خانه برنامه سبک زندگی
in Tags - Best hashtags generator for social media

in Tags - Best hashtags generator for social media

تعداد دانلود۹۰۰
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Prilaga.com
‏‏این برنامه به شما کمک می کند تا 'Like' عکس ها، پست ها و امتیازات خود را افزایش دهید. فقط کافیست هشتگهای لازم را کپی کرده و بارگذاری کنید. این برنامه دارای تمام هشتگ های محبوب است، جستجو راحت انجام می شود. شما می توانید برچسب های خود را اضافه کنید، آنها را با موجودی ترکیب کنید و آنها را در یک کارت مجزا برای استفاده مجدد استفاده کنید. به عبارت دیگر شما می توانید بهترین ها و برچسب های بالا را برای دوستداران اینستاگرام برای افزایش طرفداران خود پیدا کنید.
‏همچنین دارای کلید های داغ برای باز کردن شبکه های اجتماعی محبوب مانند اینستاگرام، فیس بوک، Vkontakte، توییتر است
‏این برنامه به اینستاگرام وابسته نیست.
‏این برنامه از هشتگ #prilaga در هر کارت استفاده می کند. ما برای پیدا کردن بهترین عکس ها و کمک به ارتقاء حساب کاربری خود از آن استفاده می کنیم. ما بهترین پست ها را در حساب کاربری prilaga عرضه می کنیم.
‏‏categories دسته بندی های به روز شده
‏* اشکالات رفع شده است
‏* نشانگرهای رنگی برای ژنراتور
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟