استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها اخبار
Podcast App -  Podcasts

Podcast App - Podcasts

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱۶.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۵
تعداد دانلود۹۰۰
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اخبار
سازنده Evolve Podcast App For Android
‏‏برنامه رایگان پادکست برای اندروید است. برنامه پادکست ساده ترین راه برای پیدا کردن ، ذخیره و گوش دادن به همه پادکست های مورد علاقه خود است. پادکست های جدید را کشف کرده و در مورد هر موضوعی از اخبار ، آموزش ، کمدی ، سیاست گرفته تا دین و موارد دیگر مطلع شوید. برنامه Podcast را به صورت رایگان دانلود کنید و به بیش از پانصد هزار پادکست دسترسی داشته باشید، به بیش از سی میلیون اپیزود گوش دهید، آن ها دخیره کنید تا بعدا به طور آفلاین از آن ها بهره ببرید. از نمایش های معروف مانند: پادکست زندگی آمریکایی، تجربه جو روگان، چیزهایی که باید بدانید و خیلی های دیگر لذت ببرید. موضوع های مورد علاقه خود را جست و جو کشف کنید، بهترین قسمت های آن را انتخاب کرده، دانلود کنید و گوش دهید. برای خودتان لیست پخش با دسته بندی های شخصی ایجاد کنید تا مواردی که می خواهید بعدا گوش دهید یا برای همیشه داشته باشید را از دست ندهید.

ویدئو معرفی برنامه

‏ویژگی های برنامه The Podcast App اندروید :
‏به بیش از 500،000 پادکست دسترسی داشته باشید.
‏به بیش از 30،000،000 قسمت گوش دهید ، آن ها را پخش کنید یا آ نها را ذخیره کنید تا بعدا آفلاین گوش دهید.
‏لیست پخش را سفارشی کنید: قسمت های مورد نظر خود را بعداً انتخاب کنید و لیست مورد نظر خود را مرتب سازی کنید.
‏نمایش های محبوب را مرور کنید و به راحتی بهترین قسمت های آنها را کشف کنید.
‏بهترین قسمت ها را بر اساس موضوعات مورد علاقه خود ، از ورزش ، سلامتی و مالی گرفته تا پیشرفت شغلی ، تاریخچه و غیره کشف کنید.
‏برنامه به صورت رایگان عرضه شده است.
‏‏ما یک ظاهر جدید و تازه را معرفی می کنیم!. این همان برنامه پادکستی است که شما می شناسید و دوست دارید، اما با توجه به تمام جزئیات برای بهبود خوانایی، قابلیت استفاده و در نهایت برای الهام بخشیدن به کنجکاوی شما در دنیای پادکست ها تجدید نظر شده است! در این نسخه جدید ما چند میانبر در لیست قسمت ها اضافه کردیم تا به شما کمک کند پادکست های جدید را به راحتی پیدا کرده و پخش کنید!

برنامه‌های مرتبط