استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Flying Horse Taxi Transport

Flying Horse Taxi Transport

نسخه۵.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۲/۲۳
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۱۲
حجم۵۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده TingBing Gaming
‏‏یک اسب سواری رویال Breed در شهرهای زیبای دنیای اسب در انتظار شماست. به عنوان صاحب اصطبل اسب، شبانه روز برای حمل کالا به بازار به عنوان راننده کالسکه کار می کند. نقش شما به عنوان یک سوارکار مراقبت و پرورش اسب های قهرمان در بازی های رایگان اسب شبیه ساز اسب است. پس از بالا بردن یک قهرمان، او آماده انجام وظایف راننده کالسکه اسب در شبیه ساز حیوانات پگاسوس خواهد بود. این بازی در مورد بازی های معمولی HORSE RACING با مسابقه های رقیب نیست، بلکه یک بازی منحصر به فرد Flying Horse برای سفر حیوانات است که در آن شما با انجام این بازی شبیه ساز اسب شاخدار، کالاها را حمل می کنید.
‏Horseman
‏ به عنوان یک اسب سواری که در وسط شهر زندگی می کنید، وظیفه شما بسیار ساده است، اسب های زندگی در اصطبل اسب را در بازی های WILD HORSE آموزش دهید. برای اسب سواری بیرون بروید تا مسافران را به مقصد برسانید، از مسافران تلفن همراه که نیاز به حمل کالا دارند، تماس دریافت کنید. به محل آنها برسید، اجناس خود را بر روی یک کالسکه اسب حمل کنید و آنها را به بازار ببرید تا آنها را بفروشید.
‏بازی:
‏این بازی‌های اسب سواری شبیه‌ساز حیوانات پرچین ارائه می‌دهند. ماموریت هایی از جمله حمل و نقل حیوانات، راننده کالسکه، مراقبت از اسب، نجات اسب و حمل گاری. سوار خود شوید تا مسافران را در آسمان ببرید تا از ماجراجویی دنیای اسب پرنده لذت ببرید و آنها را به شهر دیگری شبیه ساز اسب رها کنید. علاوه بر این ماموریت‌های حیوانات پرنده اسب بالدار، باید یک کالسکه اسب سلطنتی بخرید تا از آن برای سطوح حمل و نقل گاری استفاده کنید. با انجام این بازی اسب سواری خود را با انتقال یک اسب اسب یا اسب اسب مجروح به بیمارستان حیوانات ثابت کنید. با بازی رایگان اسب بازی، پسری را که در بالای ساختمان گیر کرده است نجات دهید.
‏هنگامی که دوستان اسب سوار خود با شما تماس می گیرند، به آنها کمک کنید زیرا باید کالاها را حمل کنند زیرا حمل و نقل گاری اسب آنها شروع شد.< br>
‏اسب‌ها را ارتقا دهید:
‏ ماموریت‌های جذاب را برای به دست آوردن سکه انجام دهید، از آنها برای ارتقاء سواری خود و گسترش چرخ دستی‌های حمل اسب اسب تکشاخ خود استفاده کنید. ویژگی های سواری خود را مانند استقامت پرواز و سطح انرژی ارتقا دهید تا با بازی اسب حیوان پرنده خود در دنیای اسب ها سرگردان شوید و ماموریت ها را در کوتاه ترین زمان ممکن تکمیل کنید. باز کردن قفل اسب جدید مانند اسب نر، ویکتوریایی و بسیاری دیگر نژاد کنید.
‏دستاوردهای جزئی:
‏حمل و نقل گاری شبیه ساز اسب دارای دستاوردهایی در میان ماموریت هایی است که از طریق آنها می توانید کسب درآمد کنید. سکه های بیشتر یا باز کردن یک نژاد اسب جدید. برای انجام این پاداش‌ها نیازی به انجام کار اضافی نیست، فقط کافی است کارهای اصلی را انجام دهید تا با سکه‌ها و نژادهای اسب به شما پاداش داده شود.
‏ماجراجویی شهر دوقلوی جهان باز:
‏تجربه پرشور دنیای باز در شهرهای دوقلو پراکنده که توسط یک پل در سیم کارت اسب به هم متصل شده اند و با سایر حیوانات پرنده اسب ملاقات کنید! با راندن گاری اسب خود از یک منطقه به منطقه دیگر به مکان های جدید برسید و کشف کنید، یا فقط بر فراز هر دو شهر پرواز کنید تا با شبیه ساز اسب شاخدار پرنده پگاسوس از تماشای مناظر هیجان انگیز شهرها لذت ببرید.
‏ویژگی ها:• خدمات حمل و نقل شهری Flying HORSE SIMULATOR را انجام دهید.
‏• گیم پلی شبیه ساز حمل و نقل گاری اسب در خیابان های شلوغ.
‏• سیستم دستاوردهای جزئی در میان بازی های اسب سواری.
‏• تجربه واقعی زندگی اسب را در Train دریافت کنید و یک اسب نژاد قهرمان مانند جوکی پرورش دهید.
‏• اسب را در شبیه ساز پرواز Pegasus ارتقا دهید یا بپذیرید.
‏• قفل اسب جدیدی را با استفاده از سکه در بازی های اسب وحشی باز کنید.
‏• سیستم تاکسی مسافر و راننده اسب برای انتخاب و رها کردن.
‏ در مورد بهبود بازی و افزودن حالت‌های جدید مانند Rival HORSE RACING با سطوح مسابقه و غیره به ما بگویید. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا تجربه کاربری را برای شما بهتر کنیم.
‏‏اسب های پرنده خود را مدیریت کنید
‏اسب ها را پرورش دهید و آموزش دهید
‏قهرمان مسابقات اسب دوانی شوید
‏کنترل ها و داستان های جدید
‏ما به طور مرتب بازی را به روز می کنیم، لطفاً نظرات خود را ارائه دهید

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سی سی
١٢ اسفند ١٤٠٢

‏✓ همه چیر ‏✗ گرافیک بازی خوب است منها گرافیک ندارد

میپسندم۵ نمیپسندم۲
عکس کاربر بلک پینک
٢١ شهریور ١٤٠٢

خیلی بده اصلا نصبش نکنید یک ستاره هم از سرش زیاد تره.

میپسندم۱۰ نمیپسندم۱۶
عکس کاربر نصرالله علی پور
٢٦ اسفند ١٤٠٢

‏✓ خیلی خیلی خوبه

میپسندم۵ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده