استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dino Quest 2: Dinosaur Fossil

Dino Quest 2: Dinosaur Fossil

نسخه۱.۲۳.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۲۷
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۶
حجم۹۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Tapps Games - PT
‏‏به دنیای ژوراسیک Dino Quest 2 خوش آمدید! حفاری کنید، فسیل‌های حیوانات ماقبل تاریخ را شکار کنید و برای موزه دایناسور خود بازدیدکنندگانی به دست آورید. بخشی از این ماجراجویی اکتشافی باشید و یک دیرینه شناس بزرگ شوید! به صورت رایگان* Dino Quest 2 را دانلود کنید و به یک سرمایه دار باغ وحش دایناسور تبدیل شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏بزرگترین پارک ژوراسیک جهان را بسازید! یک شکارچی دایناسور شوید، پارک حیوانات ماقبل تاریخ خود را بسازید و به یک سرمایه دار باغ وحش تبدیل شوید. حفاری، حفاری، حفاری و یافتن فسیل های دینو سه بعدی. مجموعه ای از مصنوعات موزه دایناسور خود را تکمیل کنید و گردشگران را از سراسر جهان جذب کنید. تعداد حیوانات ماقبل تاریخ را در مجموعه خود افزایش دهید و پارک ژوراسیک خود را بسازید. Dino Quest 2 را بازی کنید و تبدیل به یک سرمایه دار دایناسور شوید!
‏در Dino Quest 2، شما یک شکارچی فسیل دایناسور هستید که در تلاشی برای تکمیل اسکلت حیوانات ماقبل تاریخ، دنیای ژوراسیک را کاوش می کند. هرچه پازل های دینو بیشتری را کامل کنید، گونه های بیشتری را برای موزه خود دریافت می کنید. تبدیل به بزرگترین سرمایه دار دایناسورهای جهان شوید و یک پارک ژوراسیک بسازید که بازدیدکنندگان از سراسر جهان باشد. گونه های جانوری زیادی برای کشف و تبدیل شدن به استاد دیرینه شناسی وجود دارد. اکنون Dino Quest 2 را دانلود و بازی کنید!
‏🦖 Dinosaur World 3D
‏بخشی از یک ماجراجویی باورنکردنی ژوراسیک باشید! برای کشف فسیل‌های دینو، مانند velociraptor، t-rex، triceratops، و سایر حیوانات مربوط به دوران ماقبل تاریخ، جستجو کنید. وقتی پازل های فسیلی را کامل کردید، مجسمه های دایناسور را به دست آورید و آنها را به مجموعه موزه خود اضافه کنید. گالری سه بعدی خود را کاوش کنید، مصنوعاتی را که کشف می کنید مدیریت کنید و به یک سرمایه دار دایناسور در سراسر جهان تبدیل شوید. Dino Quest 2 یک ماجراجویی اکتشافی در مورد دنیای ژوراسیک است.
‏🦕 جذب بازدیدکنندگان و گردشگران
‏پازل های فسیلی دایناسورها را کامل کنید و تعداد آنها را افزایش دهید. مجموعه ای از حیوانات ماقبل تاریخ در پارک ژوراسیک شما. با هر ماموریت تکمیل شده، می توانید بازدیدکنندگان و گردشگران VIP بیشتری را به موزه خود جذب کنید. تبدیل شدن به یک سرمایه دار خیلی مهم! سفرهای حفاری عظیمی را راه اندازی کنید، فسیل های حیوانات ماقبل تاریخ را کشف کنید و موزه جانورشناسی خود را توسعه دهید. مطمئن شوید که همه بازدیدکنندگان شما یک تجربه شگفت انگیز دارند و با گونه های اصلی دنیای دایناسورها آشنا می شوند.
‏🗺️ دنیای ژوراسیک را کاوش کنید
‏کشف ​​گونه های دایناسور در آمریکا، اروپا، آفریقا، آسیا و اقیانوسیه! وارد این ماجراجویی شوید، حفاری کنید و فسیل‌هایی را در مکان‌های مختلف پیدا کنید. تبدیل شدن به بهترین شکارچی دایناسور و تبدیل شدن به یک سرمایه دار موزه جانورشناسی در سراسر جهان. ماموریت های کاوش روزانه را تکمیل کنید، بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کنید و موزه حیوانات ماقبل تاریخ خود را ارتقا دهید. Dino Quest 2 یک ماجراجویی بی حد و حصر برای شما است که می توانید با تمام خانواده و دوستان خود بازی کنید!
‏*Dino Quest 2 یک بازی آفلاین رایگان کلیکی است. با این حال، بازی دارای ویژگی های اضافی و بسته های اضافی است که می توان آنها را در فروشگاه خریداری کرد.

نظرات و امتیاز ها

۱۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 🅰️Lℹ️S🅰️Ⓜ️
٤ تیر ١٤٠٢

‏✓ اسکلت ها مشابه واقعیت ‏✓ جوی مشابه جو موزه های واقعی ‏✓ قابلیت تبدیل شدن به بازدید کننده ‏✓ وجود دایناسور های کمیاب ‏✓ وجود وسایل تزئینی ‏✗ خودت باید جعبه های حفاری شده را باز کنی بدیش اینه که خودت باید جعبه هارو بزاری تو نوبت و مثل یکش جعبه ها خود به خود نمیرن تو نوبت و یه بدی دیگه هم داره اونم اینه که هرچی میری بالا تر و دایناسور های جدید کشف میکنی و وقتی استخان های تکراری اون هارو میکشی بیرو مثل اولین دایناسور ها 12 تا دی ان ای میده ولی دی ان ای بیستری نسبت به اولی ها نیاز داری …

میپسندم۵ نمیپسندم۱
عکس کاربر محمد امین صفائی مقدم
١٧ فروردین ١٤٠٢

‏✓ کیفیت و طراحی ‏✗ اشکالاتی در بخش باز کردن صندوق های حفاری شده

میپسندم۶ نمیپسندم۲
عکس کاربر متین کینگ
٢٠ مرداد ١٤٠٢

عااااااالیییییی بود 😂😂😂😂😂😍😍😍😍😋 دست سازندش درد نکنه 😍😘

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده