استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Stickman Destroy - Super Warri

Stickman Destroy - Super Warri

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۶
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۹۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Azura Global
‏‏Stickman Destroy - Super Warriors Destruction یک بازی هیجان انگیز بر اساس فیزیک ragdoll. استیکمن ها را نابود کنید، با استفاده از انواع شیرین کاری از سطوح جالب عبور کنید!!!
‏Stickman Destroy - Supreme Warriors Destruction با الهام از 'Saiyanz battle Z' نوید انجام مهیج ترین بازی ها را در این بازی می دهد. ژانر.
‏آیا برای یک مسابقه مرگ واقعی آماده هستید؟ از بازی شبیه ساز جدید Stickman Destroy - Super Warriors Destruction لذت ببرید، که در آن ماموریت شما این است که با استفاده از وسایل نقلیه و اشیاء جالب مختلف، خراب، تصادف، تخریب و از بین بردن سایر stickmen ها! فقط آدمک استیکمن خود را به پایین تپه پرتاب کنید و آن را تماشا کنید که بر روی دشمنانش سقوط می کند!
‏از طیف گسترده ای از اسباب و وسایل نقلیه جالب مانند دوچرخه قدیمی، وسیله نقلیه زرافه یا حتی تراکتور دیوانه لذت ببرید و تخریب دربی واقعی را سازماندهی کنید! با عجله از موانع مختلف عبور کنید، استیکمن فوق العاده رنگارنگ خود را به سمت 'رقبا' پرتاب کنید و از تخریب استخوان های آنها لذت ببرید! شیرین کاری ها و ترفندهای مختلفی را انجام دهید و سعی کنید استیکمن خود را روی اره متحرک، چکش یا شی ترامپولین فرود آورید!
‏برای تخریب استیکمن با قرار دادن انواع مختلف موانع خطرناک و هجوم به سمت استیکمن دیگر، حداکثر امتیاز را دریافت کنید! هر چه به حریفان آسیب بیشتری وارد کنید، امتیاز بیشتری کسب می کنید! چرخ های وسایل نقلیه خود را که از شما دور می شوند تماشا کنید و فقط از بازی شبیه ساز Stickman Destroy - Super Warriors Destruction که برای همه سلیقه ها و سنین ساخته شده است لذت ببرید!
‏Stickman Destroy - Supreme ویژگی های Warriors Destruction:
‏- فیزیک واقع گرایانه
‏- گیم پلی پویا
‏- بیش از 100 سطح
‏- 3 حالت بازی
‏- 50+ شخصیت/اسکین سبک های dbz، سبک قهرمانان فوق العاده و بیشتر
‏- شیرین کاری های مختلف
‏- جلوه های خونی و حرکت آهسته
‏- این نوع جنگنده های فوق العاده را جمع آوری کنید: Dragon ssj2, z ssj3, ssj4, ultra instinct (ui), xeno... تا قوی ترین استیکمن شوید جنگجو.
‏تصادف های جالب به اشیاء و آدمک های مختلف را از دست داده اید؟ سپس شما از این بازی برای هر عاشق تخریب کاملاً لذت خواهید برد! بازی Stickman Destroy - Supreme Warriors Destruction را بازی کنید و از آن لذت ببرید!
‏اطلاعات پشتیبانی:
‏برای پشتیبانی بیشتر، لطفاً با:
‏E- پست الکترونیکی: danghuong04051993@gmail.com
‏فن صفحه: https://www.facebook.com/StickmanDestroy/
‏‏به روز رسانی نسخه 1.3.0
‏- رفع اشکالات جزئی
‏- عملکرد بازی را بهینه کنید.

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده