استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Nova: Iron Galaxy

Nova: Iron Galaxy

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۰.۸۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۰۱
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده STONE3 PTE. LTD.
‏‏یک ایستگاه فضایی جمهوری خواهان با ابهت
‏در خلأ تاریک و خطرناک، ایستگاه فضایی باشکوه شما پناهگاه و پایگاه شما خواهد بود. دستورات جمهوری خواه را کامل کنید و استقرار استراتژیک خود را به طور منظم تنظیم کنید. یک ایستگاه فضایی قدرتمند اولین قدم شما به سوی تسخیر کهکشان خواهد بود.

ویدئو معرفی بازی

‏آمادای فضایی غیرقابل توقف
‏از بین نقشه های مختلف کشتی های جنگی، عاقلانه انتخاب کنید. ناوگان منحصر به فرد خود را با طرح های مدولار و سیستم های مونتاژ بسازید. گزینه های استراتژیک خود را با دقت برنامه ریزی کنید و در نبردهای فضایی بی سابقه شرکت کنید. انتخاب شما بر نتیجه هر نبردی که در آن می جنگید تأثیر می گذارد.
‏اتحاد بین کهکشانی خود را ایجاد کنید
‏بعد از 'رویداد ابرنواختر'، کل بخش رنی در آشفتگی عمیقی است. . در این حالت پر هرج و مرج، باید با افرادی که بیشتر به آنها اعتماد دارید، یک اتحاد بین کهکشانی قدرتمند بسازید. آینده بخش رنی اکنون به همکاری شما بستگی دارد.
‏داستان های بی پایان ستاره های بی پایان
‏ناوگان خود را برای کاوش و تحقیق در این بخش بفرستید. شاهد داستان‌های عجیب و غریب و حماسه بین‌کهکشانی تأثیرگذار باشید.
‏و بیشتر
‏یک کره دایسون اکنون در «کهکشان جالوت» برای تصاحب در دسترس است، حقیقت پشت «رویداد ابرنواختر» این است هنوز در خلاء کم نور خوابیده است. جمهوری و کوترمینال از زمان فاجعه جهانی ساکت شده اند. شما و اتحادتان در مورد آینده بخش رنی تصمیم خواهید گرفت. آیا از ذهن دیپلماتیک غیرقابل چالش خود برای رسیدن به هدف استراتژیک خود استفاده خواهید کرد؟ یا قصد دارید قلمرو خود را با خونریزی گسترش دهید؟ سفری بین‌ستاره‌ای بر خلاف هر سفر دیگری در شرف وقوع است.
‏پشتیبانی
‏به ما ایمیل بزنید support@gamestone3.com
‏ما را در فیس‌بوک دنبال کنید
‏https://www.facebook. com/NovaIronGalaxy/
‏‏به Nova: Iron Galaxy خوش آمدید