استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
The Escapists: Prison Escape –

The Escapists: Prison Escape –

نسخه۶۳۶۰۶۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۲۵
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۹
حجم۱۰۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Team 17 Digital Limited
‏‏جنایت هزینه ای ندارد... بنابراین ما The Escapeists: Prison Escape را برای شروع رایگان ساختیم!
‏Escapists، شما جنایت را انجام داده اید، اما آیا می توانید زنده بمانید و زمان را انجام دهید؟ The Escapists یک بازی جعبه شنی فرار از زندان منحصر به فرد است که در آن می توانید زندگی پشت میله ها و نرده های سیم خاردار را تجربه کنید. شما یک زندگی جنایتکارانه داشته اید اما اکنون دستگیر شده اید. با گیم‌پلی هیجان‌انگیز و همه‌جانبه، باید یک مسیر فرار در دنیایی از زندانیان دیگر ایجاد کنید که طبق روال عادی اداره می‌شود.

ویدئو معرفی بازی

‏از تماس تلفنی گرفته تا خاموش شدن چراغ‌ها، شما را سرکوب می‌کنند. در این بازی کارت آزاد شدن از زندان وجود ندارد، شما باید فرار کنید. آیا برای چالش آماده هستید یا فقط می خواهید در سلول خود بنشینید؟ شما به تمام هوش و مهارت خود نیاز دارید تا از بین برید. هیچ دیواری قرار نیست شما را نگه دارد، باید فرار کنید!
‏در حالی که تحت نظارت دقیق نگهبانان هستید، باید به زندگی در زندان عادت کنید، در حالی که از استراتژی استفاده می کنید و جرات می کنید اشیاء مفید را از زیر بکشید. بینی آنها از اقلام بی‌گناه به ابزارهای مفیدی مانند بیل‌ها برای نقشه‌های فرار حیله‌گر یا سلاح‌های مفید برای زنده ماندن در جنگ تبدیل کنید.
‏فرار نیاز به حیله گری، استراتژی، تجهیزات مناسب و حداقل دو قدم جلوتر از نگهبانان دارد. رشوه بدهید و در میان صفوف زندان مبارزه کنید. اگر زندانیان دیگر شما را به اندازه کافی دوست دارند، آنها را به خدمت بگیرید و باند خود را ایجاد کنید. حتی ممکن است یک زندان را تصرف کنید! نگهبانان برای جلوگیری از هر گونه تلاش برای فرار آماده هستند، بنابراین شما باید با شرکت در تماس های تلفنی، کار در زندان و مخفی کردن کالای قاچاق دزدیده شده خود از رفتارهای مشکوک جلوگیری کنید.
‏Escapists یک استراتژی هیجان انگیز جعبه شنی است. شبیه ساز زندان که شما را به چند روش مختلف به چالش می کشد. شما می خواهید آزاد شوید، اما شما را شکست می دهند و باید فرار کنید! اینکه چگونه زنده بمانید و این کار را انجام دهید به خودتان بستگی دارد، اما وقتی خارج از سلول خود هستید، یک برنامه روزانه سفت و سخت طراحی شده است تا شما را در صف نگه دارد. از شما انتظار می رود در یکی از چندین شغل در طول روز کار کنید، ورزش و دوش گرفتن اجباری است.
‏ویژگی ها:
‏• بازی شبیه ساز زندان اعتیادآور، سرقت قاشق و چنگال، استفاده از آنها برای حفاری یک تونل بیرون از سلولتان.
‏• بیش از ۶ زندان موضوعی، سعی کنید از حداقل زندان های امنیتی یا خانه های بزرگ ترسناک مانند آلکاتراز فرار کنید.
‏• برای ایجاد ده ها مورد، اقلام را پیدا کنید، بدزدید و تجارت کنید. برای کمک به فرارتان از حیاط تمرین برای افزایش قدرت استفاده کنید، که برای پوسته‌اندازی دیوارها مفید است.
‏• زندانیان دیگری را بیابید تا با آنها تجارت کنید، به چسب نواری نیاز دارید. فایل های پیچ گوشتی یا میخ.
‏• ردیاب های قاچاق را دور بزنید. اگر از یکی با کالای قاچاق در جیب خود عبور کنید، متر حرارت تا 99 درصد افزایش می یابد.
‏• با زندگی در پشت درهای فولادی با کارهای روزمره و شغلی زندان سازگار شوید و بر شش ندامتگاه بازی مسلط شوید، سه زندان اضافی وجود دارد. منتظر به چالش کشیدن هستید.
‏• برای زنده ماندن خود را فشار دهید و قدرت، سرعت و هوش خود را افزایش دهید. راه های مختلفی برای فرار و فرار وجود دارد، فقط باید آنها را پیدا کنید. نیازی نیست آنها را پیدا کنید.
‏Escapists بازی سختی است، درست مانند زندان. آیا می توانید درست زیر دیوارهای زندان یک تونل حفر کنید؟ یا حتی یک یونیفرم نگهبانی بدزدید تا با اسیرکنندگان خود ترکیب شوید؟ اعتیاد آور و پرتنش، فرار از اولین زندان یک چالش واقعی است. مرتکب چند جنایات داخلی شوید، ده ها مورد برای پیدا کردن، سرقت و قاچاق وجود دارد. برخی از آنها قاچاق هستند که می توانید آنها را بفروشید یا با وسایل مفیدتر معامله کنید. سلاح‌ها و ابزارهای هوشمندانه و موقتی بسازید، یک تکه صابون در جوراب در جنگ مشت مفید است.
‏مواد خریداری‌شده یا «قرض‌گرفته‌شده» از هم‌بستانی‌تان برای ساخت ابزار و وسایل دیگر مانند سیم، یک بطری استفاده می‌شود. سفید کننده، یک تکه چوب، یک تخته شکلات، یک شانه پلاستیکی و خیلی چیزهای دیگر. اگر به اندازه کافی باهوش باشید، راه هایی برای فرار خود پیدا خواهید کرد. ده‌ها مورد برای یافتن و استفاده برای خارج شدن از سلول وجود دارد، از جمله کلنگ، سیم‌برها، زیپ‌لاین‌ها و موارد دیگر.
‏از امروز The Escapeists را دانلود کنید، این کار جرمی است. شما نمی توانید چک کنید و هرگز نمی توانید آنجا را ترک کنید، مگر اینکه برنامه ای برای فرار داشته باشید…
Fixed an issue where the game would crash during loading and completing a level
Minor bug fixes and optimizations

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ناشناس
١٩ شهریور ١٤٠٢

عالی من زندان ۲ برای کسایی که مرحله گیرند بم بگن کجا گیرند کسی میدونه مرحله ۲چجوری رد کنم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر وود‌و
٥ تیر ١٤٠٢

مسخره است اصلا زنگ رو نمیزنن .منکه ۲ رو دانلود کردم زنگ رو می زنن خلاصه دانلودش نکنید

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر 𝚂𝙷𝙰𝙳𝙾𝚆
١٨ بهمن ١٤٠١

یکم طول میکشه خسته کنندس وای بازیه خوبیه

میپسندم۴ نمیپسندم۲

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده