استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
2 Player Games - Classic party

2 Player Games - Classic party

نسخه۰.۵.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۱۷
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۵۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Senior Games
‏‏Senior Games این مجموعه از بازی های کلاسیک مدرسه را به صورت آفلاین برای 2 بازیکن شناخته شده در سراسر جهان ارائه می دهد. معمولی ترین و محبوب ترین بازی های تفریحی برای 2 بازیکن را خواهید یافت که در تمام فرهنگ ها و نقاط جهان از آنها لذت می برند.
‏چه کسی بازی معمولی چراغ قرمز چراغ سبز، طناب کشی یا مسابقه کلاهک کلاسیک را انجام نداده است؟ از این و بسیاری از بازی‌های آفلاین برای 2 بازیکن لذت ببرید که در این مجموعه بازی‌های تفریحی رایگان خواهید یافت.
‏از هر کجا و در هر زمان به دوران کودکی و تعطیلات مدرسه خود برگردید. با این بازی رایگان سرگرم کننده برای 2 بازیکن می توانید از بازی های سنتی کودکان که نسل به نسل منتقل شده و امروزه مد شده اند لذت ببرید.
‏همه بازی های 2 بازیکن دارای مکانیک ساده و بصری هستند و در عین حال بسیار اعتیاد آور و چالش برانگیز هستند. بنابراین، افراد در هر سنی، از کوچک‌ترین تا بزرگسالان و حتی بازیکنان بزرگسال، سرگرم خواهند شد و اوقات خوبی را سپری خواهند کرد.
‏با این بازی ها نه تنها اوقات خوشی خواهید داشت، بلکه مغز خود را نیز تمرین می دهید و ذهن خود را فعال نگه می دارید. با چالش‌هایی که بازی‌ها برای 2 بازیکن ارائه می‌کنند، می‌توانید مهارت‌هایی مانند توجه، هماهنگی یا تمرکز را تحریک کنید.
‏حالت‌های بازی
‏تفریح ​​زمین‌های بازی مدرسه را با همکلاسی‌های خود به خاطر بسپارید. اکنون به تنهایی در برابر هوش مصنوعی یا همراه با دوستان و خانواده خود در حالت 2 بازیکن بازی کنید.
‏- 1 بازیکن: اگر می خواهید به تنهایی بازی کنید، این گزینه ایده آل شماست. شما باید با هوش مصنوعی روبرو شوید و با آن رقابت کنید.
‏- 2 بازیکن: با این حالت می توانید با دوستان خود در همان گوشی هوشمند یا تبلت بازی کنید. از خانه، مدرسه، دانشگاه یا در زمان آزاد.
‏حالت چالش
‏حالت چالش ترکیبی از بازی‌های مختلف بازی‌هایی است که در برنامه ظاهر می‌شوند. یک گزینه عالی برای کسانی که دوست دارند همه بازی ها را امتحان کنند، برنده رقابت بازیکنی خواهد بود که بیشترین بازی را می برد!
‏انواع بازی دو نفره
‏در این مجموعه بازی های آفلاین دوران کودکی، شما چالش های مختلفی را برای رقابت در حالت 2 بازیکن با خانواده و دوستان خود پیدا خواهید کرد:
‏- چراغ قرمز نور سبز
‏- طناب پرش
‏- نبرد چرخشی
‏- مسابقه کلاهک
‏- بازی برچسب
‏ >- طناب کشی
‏ویژگی های بازی های 2 بازیکن
‏- بازی های مدرسه معروف جهان
‏- بازی در برابر شخص دیگری یا در برابر هوش مصنوعی
‏- موجود به چندین زبان
‏- گزینه ای برای بازی آفلاین
‏- برای همه سنین
‏- به صورت رایگان موجود است
‏- بازی های آفلاین به صورت رایگان
‏درباره بازی های بزرگسالان - TELLMEWOW
‏بازی های ارشد پروژه ای از Tellmewow است، یک توسعه بازی موبایل شرکتی متخصص در سازگاری آسان و قابلیت استفاده اولیه است، که بازی‌های ما را برای افراد مسن یا جوانانی که به سادگی می‌خواهند یک بازی گاه به گاه بدون عوارض عمده بازی کنند ایده‌آل می‌کند.
‏اگر پیشنهادی برای بهبود دارید یا می‌خواهید در جریان باشید. در مورد بازی های آینده که قرار است منتشر کنیم، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
‏‏♥ از شما بسیار سپاسگزاریم که بازی‌های مدرسه را بازی می‌کنید!
‏⭐️ بازی در برابر شخص دیگری یا علیه هوش مصنوعی.
‏⭐️ به چندین زبان موجود است.
‏⭐️ بازی برای همه سنین: کودکان، بزرگسالان و سالمندان.
‏ ⭐️ طراحی جذاب و رنگارنگ.
‏⭐️ سرگرم کننده و اعتیاد آور!
‏ما خوشحالیم که نظرات و پیشنهادات شما را دریافت می کنیم.
‏اگر خطایی در بازی پیدا کردید، می توانید به آدرس hola@tellmewow.com برای ما بنویسید.

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده