استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Antistress - Relaxing games

Antistress - Relaxing games

نسخه۹.۱۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۲۱
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۲۶۸
حجم۴۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Content Arcade Games
‏‏آیا تاکنون به فکر آرامش بازی برای آزادی استرس در عرض چند دقیقه بوده اید. اگر جواب شما در بله است! سپس شما در انجمن صحیح بازی های بی سر و صدا و آرامش بخش قرار دارید. شما بسیاری از بازی های ضد استرس 2020 را پشت سر گذاشته اید اما به ما اطمینان می دهیم که این بهترین بازی بی پایان سر و صدا برای طراوت ذهن است.

ویدئو معرفی بازی

‏بازی ضد استرس را در عرض چند دقیقه بارگیری کنید و از استرس های روزانه خود خلاص شوید و هم اکنون استراحت کنید. بیایید و در دستگاه شستشوی هیئت مدیره به ما بپیوندید و تمام سنگ ها و حباب ها را بزنید. بزرگترین ویژگی مورد علاقه شما این است که چالش های زیادی در مورد سر و صدا لامپ ها دارد. بازی ضد استرس 2020 را بارگیری کنید و تمام چالش ها را بازی برای آرامش ذهن روزانه خود انجام دهید.
‏اکنون با آرامش حباب یک بازی جذاب با مفهوم عالی و پر از اسباب بازی های آرامش بخش است. از آنها استفاده کنید و لحظات دوست داشتنی و سرگرم کننده را در زندگی روزمره خود ایجاد کنید. این بازی آرامش بخش 2020 با رنگ درمانی برای همه سنین است. شما فقط باید آن را بارگیری کنید و برای آرامش ذهن خود وارد آن شوید.
‏در این بازی بی پایان ضد استرس و آرامش بخش شما باید نقش یک کودک آزاد را که در حالت آزاد است بازی کنید ، که می تواند با تمیز کردن پنجره و همچنین استراحت در برابر سر و صدا حباب از استرس استراحت کند. کسی که هیچ فوبیشی در ذهنش ندارد.
‏در حالی که بازی این بازی نوشتن ضد استرس را می توانید تمام خواسته های خود را برآورده کنید و نکته مهم این است که استرس شما در عرض چند دقیقه از بین می رود. بنابراین دستان خود را روی صفحه های بزرگ موبایل های خود بکشید و از استرس خود خارج شوید. بلافاصله کاهش استرس خواهید یافت. شما به خوبی می دانید که استرس و مشکلات بخشی از زندگی شما هستند.
‏بنابراین شما باید با انجام بازی بازی آرامش ذهن و این بازی ضد استرس 2020 از آن بیرون بیایید. در این بازی برتر استرس ، شما باید مانند بچه ای نقش بازی کنید که می تواند هر ماده ای را که در این بازی آرامش بخش قرار دارد لمس کنید و بتوانید سرگرم کننده بی پایان این یکی از بهترین بازی های ضد استرس 2020 است که توسط ما ارائه می شود.
‏هم اکنون لامپ سر و صدا را بارگیری کنید و از رسیدگی به شرایط لذت ببرید. استراحت با سر و صدا چوب برای شماست! شما فقط باید این بازی های آرامش بخش ذهن را بارگیری کنید و از درمان رفع استرس لذت ببرید.
‏ویژگی های بازی ضد استرس و آرامش بخش بی پایان:
‏ورزش و آرامش سه بعدی مغز واقع بینانه
‏فعالیتهای مختلف طراوت ذهن
‏صدای آرامش بخش با کیفیت بالا بازی برای آرامش ذهن
‏تجربه واقع بینانه از استرس در عرض چند دقیقه
‏کنترل های صاف برای بازی با توپ های آهنین
‏مأموریتهای مختلف اسباب بازیهای ریلکسیشن و بازی برای آرامش ذهن
‏یکی از بزرگترین بازی های استرس بی پایان را بازی آرامش ذهن و زندگی جدیدی را تجربه کنید که رایگان و پر از لحظه های دلپذیر باشد. این آجر ضد استرس سرشار از فعالیت های مختلفی است مانند شما می توانید با لمس قابل توجهی از چوب یا پرتاب توپ توپ از سطح استرس خود خلاص شوید. بهترین بخش رفع استرس با سر و صدا لامپ این است که تمرینات مغزی برای تفریح ​​شما انجام می شود. فقط بپیوندید و لذت ببرید!
‏بازی ضد استرس و آرامش بخش بی پایان را بر روی دستگاه اندرویدی خود بارگیری کنید و شروع به بازی سرگرم کننده ترین بازی جهت گیری و کاهش استرس کنید.
‏اگر از این استراحت با بازی بادکنک بازی لذت می برید ، حتما پنج ستاره به ما امتیاز دهید!

نظرات و امتیاز ها

۲۶۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پـࢪنسٔـس ˖࣪ ✶ ๋࣭
دیروز

امممم زیاد خوب نبود ولی ورژن های دیگش مثلا پاپت مربعیه خیلی بهتره 😕

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر گربه ی سیاه
٢٢ خرداد ١٤٠٣

‏✗ خ سازنده پی پی

میپسندم۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر ثنا
٣٠ اردیبهشت ١٤٠٣

خیلی بده هر بازی میزنی نمیاره اینترنتم روشن میکنی بازم نمیاره یک ستاره هم زیاده

میپسندم۸ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های آرامش‌بخش

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده