خانه برنامه ابزارهای کاربردی
تعداد دانلود۵۰ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۳۳
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده تلیستا
‏‏با این برنامه می تونید سه سوته همه اطلاعات شخصی تون رو رمز دار کنید.
‏با خیال راحت گوشیتون رو به هر کسی می خواید بدید و مطمئن باشید که اون نمی تونه پیامک ها و تلگرام و اینستاگرام و سایر برنامه های گفتگویی شما رو باز کنه.
‏خیال تون راحت باشه که اون نمی تونه گالری عکس های شخصی شما رو باز کنه.
‏خیال تون راحت باشه که حتی نمی تونه به تماسی پاسخ بده.
‏خیال تون راحت باشه نمی تونه بازی مورد علاقه شما رو باز کنه.
‏خیال تون راحت باشه که حتی نمی تونه محتویات SD کارت رو ببینه
‏در یک کلام خیال خودتون رو از هر چی فضولیه خلاص کنید.
‏با این ابزار پیشرفته با رابط کاربری بسیار ساده و روان می تونید خیال خودتون را راحت کنید. ابزاری پیشرفته برای رمز گذاشتن بر روی همه برنامه های گفتگویی
‏ابزاری پیشرفته برای رمز گذاشتن بر روی پیامک، بازی، تماس، مدیریت فایل، گالری و هر اپلیکیشن شخصی دیگری که بر روی گوشی شما نصب است.
‏با امکان مخفی شدن آیکن برنامه ، امکان انتخاب رمز و یا الگو ، تغییر اندازه الگو ، تعیین رنگ و پیغام برنامه . تا حالا شده بخواید روی بازی خاصی قفل بذارید تا کسی به جز شما نتونه باهاش بازی کنه.
‏تا حالا شده بخواید روی بخش تنظیمات گوشی قفل بذارید تا کسی نتونه واردش بشه و تنظیمات شما رو تغییر بده و یا از اونا مطلع بشه.
‏تا حالا شده بخواید کسی نتونه به دوربین گوشیتون دسترسی پیدا کنه.
‏تا حالا شده که بخواید گوشیتون رو دست کسی بدید تا کار خاصی انجام بده ولی همش نگران باشید که
‏نکنه پیامک های شما رو بخونه
‏نکنه سری هم به مسنجرهای شما بزنه ،
‏نکنه عکسی که در فلان جا با فلانی گرفته اید رو هم ببینه
‏و خیلی نگرانی های دیگه شما از دیده شدن اطلاعات شخصی تون. با برنامه قفل گذار حرفه ای به راحتی هر نوع قفل روی هر برنامه ای که می خواید بذارید و خیال تون از امنیت اطلاعات شخصی تون راحت باشه .
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟