استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه شخصی سازی
DC Launcher - Android Oreo Style, Fast & Simple

DC Launcher - Android Oreo Style, Fast & Simple

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۲/۱۵
تعداد دانلود۳۹ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۱۱۶
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده GalleryVault Developer Team
‏‏دی سی لانچر، یک لانچر* پیشرفته، منظم و ساده است که قالب آن برگرفته شده از اندروید ۸.۰ (اوریو) و ۹.۰ (پای) می باشد. این لانچر، یک انتخاب شگفت انگیز برای کاربران دارای دستگاه های اندرویدی قدیمی است، تا بتوانند ظاهر اصلی دستگاه اندرویدی خود را بهبود ببخشند و ویژگی های آن را شخصی سازی کنند.
‏⭐اکنون لانچری منظم تر، سریع تر و ساده تر را دریافت کنید.⭐
‏ویژگی های کلیدی:
‏⚫ظاهر اصلی لانچر: برای نشان دادن برنامه ها از روی داک* به بالا بکشید.
‏⚫میانبر برنامه ها: از میانبر های اندروید ۸.۰ بر روی دستگاه های دارای اندروید ۵.۱ یا بالاتر استفاده کنید.
‏⚫کشوی هوشمند برای برنامه ها: برنامه های اخیر در بالا نشان داده می شوند. برای برنامه های جدید به صورت خودکار میانبر ایجاد می شود.
‏⚫آیکون های سازگار*: دستگاه های دارای اندروید ۸.۰ می توانند از آیکون های بومی سازگار استفاده کنند.
‏⚫جستجوگر یکپارچه ی پرسرعت گوگل!
‏⚫نقاط اعلان: در دستگاه های دارای اندروید بالاتر از ۶.۰، برنامه ها می توانند از آیکون های خاصی برای نشان دادن اعلان های خوانده نشده استفاده کنند.
‏⚫همه ی گوشی ها، فبلت ها* و تبلت ها را پوشش می دهد.
‏نکات اضافی:
‏-دسترسی به تنظیمات: روی فضای خالی صفحه ی اصلی، طولانی کلیک کنید.
‏-ساختن پوشه ها: با انگشت خود برنامه ای را اندکی نگهدارید و آن را روی برنامه دیگری بکشید.
‏-تنظیمات برنامه ها: روی یک برنامه طولانی کلیک کنید تا به تنظیمات آن دسترسی پیدا کنید.
‏- حذف برنامه ها از صفحه ی اصلی: با انگشت خود روی برنامه نگهدارید و آن را بگیرید و بر روی دکمه ی «حذف» در بالای صفحه بیندازید.
‏درباره:
‏سلام مردم! این برنامه در نسخه های ابتدایی است و قطعاً در آینده دارای ویژگی های بهتری خواهد شد! اگر آنچه را که در این برنامه می بینید دوست می دارید، با مردم جهان به اشتراک بگذارید و با مهربانی به ما ۵ ستاره بدهید تا دلگرم شویم. اگر نظر یا پیشنهادی دارید، لطفا مردد نباشید و به ما بگویید، در:
‏dclauncher@thinkyeah.com
‏راهنمای ترجمه:
‏* لانچر: لانچر یا راه انداز، یک نرم افزار برای ظاهر سیستم عامل اندرویدی است. همه ی گوشی های اندرویدی دارای یک لانچر اصلی هستند که ممکن است دارای امکانات کمی باشند، برای همین از لانچر های جانبی برای دستیابی به امکانات بیشتر استفاده می کنند.
‏* داک: در صفحه ی اصلی لانچر، معمولا در قسمت پایین، حاشیه ی کوچکی قرار دارد که به چند برنامه ی مهم و پر استفاده در آن قرار می گیرند. به این حاشیه، اصطلاحاً «داک» می گویند.
‏* آیکن های سازگار: از اندروید ۸.۰ به بعد، برنامه نویسان این امکان را یافتند تا برای برنامه ی خود آیکون های سازگار بسازند. آیکون های سازگار آیکون هایی اند که می توانند به اشکال هندسی گوناگونه درآیند؛ برای مثال برخی گوشی ها می توانند آیکون برنامه ی کروم را به صورت مربع یا مثلث نمایش دهند در صورتی که آیکون کروم به شکل دایره است، بنابراین برنامه ی کروم دارای آیکون سازگار است(یعنی با قالب های گوناگون مانند مربع، مثلث و دایره ، سازگار است).
‏* فبلت ها: به گوشی هایی که اندازه ی صفحه ی نمایش آن بیشتر از حد معمول است، اما به اندازه ایی نیست که آن را تبلت بدانیم، فبلت می گویند.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
1. Fix some issues.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده