استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
A Day with Caillou

A Day with Caillou

نصب در حال دریافت
نسخه۷.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۰۲
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۷۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده TapTapTales
‏آیا می خواهید یک روز کامل را با Caillou بگذرانید؟ اکنون می توانید در این ماجراجویی سرگرم کننده و خارق العاده به Caillou بپیوندید.
‏صبح بخیر ، کایلو! وقت بیدار شدنه؛ ما کارهای زیادی داریم برای تهیه و آماده سازی صبحانه به کایلو کمک کنید. با او به مدرسه بروید ، جایی که انواع فعالیت ها در انتظار شما هستند. یادگیری سرگرم کننده است!

ویدئو معرفی بازی

‏وقت آزاد! با کایلو و دوستانش در پارک بازی کنید و سپس با او به خانه بروید. دیر شده و وقت آن است که حمام کنیم! به کایلو در کارهای روزمره خود کمک کنید ، و غذای حیوان خانگی را فراموش نکنید! و برای شما ، در مورد درست کردن پیتزا برای شام چطور؟
‏آه !! تکمیل هر کار جایزه دارد. هر بار که بازی یا فعالیت خود را تمام کردید ، یک پازل جدید Caillou برنده خواهید شد.
‏یک بازی از مارها و نردبان ها را با دوستان و خانواده خود انجام دهید. تاس ها را بچرخانید و با حل کردن minigames های موجود در 25 مربع روی تخته ، جلو بروید. عالی!
‏محتوای برنامه:
‏یک روز با کایلو در چهار بخش تقسیم می شود که می توانید با Caillou بگذرانید.
‏- طلوع آفتاب: زمان را یاد بگیرید ، کایلو را آماده کنید ، صبحانه خود را آماده کنید ، دندانهای خود را مسواک بزنید و او را به مدرسه راه بروید. بازی های ایده آل برای یادگیری در مورد عادات غذا خوردن ، بهداشت و ایمنی.
‏- صبح: در مدرسه با یازده بازی مختلف به تمرین ریاضی ، املا ، زبان ، موسیقی ، طبیعت ، ادراک ، حافظه و فضا می پردازید.
‏- بعد از ظهر: زمان رفتن به پارک! در اینجا می توانید ورزش هایی مانند هاکی ، بسکتبال یا فوتبال بازی کنید. همچنین می توانید موش ها را تعقیب کرده ، مرتب و بازیافت کنید ، یا به خرید بروید.
‏- عصرانه: بازگشت به خانه بعد از یک روز طولانی. به کایلو کمک کنید قبل از سازماندهی اتاق خود ، درست کردن پیتزا برای شام ، تغذیه ماهی و رفتن به رختخواب ، حمام کنید.
‏علاوه بر این فعالیت ها می توانید پازل انجام دهید ، یک بازی مارها و نردبان ها را انجام دهید ، یا از تصاویر جالب استفاده کنید.
‏- مار و تخته نرد بازی تخته: رول تاس و موفق باشید دوستان خود را به پایان ضرب و شتم به پایان! بازی را با حل تمام minigames ها کامل کنید.
‏- پازل: هر بار که بازی را کامل می کنید ، یک پازل جدید Caillou برنده خواهید شد. بیش از 30 پازل مختلف برای تکمیل وجود دارد.
‏- با استفاده از تصاویر و برچسب های Caillou ، نقاشی ، رنگ آمیزی و ایجاد کنید. پس از اتمام می توانید تصاویر خود را ذخیره یا ارسال کنید.
‏مشخصات عمومی:
‏- بازی یادگیری آموزشی تعاملی برای کودکان 3 تا 6 ساله.
‏- کلیه فعالیت ها شامل دستورالعمل ها و سمعی بصری است.
‏- بچه ها به یادگیری از طریق سیستم پاداش با پازل ترغیب می شوند.
‏- یادگیری مستقل را ارتقا می بخشد.
‏- برنامه مجاز و تایید شده توسط متخصصان در اوایل آموزش کودک.
‏- کنترل والدین.
‏- در 8 زبان: انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، آلمانی ، روسی ، ترکی و پرتغالی موجود است.
‏برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک روز با برنامه Caillou ، لطفاً به آدرس http://www.taptaptales.com مراجعه کنید
‏بارگیری مجانی فقط دسترسی به برخی از بخش های برنامه را امکان پذیر می کند ، اما ممکن است بخش های اضافی برنامه به صورت جداگانه خریداری شود.
‏Tap Tap Tales همچنین کاربردهای دیگری مانند Hello Kitty ، Maya Bee ، Smurfs ، Vic The viking ، Shaun the Sheep ، Tree Fu Tom ، Heidi و Caillou را دارد.
‏در Tap Tales ما به نظر شما اهمیت می دهیم. به همین دلیل ، ما شما را تشویق می کنیم این برنامه را رتبه بندی کنید و در صورت هر گونه اظهار نظر ، لطفاً آنها را به آدرس پست الکترونیکی ما ارسال کنید: hello@taptaptales.com.
‏وب: http://www.taptaptales.com
‏Google+: https://plus.google.com/+Taptaptalesapps/posts
‏فیس بوک: https://www.facebook.com/taptaptales
‏توییتر:taptaptales
‏Pinterest: https://www.pinterest.com/taptaptales
‏دیدگاه ما
‏ایجاد شادی برای کودکان و کمک به رشد آنها از طریق ایجاد و انتشار ماجراهای تعاملی شگفت انگیز و پر از فعالیت های آموزشی سرگرم کننده.
‏ایجاد انگیزه و کمک به بچه ها برای انجام وظایف بازی آموزشی.
‏با کاربران خود بیاموزیم و در حال رشد باشیم ، با نیازهای آنها سازگار شویم و لحظات خوشی را با آنها به اشتراک بگذاریم.
‏کمک به والدین و معلمان در تلاشهای آموزشی و دلسوزانه خود با فرزندان خردسال ، به آنها برنامه های یادگیری با کیفیت و با کیفیت را ارائه دهید.
‏خط مشی رازداری ما
‏http://www.taptaptales.com/fa_US/privacy-policy/

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده