید. مسدود کننده تماس: مسدود کننده تماس گیرنده به شما این امکان را می دهد که از تماس های ناخواسته نظیر telemarketers، تماس گیرندگان هرزنامه، تقلب و غیره مسدود کنید. جستجو آنلاین: شما می توانید شماره تلفن همراه را نشان می دهد، نشان می دهد شناسه تماس گیرنده، STD کد جستجو، کد ISD بدون اتصال به اینترنت. محل تماس واقعی تماس گیرنده را نشان می دهد. هر تماس ورودی و خروجی از طریق صفحه تماس. یابنده تلفن همراه تنها برنامه ای است که موقعیت تماس دهنده هر تماس گیرنده را نمایش می دهد.

‏- ویژگی های کلیدی - ✔ آهنگ هر شماره تلفن از کل هند، ایالات متحده آمریکا، کانادا، پاکستان و مشاهده محل سکونت در نقشه. ✔ مسدود کردن تماس از شماره تلفن همراه ناخواسته و تماس گیرنده. ✔ یافتن STD کد، کد ISD. ✔ بدون اتصال به اینترنت مورد نیاز برای شناسه تماس گیرنده ✔ تعیین شماره تلفن همراه، جزئیات اپراتور، منطقه و دولت. ✔ نشان می دهد اطلاعات تماس گیرنده در هنگام تماس های ورودی و خروجی. ✔ برنامه تماس گیرنده موقعیت مکانی ردیاب برای دستگاه اندیشه خود را. ✔ نمایش لیست تماس خود را با منطقه و نام اپراتور. ✔ برنامه ردیابی محل تماس گیرنده کاملا آفلاین است. ✔ نمایش لیست تماس تماس خود را با منطقه و نام اپراتور. ✔ شناسه تماس گیرنده - به شما کمک می کند تا قبل از پاسخ دادن به تماس گیرنده تماس بگیرید. ✔ برنامه ساده و بهترین برنامه تلفن تماس گیرنده برای تلفن همراه آندروید خود را. ✔ به راحتی محل تماس Caller با این برنامه را تماشا کنید. ✔ تلفن همراه تلفن همراه شماره موبایل رایگان شماره تلفن همراه برای تلفن همراه خود را. ✔ یافتن STD کد، کد ISD. ✔ اتصال اینترنت مورد نیاز برای نشان دادن محل در نقشه گوگل. ✔ تعیین شماره تلفن، جزئیات اپراتور، منطقه و دولت. ✔ اطلاعات تماس گیرنده را در هنگام تماس تلفنی نشان می دهد. ✔ شماره موبایل برنامه یاب کاملا آفلاین است. ✔ اطلاعات مکانی تماس گیرنده را در هنگام تماس های ورودی و خروجی نشان می دهد. ✔ شناسه تماس گیرنده - به شما کمک می کند تا قبل از پاسخ دادن به تماس گیرنده تماس بگیرید. ✔ ساده و بهترین شماره تلفن همراه برای تلفن همراه خود را. نکته: این برنامه مکان مکانی واقعی / موقعیت جغرافیایی تماس گیرنده را نشان نمی دهد. تمام اطلاعات مکان تنها در سطح ایالت / شهر است.

Fixed Crashes
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟