استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
رمز پویا بانک صنعت و معدن - رمز ساز

رمز پویا بانک صنعت و معدن - رمز ساز

دریافت رمز دوم پویا

نسخه۳.۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۱۰/۰۱
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۲
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده مالی و پرداخت
‏‏جهت فعال سازی این برنامه مراحل زیر را انجام دهید:
‏۱- در اینترنت بانک، بانک صنعت و معدن در بخش مدیریت کارت، فعال‌ سازی رمز دوم یک‌ بار مصرف کارت را انتخاب و شماره کارت‌ های مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس در بخش رمز دوم یک‌ بار مصرف، گزینه‌ی فعال‌ سازی برنامه رمز ساز را بزنید تا QR Code برای شما نمایش داده شود. (جهت فعال سازی حضوری، به یکی از شعب بانک صنعت و معدن مراجعه کنید و کارت‌ هایی را که می‌ خواهید رمز دوم یک بار مصرف آنها فعال شود، اعلام کنید. بانک به شما یک QR Code می‌دهد و یک کد فعال‌ سازی برای شما پیامک می‌شود).
‏۲- پس از فعال‌ سازی برنامه رمز ساز با QR Code و رمز چهار رقمی پیامک‌ شده، می‌توانید پس از تعیین رمز ورود شخصی به نرم‌ افزار، از قابلیت تولید رمزهای دوم یک‌ بار مصرف آن استفاده کنید.
‏‏رمز پویا یا رمز یک‌بارمصرف (OTP: One Time Password) یک عدد چند رقمی است که شما می‌توانید آن را مانند رمز دوم کنونی‌تان استفاده کنید. تنها تفاوت این که رمز یک‌بار مصرف، برای یک تراکنش قابل استفاده است و فقط ۶۰ ثانیه اعتبار دارد. یعنی اگر شما یک رمز دوم یک‌بارمصرف دریافت کردید و تا یک دقیقه از آن استفاده نکردید، این رمز دیگر اعتبار ندارد و باید دوباره آن را دریافت کنید. همچنین اگر رمز دوم پویا را گرفتید و یک تراکنش انجام دادید، برای تراکنش بعدی، حتی اگر هنوز ۱ دقیقه هم نگذشته باشد، باز هم باید رمز دوم جدید دریافت کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر وحیدامیدی
٢٣ آبان ١٤٠١

دقیقا سه ساله که اصلا بروزرسانی نشده است/نظرات اصلامطالعه نمیشه پس پاسخ هم داده نمیشه/نصبش هزار و اندی هستش خیلی اندکه/لطفا درخواست تسهیلات برخط خرد رو مجازی کنیدخدایی نکرده/ شعب کرج واستان البرز رو هم افزایش کمی وکیفی بدید

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر akmal
٩ شهریور ١٤٠١

خیلی عالی

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر آفتاب گردان
٢٦ دی ١٤٠٠

خوب عالیست

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط