استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Roller Coaster Craft: Blocky Building & RCT Games

Roller Coaster Craft: Blocky Building & RCT Games

نسخه۱.۳۰۲۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۰۲
تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۵۲
حجم۱۰۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Fat Lion Games: Crafting & Building Adventure
‏‏ترن هوایی خود را بسازید و سوار شوید! سرمایه دار خیلی مهم در شهربازی نهایی؟ همه چیز در بازی‌های ساخت و ساخت مانند این امکان پذیر است! پارک تفریحی خود را بسازید و بهترین بازی های RCT را رایگان بازی کنید! Roller Coaster Craft را به صورت رایگان بازی کنید!
‏اکتشاف و ماجراجویی در Funpark!
‏می خواهید یک پارک آبی، پارک موضوعی ترسناک یا هیجان انگیزترین مکان بسازید. دنیا؟ همانطور که می خواهید بسازید و شهربازی عالی طراحی کنید! این همه چیز نیست - طراحی، ساخت و ساخت وسایل داخلی و خارجی مانند یک رئیس! مراقب هر طراحی خانه باشید! با استفاده از نقشه ها ساختمان های زیبا بسازید و کاوش در دنیای پارک تفریحی را شروع کنید! کاوش را در بهترین پارک ترن هوایی جهان شروع کنید!
‏کاوش در سوپر ترن هوایی بزرگ!
‏یکی از بهترین بازی های ترن هوایی را انجام دهید که در آن می توانید پارک تفریحی را طراحی کنید. سوار قطار شوید مراقب تمام جزئیات باشید! ساخت و ساز شهر و طراحی خانه در یک برنامه - به همین دلیل است که بازی‌های ساخت و ساز بهترین هستند! مسیرهای ترن هوایی هیجان انگیز بسازید، بسازید و ایجاد کنید، پارک موضوعی شگفت انگیز خود را اجرا کنید و به یک سرمایه دار واقعی تبدیل شوید! Roller Coaster Craft - مهارت‌های ساخت و ساز خود را در یکی از عالی‌ترین بازی‌های پسرانه و دخترانه نشان دهید! ترن هوایی فوق العاده، ماجراجویی در شهربازی نهایی، بهترین بازی های rct و شانس شما برای تبدیل شدن به یک سرمایه دار غلتکی در یک بازی عالی! Roller Coaster Craft را به صورت رایگان بازی کنید!
‏برای نمایش بزرگ کاردستی رویاهای خود آماده شوید!
‏آیا به یاد دارید Theme Park Craft شگفت انگیز - یکی از بهترین بازی های ساخت و ساز در فروشگاه؟ Roller Coaster Craft از همان سازندگان و بهترین سرمایه گذاران بازی های موبایل می آید! کاوش خود را در شهربازی نهایی با ترن هوایی و مینی بازی ها آغاز کنید! سرزمین تفریحی خودتان در دنیای صنایع دستی بزرگ! اگر عاشق بازی‌های rct هستید و می‌خواهید یک سرمایه‌دار غول‌پیکر شوید – بازی‌های کاردستی ترن هوایی را به صورت رایگان بازی کنید!
‏غول‌دار فوق‌العاده غلتکی باشید!
‏با نقشه‌های دیوانه‌وار ساختن شهر پارک موضوعی را شروع کنید. یا همانطور که شما می خواهید! آن را کاوش کنید یا آن را نابود کنید و دوباره ماجراجویی را شروع کنید! کسب و کار خود را توسعه دهید و تبدیل به یک غول بزرگ ترن هوایی واقعی شوید. 4 دستگاه تلفن همراه به انتخاب شما! شروع به ساختن امپراتوری پارک موضوعی یا شهری واقع گرایانه از پارک های سرگرم کننده کنید! ریل‌های قطار، واگن‌ها را تنظیم کنید و ترسناک‌ترین پارک را تجربه کنید! یک باغ‌وحش کوچک (کاردستی باغ‌وحش) با حیوانات ناز ایجاد کنید و بازی‌های کوچک شگفت‌انگیز بازی کنید!
‏بازی‌های ساخت و ساز بلوک برای پسران و دختران!
‏آیا کاردستی‌های پسرانه را ترجیح می‌دهید یا بازی‌های کاردستی دخترانه ? این کاردستی بزرگ ترکیبی عالی از هر دو ژانر است! از مهارت های سازنده پارک موضوعی خود استفاده کنید و مکانی برای جنون ترن هوایی بسازید! بازی‌های Rct همراه با صنایع دستی و ساختن جهان - به نظر یک رویا می‌رسد! طراحی خانه، شهربازی، بازی های شهرسازی برای پسران و دختران - همه در یک!
‏ویژگی‌های Roller Coaster Craft:
‏🎢 تبدیل شدن به یک غول بزرگ ترن هوایی!
‏🎢 یک مسیر ترن هوایی بسازید و سوار آن شوید.
‏🎢 یک امپراتوری پارک موضوعی بسازید!
‏ به یک ماجراجویی بروید - Roller Coaster Craft را به صورت رایگان بازی کنید!

نظرات و امتیاز ها

۵۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر میراکلس
دیروز

‏✗ آدمش تو هواست اصلا بازیش خوب نیست من رفتم توش آدم تو هوا بود خیلی بد بود لطفا نصب نکنید 🤬🤬🤬

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر مانیا
دیروز

خیلی خیلی بده اصلا بالا نمیاره همش نت میره نه میشه چیزی سوار شد نه غذا بخورید نه خونه درست میکنه خیلی بده نصب نکن🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر خیلی بد هست
٢٨ مهر ١٤٠٢

‏✓ هیچی ‏✗ همه چی انگار توی هوا را میری

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده