استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
Messaging Classic

Messaging Classic

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷.۲۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۵/۲۰
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۷
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده GalleryVault Developer Team
‏‏پیام کلاسیک (نام جایگزین به عنوان پیام رسانی کلاسیک) برنامه پیام رسانی سهام (پیام کوتاه و MMS) است که از سیستم بومی اندروید ارسال شده است!
‏بیشتر سازندگان تلفن ، به عنوان مثال سامسونگ ، ال جی ، سونی و HTC ، برنامه های پیام رسانی خود را با تجربه متفاوت کاربر ایجاد می کنند ، پیام کلاسیک با طراحی گوگل طعمی بومی را برای شما به ارمغان می آورد.
‏در Nexus 5 ، Google Hangouts برنامه پیام رسانی پیش فرض است ، در حالی که برنامه پیام رسانی اصلی از بین رفته است. پیام کلاسیک فرصتی برای بازگرداندن آن می دهد.
‏به یاد داشته باشید که اعلان های برنامه های پیام کوتاه شخص ثالث خود را غیرفعال کنید یا ممکن است برای هر پیام اعلان های تکراری دریافت کنید.
‏نکات برجسته:
‏• کاملاً رایگان.
‏• بطورکامل از اندروید ۴.۴ پشتیبانی می کند.
‏• ام ام اس را برای همه نسخه های اندروید بطورکامل پشتیبانی می کند.
‏• پاسخ سریع به پنجره های بازشو
‏• پشتیبانی سریع دکمه اقدام در اطلاع رسانی پیام
‏در اندروید ۴.۴ ، یک برنامه پیام کوتاه اگر برنامه پیام کوتاه پیش فرض نباشد ، نمی تواند داده های پیام کوتاه / ام ام اس را بروزرسانی کند. بنابراین لطفا پیام کلاسیک را به عنوان برنامه پیام کوتاه پیش فرض خود تنظیم کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Fixed some bugs.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده