استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Horse Family Jungle Adventure Simulator Game 2020

Horse Family Jungle Adventure Simulator Game 2020

نصب در حال دریافت
نسخه۶.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۰۹
تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۲۲
حجم۳۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Clanified
‏‏در این بازی شبیه ساز خانواده اسب 2020 شما زندگی مجازی اسب را تجربه خواهید کرد. این بازی خانوادگی اسب پر از ماموریت های ماجراجویی و هیجان است. فعالیت های اسب های مختلف را انجام دهید و بهترین بقای اسب در تمام بازی های مجازی شبیه ساز جنگل وحشی شدید شوید.
‏هر اسبی را در گله خود انتخاب کنید و یک اسب بسازید. خانواده زیبا. وظایفی که در این بازی باید انجام دهید مسابقه اسب دوانی با اسب های دیگر است. اسب نیز وارد شهر می شود و اشیا را از بین می برد. اگر می‌خواهید در جنگل زنده بمانید، این اسب جنگلی باید غذا را برای خوردن پیدا کند و همچنین باید نوار سلامتی، نوار تشنگی و انرژی او را حفظ کنید.
‏در جنگل با حیوانات مختلفی مانند شیر مرگبار روبرو می‌شوید. و گرگ، در مسیر شما هستند و بسیار خطرناک هستند. با سفر در اطراف جنگل تاریک، موانع زیادی در جنگل پیدا خواهید کرد. جفت خود را پیدا کنید و با او زنده بمانید و همچنین قبیله اسب خود را در بازی مجازی خانواده اسب افزایش دهید. شما می توانید با خانواده خود در جنگل زنده بمانید و به کره کره اسب خود آموزش دهید که چگونه در زندگی جنگلی زنده بماند.
‏شما در کارهای مختلف شرکت خواهید کرد و در حین بازی وحشی، خانواده ای مانندکوره ها تشکیل خواهید داد. بقای خانواده اسب در جنگل همچنین می‌توانید شبیه‌ساز بقای فعالیت‌های خانواده اسب را امتحان کنید، گونه‌های اسب مورد علاقه خود را مانند اسب Equus Ferus انتخاب کنید و مانند باد در جنگل بدوید. مهارت های زنده ماندن را بهبود بخشید و در برابر حیوانات وحشی و همچنین کماندارانی که سعی در شکست دادن قبیله شما با تاکتیک های خود دارند زنده بمانید. سوار شوید و ماموریت ها را برای باز کردن سطوح جدید کامل کنید.
‏اسب دارای انفجار آتش فوق العاده و ضربه فوق العاده قدرتمند است که باعث می شود دشمنان در آسمان پرواز کنند. اسب از خانواده خود در برابر همه چیزهای خطرناک دفاع می کند. تعدادی کماندار برای شکار وارد منطقه شما می شوند. شما باید مراقب باشید و از خانواده خود محافظت کنید. برخی از کمانداران و شکارچیان با موفقیت کودک شما را گرفتند، بروید او را با ضربه فوق العاده و انفجار کامل نجات دهید.
‏ویژگی های کلیدی:
‏• بازی به عنوان اسب مجازی و کاوش در محیط جنگل باز
‏• نژاد اسب مورد علاقه خود را برای ساختن قبیله اسب خود انتخاب کنید.
‏• اسب جنگل وحشی را کنترل کنید، جفت پیدا کنید و خانواده را بزرگ کنید.
‏• سطوح جذاب بازی های حیوانات وحشی بسیار سفارشی شده
‏• بازی اسبی که قفل جدید را باز می کنید اسب، آیتم های جدید و رنگ جدید اسب زیبا.
‏• برای خانواده زنده بمانید و در جستجوی جنگل وحشی پیروز شوید.
‏محیط زیبای جنگل را کاوش کنید و همه چیز در بازی بسیار واقعی به نظر می رسد. ماجراجویی وحشی خانواده اسب مجازی: بازی‌های اسب بازی‌هایی هیجان‌انگیز با گیم‌پلی جالب هستند که در آن شما تبدیل به یک اسب وحشی می‌شوید.
‏این بازی اسب مخصوصاً برای دوستداران اسب طراحی شده است.
‏ امیدواریم بازی را دوست داشته باشید.
‏‏بازی بهینه شده
‏اسب جدید اضافه شد
‏کنترل کننده بهتر
‏حالت های مسابقه اضافه شد
‏کاهش اندازه بازی
‏مورد جدید در برنامه اضافه شد
‏پوست اسب، صندلی اسب، دم اسب، موی اسب
‏ کلاه گاوچران , Cowboy Bandana
‏بهینه سازی بازی با کیفیت های مختلف مجموعه دستگاه های مختلف

نظرات و امتیاز ها

۲۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
خیلی خوبه
پریروز

من تو مرحله ی ۷ گیر کردم

۰ ۰
یاسمن
٢٦ آذر ١٤٠١

عالی

۴ ۱
علیرضا
١١ شهریور ١٤٠١

🖕🏻

۲ ۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده