استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
GPS Mobile Number Place Finder

GPS Mobile Number Place Finder

نسخه۱.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۲۸
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۱۶
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Vpn Apps Navigate
‏‏مکان یاب شماره موبایل GPS
‏مکان یاب شماره موبایل GPS موقعیت فعلی شماره تلفن همراه شما را نشان می دهد.
‏مکان یاب شماره موبایل GPS یک برنامه اندرویدی بسیار آسان و دوستانه برای استفاده از آن در تلفن هوشمند شما است. اشتراک گذاری موقعیت مکانی با خانواده و دوستان مکان یاب شماره موبایل GPS به شما کمک می کند تا کدهای STD و ISD را جستجو کنید. مکان فعلی شماره تلفن خود را روی نقشه نشان دهید و آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید تا به راحتی با حرکات شاد آن را پیدا کنید. اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی برای خانواده شما بسیار خوب است، با کمک برنامه رایگان مکان یاب شماره موبایل GPS برای شما در فروشگاه بازی.
‏موقعیت یاب شماره تلفن به شما امکان می‌دهد هر مکان شماره تلفنی را در نقشه‌های جی‌پی‌اس زنده mobiluris nomrebis baza جستجو و پیدا کنید.
‏یاب شماره موبایل را انتخاب کنید تا دستیار خوب شما باشد. برنامه یاب تلفن به شما کمک می کند مکان شماره تلفن را پیدا کنید. جستجوی معکوس تلفن به شما کمک می کند مکان را به دست آورید. پیدا کردن مکان شماره تلفن همراه هرگز آسان تر نبوده است.
‏ پیدا کردن تلفن من هر شماره را پیدا کنید و مکان تماس را نمایش دهید. شما مستحق یک تلفن مکان‌یابی جغرافیایی برای دریافت مکان شماره تلفن و شماره درخواست هستید. موقعیت فعلی تلفن همراه خود را پیگیری کنید. از زمانی که برنامه را نصب کردید، همه مکان‌های بازدید شده را ردیابی و ثبت کنید. رقم الجوال مکان مکتشف GPS. برنامه مکان یاب شماره تلفن همراه به صورت رایگان برای استفاده.
‏☆ یاب شماره تلفن: مکان یاب تلفن ما به شما کمک می کند تا هر شماره تلفنی را از ایالات متحده آمریکا، هند، روسیه، برزیل، کانادا، مکزیک، اندونزی و هر کشور دیگری پیدا کنید. جهان. منطقه شهر، ایالت، کشور و اپراتور خدمات شماره تلفن نمایش داده می شود و موقعیت جغرافیایی روی نقشه ها نشان داده می شود. مکان یاب شماره تلفن همراه - مکان تماس گیرنده تلفن.
‏☆ جستجوی کد منطقه در سراسر جهان: یاب شماره تلفن ما توسط پایگاه داده ای از اطلاعات هزاران منطقه در جهان پشتیبانی می شود. ما کدهای منطقه 12982 شهر را برای شماره گیری اولیه مشترک (STD) و کدهای 246 کشور را برای شماره گیری بین المللی مشترکین (ISD) ارائه می دهیم. می توانید به راحتی تقریباً همه کدهای شهرها را با اطلاعات دقیق مکان جستجو و جستجو کنید.
‏☆ جستجوی آفلاین: می توانید شماره تلفن را جستجو کنید، شناسه تماس گیرنده را نشان دهید، کد STD، کد ISD را بدون اتصال به اینترنت جستجو کنید. P.S. برای نشان دادن موقعیت مکانی در Google Maps به اتصال اینترنت نیاز است.
‏GPS Route Navigation / مکان‌های نزدیک
‏مسیر یاب GPS همچنین این امکان را دارد که کوتاه‌ترین مسیر و مسیر آسان را با توجه به حمل‌ونقل و موقعیت فعلی شما پیدا کند. . مکان مورد نظر با استفاده از این برنامه، نقشه زمین مسیر یاب GPS از سیستم موقعیت یاب جهانی برای یافتن مسیر با مسافران ماهواره ای و نمای خیابان استفاده می کند. برنامه GPS Route Finder به شما نشان می‌دهد در سراسر جهان سفر کنید و پیمایش کنید.
‏هشدار دوربین سرعت GPS:
‏رانندگی در بزرگراه‌ها با سفری خوب، برای جلوگیری از هرگونه تجربه ناخوشایند در طول رانندگی در بزرگراه‌ها. هشدار دوربین سرعت ردیاب دوربین سرعت با صدای بیلپ در زمان واقعی به شما هشدار می دهد و به شما اطلاع می دهد. علاوه بر این، به شما هشدار دوربین نور قرمز را نیز می دهد. مانند دوربین های سرعت (کمین موبایل، دوربین های سرعت ثابت، دوربین های چراغ قرمز)، سرعت گیرها، جاده های بد و غیره.
‏Speedo Meter & Time Distance .
‏حداکثر و میانگین سرعت.
‏قطب نما / قبله یاب:
‏جهت قبله و قطب نما با استفاده از جریان فعلی شما، موقعیت مکانی با کمک در GPS NAVIGATE، جهت QIBLA و قطب نما با دقت.
‏نمای زنده ترافیک:
‏می‌توانید مسیر یاب آسان جاده‌ها یا بزرگراه‌ها را جستجو و پیدا کنید.
‏جستجوی پیمایش صوتی
‏مکان‌ها و نقشه‌های نزدیک خود را با جستجوی صوتی پیدا کنید ناوبری راه بسیار آسان یاب مکان شماره تلفن همراه GPS مکان یاب سریع و رایگان را با جستجوی صوتی در یک دقیقه به شما می دهد.
‏ویژگی ها:
‏به روز رسانی.
‏در سرتاسر جهان موجود است.
‏معتمد و برنامه مکان یاب ایمن تر در فروشگاه.
‏رایگان برای همیشه.
‏نمایش کدهای STD،ISD.
‏GPS شماره موبایل مکان یاب برنامه اندروید رایگان برای تلفن شما.
‏سلب مسئولیت: برنامه مکان یاب شماره تلفن همراه ما می تواند منطقه شهر، کشور ایالت را نشان دهد. مطمئن شوید که مکان واقعی را نشان نمی دهد این برنامه جاسوسی یا نظارت مخفی نیست.

نظرات و امتیاز ها

۱۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سبحان
٤ تیر ١٤٠٢

اصلن مسله اکسش نیسد میگه باید خدمات نصب کنی

میپسندم۱۰ نمیپسندم۲
عکس کاربر AM1391
١٦ مرداد ١٤٠٢

همه چیزاش الکی هست

میپسندم۵ نمیپسندم۱
عکس کاربر iuxohaker
٢٥ تیر ١٤٠٢

این اصن هیچکاری نمیکنه

میپسندم۶ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند