خانه بازی شبیه سازی
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۴۹
حجم۸۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Ten Square Games
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏میلیون‌ها ماهیگیر هستند که دارند Fishing Clash را بازی می‌کنند، به جمع آنها بپیوندید.
‏ محبوب‌ترین و بهترین سرگرمی الان در جیب شماست! شروع به صید انواع ماهی در Fishing Clash کنید – شبیه‌ساز ماهیگیری رایگان و بازی جدید سه بعدی از تیم 'Ten Square Games'.
‏ در PvP با سایر بازیکنان در یک زمان روبرو شوید.
‏ سریع‌تر و بهتر عمل کنید، ماهی‌های با ارزش‌تری را بگیرید.
‏ با حریفان‌تان رقابت کنید و از جوایز منحصر به فرد لذت ببرید.
‏ در جمع وارد شوید و با دیگر ماهی‌گیران ارتباط برقرار کنید.
‏ از گرافیک سه بعدی لذت ببرید.
‏ از شیلات عالی و متحرک دیدن کنید (رودخانه آمازون، ساحل فلوریدا، رودخانه مکونگ و خیلی‌های دیگر)
‏ قدرت تجهیزات ماهیگیری حرفه‌ای را احساس کنید.
‏ صدها گونه ماهی سه بعدی را صید کنید.
‏ از رویدادها عقب نمانید
‏ از محتواها و رویدادهای جدید هفتگی لذت ببرید
‏ در مسابقات شرکت کنید
‏ با سایر پرچمداران بازی، مسابقه دهید
‏ استفاده و ارتقا طعمه‌های بیشتر برای رسیدن به مرحله‌های بالاتر
‏ باز کردن قفل محل‌های ماهیگیری جدیدتر و دسترسی به ماهی‌های جدید برای جستجو و صید
‏ وسایل درستی انتخاب کنید تا وزن ماهی‌های صید شده افزایش یابد.
‏ ماهیگیری، ورزش جهانی
‏ با Fishing Clash به محبوب‌ترین ورزش و تفریح جهانی بپیوندید. یک بازی ماهیگیری رایگان که در موبایل در دسترس شماست. در مسابقات ماهیگیری و رویدادهای ورزشی شرکت کنید، با دوستانتان رقابت کنید تا صید تان را شکار کنید. از ماهیگیری در بهترین و بزرگ‌ترین مناطق ماهیگیری آمریکا لذت ببرید و از طریق این بازی اعتیاد آورد از مکان‌های شگفت‌انگیز ماهیگیری دیدن کنید.
‏ ماهیگیری رایگان در تمام سال
‏ ماهیگیری تابستانی؟ زمستانی؟ در این بازی شبیه‌سازی شده رایگان شما می‌توانید از نزدیک‌ترین رودخانه، دریاچه آب شیرین، دریا یا اقیانوس هر زمان که بخواهید با بهترین کیفیت بازدید کنید. با کیفیت سه بعدی بازی احساس می‌کنید که در قلب طبیعت هستید و از سفر ماهیگیری خود لذت خواهید برد. با کوسه و دیر جانوران دریایی مبارزه کنید و در این نبرد بزرگ عنوان قهرمان ماهیگیری را کسب کنید.
‏ چند گونه ماهی می‌توانید صید کنید؟
‏ در این بازی شبیه‌ساز ماهیگیری سه بعدی، شما می‌توانید انواع ماهی‌ها را صید کنید. ماهی‌هایی مانند: گربه ماهی، قزل آلا، خورشید ماهی، سالمون، کوسه و یا حتی نهنگ را صید کنید. فقط توجه کنید که هر ماهی نیاز به شیوه خاصی برای صید کردن نیاز دارند. اطمینان حاصل کنید که برای کشیدن و صید ماهی آماده هستید.
Another week, another update!

Once again, we've made some minor and major tweaks to improve the game stability and the gameplay experience. We also fixed the bug that sometimes caused black squares to appear when scrolling the fish album.

Have you never fished before? Are you a serious angler or a casual caster? Whatever floats your boat, grab your tackle and go on a thrilling fishing adventure with the newest version of Fishing Clash!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟