استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Airport Craft: Fly Simulator

Airport Craft: Fly Simulator

نسخه۱.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۲
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۹
حجم۱۰۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Survival Crafting & Exploration Adventure Games
‏‏شما در بزرگترین فرودگاه دنیای صنایع دستی هستید! به عنوان فرمانده بهترین خطوط هوایی، تجارت خود را گسترش دهید، فرودگاه های بزرگتر بسازید و سرمایه دار خطوط هوایی شوید! بازی Airport Craft – بهترین شبیه‌ساز پرواز در کل سبک بازی‌های ساخت و ساخت موبایل!
‏به فرودگاه JFK خوش آمدید!
‏آیا بازی‌های پرواز را دوست دارید؟ Airport Craft را به صورت رایگان بازی کنید و از بازی‌های ساخت و ساز زیبا در آسمان لذت ببرید! بهترین خطوط هوایی جهان را ایجاد کنید و صدها فرودگاه را مدیریت کنید! ترافیک هوایی را کنترل کنید و سرمایه دار خطوط هوایی شوید! یک فرودگاه کامل JFK را با استفاده از نقشه‌ها و مهارت‌های ساخت و ساز در بازی کاردستی پسران بسازید!
‏بازی‌های کوچک سرگرم‌کننده بازی کنید!
‏به ماجراجویی بروید و جهان را کاوش کنید. در هر جایی که می خواهید یک فرودگاه بسازید! شما همچنین می توانید استراحت کنید و با مینی گیم های سرگرم کننده بازی کنید! از یک پارک تفریحی در جزیره کونی دیدن کنید یا یک فرودگاه در آنجا بسازید! بازی های پرواز خنده دار را انجام دهید، از شبیه ساز پرواز و هواپیماهای خلبان استفاده کنید! آیا کنترل ترافیک هوایی و هواپیمای کرافت را دوست دارید؟ ترکیبی از این ژانرهای عالی را بازی کنید!
‏در بازی های پرواز عاشق شوید!
‏فرودگاه جایی است که می توانید عاشق شوید! از حالت اکتشاف برای پیدا کردن تاریخ و خلبانی این هواپیماهای عاشقانه با هم استفاده کنید! فرودگاه JFK نیویورک می تواند مکانی رمانتیک باشد! به عنوان یک مدیر هواپیمایی، فرمانده قلب خوبی شوید! از هواپیماهای خود برای تحت تاثیر قرار دادن تاریخ خود استفاده کنید! دوستیابی با هواپیمایی؟ بازی هایی مانند این منحصر به فرد و سرگرم کننده هستند! لباس نو بخر و هر طور که می خواهی بپوش! مهمانی در فرودگاه با دوست دختر، دوست پسر یا عشق زندگی تان! این شبیه شبیه‌ساز زندگی دوم با شبیه‌ساز پرواز و کاردستی پسران است!
‏Boys Craft of your dreams!
‏آماده‌اید که یک سرمایه‌دار شرکت هواپیمایی شوید؟ از مهارت های مدیریتی خود استفاده کنید تا بازی های شبیه ساز هواپیمای هوایی را به سطح جدیدی ببرید! در این بازی کاردستی پسران دیوانه می توانید هر فرودگاهی را بسازید، سفر کنید و هواپیمای خود را خلبان کنید! حالت شبیه ساز به شما امکان می دهد امپراتوری فرودگاه واقعی ایجاد کنید! برنده جایزه شوید و به عنوان 'سرمایه اصلی هواپیمایی سال' انتخاب شوید! در بازی‌های Boys Craft هر چیزی ممکن است!
‏کاوش و ساخت در شبیه‌ساز پرواز!
‏Airport Craft یکی از بهترین ترکیبی از بازی‌های اکتشافی، بازی‌های دوستیابی و… شهر نیویورک است. ساخت بازی! یک فرودگاه جدید بسازید، ترافیک هوایی را مدیریت کنید و در شبیه ساز هواپیمای هوایی لذت ببرید! از تخیل خود در حالت خنده دار Crafting & Building استفاده کنید، جایی که می توانید با بلوک ها هر آنچه را که می خواهید دوباره بسازید یا حتی همه چیز را نابود کنید و از ساختمان نیویورک لذت ببرید! بازی هایی که در آن هواپیماهای هوایی هرگز متوقف نمی شوند بهترین هستند! بازی‌های پرواز خنده‌دار را در بهترین کاردستی پسرانه انجام دهید!
‏ویژگی‌های فرودگاه کرافت:
‏✈️ حالت ساخت و ساز و ساخت. ابزاری پیشرفته برای هر طرفدار کاردستی و… ساختن چیزهایی مانند جت شخصی یا هواپیماهای هوایی برای خودتان!
‏✈️ بازی های دوستیابی در مناظر عاشقانه فرودگاه JFK در نیویورک! دوست پسر یا دوست دختر یا… عشق زندگی خود را پیدا کنید!
‏✈️ مینی بازی های سرگرم کننده. از پارک موضوعی نیویورک یا پارک تفریحی کونی آیلند لذت ببرید!
‏✈️ فرمانده شرکت هواپیمایی. تبدیل به سرمایه دار واقعی خطوط هوایی شوید!
‏✈️ بازی های پروازی و نقشه های نقشه های عالی برای آسان کردن ساخت و ساز!
‏✈️ شبیه ساز پرواز در دنیای صنایع دستی و ساخت و ساز!
‏با تاکسی به فرودگاه JFK نیویورک بروید و متوجه شوید که می توانید آن را مدیریت کنید! خلبان هواپیماهای خود را در بهترین شبیه ساز پرواز در بازی های ساخت و ساز و ساخت! منتظر نباشید و Airport Craft را به صورت رایگان دانلود کنید! از بازی های پرواز رویاهای خود لذت ببرید!

نظرات و امتیاز ها

۲۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مهرسا
١٢ فروردین ١٤٠٣

‏✓ ..... ‏✓ ..... ‏✗ یکم کیفیتش ضعیف است ‏✗ بدنش بزرگه ‏✗ مثل عکس هایش نیست زیاد خوب نیست پیشنهاد می کنم نه نصب کنید و نه نت خودتان را هدر بدید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر T . L
٥ دی ١٤٠٢

‏✓ میتونستم سوار هواپیما بشم ‏✗ خیلی هنگ داشت بازی زیاد بدی هم نبود ۳ ستاره بهش میدم چون میتونستم سوار هواپیما بشم

میپسندم۱۰ نمیپسندم۲
عکس کاربر امید
١ دی ١٤٠٢

‏✓ خیلی وخیلی ازش بد م میاد ‏✗ به یه شییی بوخره تممام

میپسندم۱۱ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده