استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
رمز پویا  بانک ایران زمین - رمز ساز

رمز پویا بانک ایران زمین - رمز ساز

دریافت رمز دوم پویا

نسخه۵.۹.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۶
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۹۰
حجم۲۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده بانک ایران زمین
‏‏جهت فعال سازی این برنامه مراحل زیر را انجام دهید:
‏1: در اینترنت بانک، بانک ایران زمین در بخش مدیریت کارت، فعال‌ سازی رمز دوم یک‌ بار مصرف کارت را انتخاب و شماره کارت‌ های مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس در بخش رمز دوم یک‌ بار مصرف، گزینه‌ی فعال‌ سازی برنامه رمز ساز را بزنید تا QR Code برای شما نمایش داده شود. جهت فعال سازی حضوری، به یکی از شعب بانک ایران زمین مراجعه کنید و کارت‌هایی را که می‌خواهید رمز دوم یکبار مصرف آنها فعال شود، اعلام کنید. بانک به شما یک QR Code می‌دهد و یک کد فعال‌ سازی برای شما پیامک می‌شود).
‏2- پس از فعال‌ سازی برنامه رمز ساز با QR Code و رمز چهار رقمی پیامک‌ شده، می‌توانید پس از تعیین رمز ورود شخصی به نرم‌ افزار، از قابلیت تولید رمزهای دوم یک‌ بارمصرف آن استفاده کنید.
‏‏رمز پویا یا رمز یک‌بارمصرف OTP: One Time Password یک عدد چند رقمی است که شما می‌توانید آن را مانند رمز دوم کنونی‌تان استفاده کنید. تنها تفاوت این که رمز یک‌بار مصرف، برای یک تراکنش قابل استفاده است و فقط ۶۰ ثانیه اعتبار دارد. یعنی اگر شما یک رمز دوم یک‌بارمصرف دریافت کردید و تا یک دقیقه از آن استفاده نکردید، این رمز دیگر اعتبار ندارد و باید دوباره آن را دریافت کنید. همچنین اگر رمز دوم پویا را گرفتید و یک تراکنش انجام دادید، برای تراکنش بعدی، حتی اگر هنوز ۱ دقیقه هم نگذشته باشد، باز هم باید رمز دوم جدید دریافت کنید.
‏‏نسخه جدید

نظرات و امتیاز ها

۹۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر وحیدامیدی
١٥ آبان ١٤٠١

سه ساله بروزرسانی نشده اصلا رسیدگی کنید

میپسندم۴ نمیپسندم۸
عکس کاربر 295738
٢٤ خرداد ١٤٠٢

بسیار خوب و بی نظیر

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر احسان مظفری
١١ مهر ١٤٠٢

پویانمایی ورمزبانی رمزسازی وپویاسازی از خدمات اصلی این برنامه هستش یکرنگ وکامل

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده