استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Google Authenticator

Google Authenticator

تولید کد امنیت گوگل

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۲/۱۸
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۴۰۵
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Google LLC

تایید حساب با یک گام

اگر صاحب یک گوشی اندرویدی هستید حتما یک حساب گوگل نیز برای استفاده از سرویس های کاربردی این پلتفرم دارید. گوگل به عنوان یکی از خوش نام ترین های غول های دنیای تکنولوژی سرویس های بسیاری را به کاربران ارائه می دهد. اما برای استفاده از این سرویس ها می بایست حساب کاربری خود را تایید کنید که این کار هم با Google Authenticator آسان شده است. اما کاربرد این اپلیکیشن چیست؟

ویدئو معرفی برنامه

به طور مثال اگر برنامه تراست والت را روی گوشی خود نصب داشته باشید باید برای استفاده از آن حساب خود را تایید کنید. این سرویس گوگل نیز به شما این امکان را می دهد تا این کار را به راحتی انجام دهید.

سازگاری با اپلیکیشن های مختلف

اپلیکیشن کوینکس نیز یکی دیگر از برنامه های حوزه مالی است که برای استفاده از آن باید حساب خود را تایید کنید و برای این کار به Google Authenticator نیاز پیدا خواهید کرد.

‏‏حساب کاربری گوگل خود را با استفاده از این اپلیکیشن امن تر کنید.

‏این اپلیکیشن ورود به حساب کاربریتان را دو مرحله ای می کند و با تولید یک کد باعث می شود علاوه بر پسورد، این کد حسابتان را برای دیگران غیرقابل دسترس کند. این قابلیت خیال شما را از امنیت حساب ها و تمام اطلاعاتتان راحت می کند.

‏این اپلیکیشن حتی در حالت پرواز نیز به کمک شما می آید. به طور کلی این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا از تایید حساب برای سایت ها و سرویس های مختلف مثل Twilio Authy راحت شوید.

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏★ کروم از کلید امنیتی آزمایشی (FIDO U2F) پشتیبانی می کند
‏★ تنظیمات برگزیده برنامه احراز هویت برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی فعال می شود

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده