استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Hunting Clash: Shooting Games

Hunting Clash: Shooting Games

نسخه۴.۱۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۲۷
تعداد دانلود۲۸ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۸۳
حجم۱۴۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Ten Square Games
‏‏فصل شکار 2022 در اوج است! گرد و غبار تفنگ خود را بردارید، به مکان های شکار سفر کنید و حیوانات را در زیستگاه طبیعی خود مشاهده کنید. برای شکار آماده هستید؟ بیایید Hunting Clash بازی کنیم - نسل بعدی شبیه‌ساز شکار و بازی تیراندازی!

ویدئو معرفی بازی

‏مناطق تیراندازی نفس‌گیر
‏از مکان‌های شکار چشمگیر دیدن کنید: در جنگل‌های مونتانا، در جنگل یخ‌زده کامچاتکا شکار کنید، وارد شکار شوید. سافاری در آفریقا و بسیاری دیگر! مناظر خیره کننده و حیوانات واقعی مانند هیچ بازی شکار دیگری! هیجان یک شکارچی بازی بزرگ را در بازی شکار رایگان مانند قبل احساس کنید! این بسیار بیشتر از سایر بازی های تک تیرانداز آنلاین رایگان است.
‏بازی تیراندازی تک تیرانداز در تلفن همراه خود
‏ردیابی حیوانات - گوزن، گوزن، خرس گریزلی، گرگ، اردک و بسیاری دیگر. یک حیوان را انتخاب کنید، تفنگ خود را آماده کنید، هدف بگیرید و شلیک کنید! بازی های شکارچی حیوانات ترکیبی از بازی های آنلاین شکار و سبک بازی های تک تیرانداز هستند. مهارت های تیراندازی خود را با اسلحه تسلط دهید و در یک بازی شکار برتر تبدیل به یک شکارچی تفنگ برتر شوید!
‏شکار کنید یا شکار شوید
‏تیراندازی با اسلحه برای هر شکارچی و تک تیراندازی حیاتی است. اما کشتن حیوانات تنها هدف شما نیست. هزاران رویداد برای شرکت در هر روز وجود دارد! شما باید مهارت های ردیابی، هدف گیری و تک تیرانداز حیوانات خود را مانند بازی های آنلاین و شکار واقعی تک تیرانداز نشان دهید! برای حیوانات وحشی خاص مانند گوزن در مکان هایی در آفریقا، ایالات متحده آمریکا و روسیه شکار کنید. اهداف را برآورده کنید و بازی شکارچی خود را ارتقا دهید!
‏یک سلاح انتخابی شما
‏یک تفنگ تک تیرانداز یا یک کمان؟ تماس شما. شکار با اسلحه بسیار محبوب‌تر از شکار با کمان است، اما تیراندازی با کمان هنوز در میان شکارچیان قدیمی در بازی‌های اسلحه - به ویژه در شکار گوزن - طرفدارانی دارد. چه شکار با اسلحه را ترجیح دهید یا شکار با کمان، ارتقاهای زیادی برای انتخاب وجود دارد. تجهیزات تیراندازی خود را تقویت کنید و با دقت تیراندازان کشنده استاد بازی شکار به حیوانات شلیک کنید.
‏تفنگ های خود را رد کنید
‏چه کسی گفته است که بازی های تک تیرانداز در مورد ورزش انفرادی هستند؟ بازی های شکار هنگام بازی با دیگران بسیار هیجان انگیزتر هستند! در یک دوئل PvP 1v1 به شکار گوزن بروید و نبرد تیراندازی را با دیگران شروع کنید. فراخوان وحشی - این چیزی است که شما را به صدر جدول امتیازات بازی های اسلحه هدایت می کند. استاد بازی های تک تیرانداز شوید، غارت حماسی دریافت کنید و در این بازی با اسلحه حیوانات نشان دهید که چه کسی رئیس است.
‏مکان های شکار واقعی
‏شبیه ساز شکار تنها به این نیست که یک تک تیرانداز خوب باشد. برای تبدیل شدن به استاد بازی های اسلحه و بازی های تک تیرانداز باید به محیط اطراف خود توجه کنید. در غیر این صورت ممکن است اصلا فرصت شلیک با اسلحه خود را نداشته باشید! Hunting Clash ده‌ها مکان واقعی مبتنی بر طبیعت را ارائه می‌کند که در آن شکارچیان می‌توانند با هم ترکیب شوند و منتظر طعمه خود باشند. سفر در سراسر استرالیا، برمه، نروژ، لهستان و بسیاری دیگر! همه بازی های تک تیرانداز یا شکار نمی توانند شکارچیان را با چنین مکان های شکار شگفت انگیز تشویق کنند. پس اسلحه های خود را بردارید و برای یک ماجراجویی عالی در بازی های تک تیرانداز آماده شوید!
‏برای خود یک سگ شکاری تهیه کنید!
‏سگ بهترین دوست یک شکارچی است. به خصوص در بازی های شکار، زیرا این شما هستید که کار کثیف کشتار حیوانات را انجام می دهید، اما داشتن سگ شکار بسیار مفید است! یکی را دریافت کنید، آن را آموزش دهید و برای بازی های شکار خاص پاداش دریافت کنید. با داشتن چنین متحد قابل اعتمادی، شکار یک بازی بزرگ لذتی واقعی دارد.
‏به یک باشگاه شکارچی بپیوندید!
‏به شکارچیان دیگر بپیوندید و با هم باشگاه شکارچی خود را به اوج برسانید. تجربه تجهیزات و تفنگ را به اشتراک بگذارید و اهداف باشگاه را محقق کنید. چه ترجیح می دهید به صورت انفرادی شکار کنید یا اسلحه خود را در دوئل در بازی های شکار PvP امتحان کنید، تمرین تیراندازی با اسلحه در Hunter Clubs چیزی برای هر شکارچی است.
‏گرافیک مانند بازی های تک تیرانداز AAA
‏خز خرس را می بینید؟ پوست گرگ؟ یک گوزن واقع بینانه؟ شکار حیواناتی از این دست، مخصوصاً در بازی های تک تیرانداز، لذت واقعی است. این یک کیفیت AAA از بازی های شکار است!
‏به ندای حیات وحش پاسخ دهید و با تفنگ خود متحد شوید تا حیوانات را مانند یک شکارچی بزرگ شکار کنید. اسلحه های خود را انتخاب کنید، حیوانات را ردیابی کنید، وسایل شکارچی را جمع آوری کنید، زیبایی های طبیعت را مشاهده کنید و در بازی های تک تیرانداز بجنگید. دیگر به دنبال بازی های شکار دیگر نباشید. Hunting Clash را بازی کنید و هیجانی را احساس کنید که هیچ بازی شکار رایگان دیگری نمی تواند ایجاد کند! اکنون به صورت رایگان دانلود کنید و ماجراجویی خود را با بازی های شکار حیوانات شروع کنید. بازی های تک تیرانداز نمی توانست بهتر از این باشد!
‏‏سلام شکارچیان و شکارچیان!
‏جدیدترین به‌روزرسانی ما برخی از مشکلاتی را که شما گزارش کرده‌اید رفع می‌کند.
‏ خودتان بازی کنید و آن را بررسی کنید!

نظرات و امتیاز ها

۸۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ƖƇЄ_Raham
٢١ تیر ١٤٠٣

بازی خوبیه ولی یذره گیر میکنه🫤

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 145916
٣ خرداد ١٤٠٣

‏✓ ناهید ‏✗ خیلی فيلم خارجی

میپسندم۶ نمیپسندم۳
عکس کاربر آریا
١٢ اسفند ١٤٠٢

بازی خوبی فقط توش موندم راه نمیره

میپسندم۱۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده