استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه امور مالی
رمز پویا  بانک ایران زمین - رمز ساز

رمز پویا بانک ایران زمین - رمز ساز

دریافت رمز دوم پویا

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰.۱۵
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۱۰/۰۲
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۵
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده مالی و پرداخت
‏‏جهت فعال سازی این برنامه مراحل زیر را انجام دهید:
‏1: در اینترنت بانک، بانک ایران زمین در بخش مدیریت کارت، فعال‌ سازی رمز دوم یک‌ بار مصرف کارت را انتخاب و شماره کارت‌ های مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس در بخش رمز دوم یک‌ بار مصرف، گزینه‌ی فعال‌ سازی برنامه رمز ساز را بزنید تا QR Code برای شما نمایش داده شود. جهت فعال سازی حضوری، به یکی از شعب بانک ایران زمین مراجعه کنید و کارت‌هایی را که می‌خواهید رمز دوم یکبار مصرف آنها فعال شود، اعلام کنید. بانک به شما یک QR Code می‌دهد و یک کد فعال‌ سازی برای شما پیامک می‌شود).
‏2- پس از فعال‌ سازی برنامه رمز ساز با QR Code و رمز چهار رقمی پیامک‌ شده، می‌توانید پس از تعیین رمز ورود شخصی به نرم‌ افزار، از قابلیت تولید رمزهای دوم یک‌ بارمصرف آن استفاده کنید.
‏‏رمز پویا یا رمز یک‌بارمصرف OTP: One Time Password یک عدد چند رقمی است که شما می‌توانید آن را مانند رمز دوم کنونی‌تان استفاده کنید. تنها تفاوت این که رمز یک‌بار مصرف، برای یک تراکنش قابل استفاده است و فقط ۶۰ ثانیه اعتبار دارد. یعنی اگر شما یک رمز دوم یک‌بارمصرف دریافت کردید و تا یک دقیقه از آن استفاده نکردید، این رمز دیگر اعتبار ندارد و باید دوباره آن را دریافت کنید. همچنین اگر رمز دوم پویا را گرفتید و یک تراکنش انجام دادید، برای تراکنش بعدی، حتی اگر هنوز ۱ دقیقه هم نگذشته باشد، باز هم باید رمز دوم جدید دریافت کنید.

نظرات و امتیاز ها

۳۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
javad hosseini
١٨ خرداد ١٤٠٠

رابط کاربری قشنگی داره ولی یکم حجمش زیاده اگه میشه یکم حجمشو کمتر کنید

۳ ۲
Mohammad Jokar
١١ دی ١٣٩٨

عالیه ولی امکانات کمی داره مثلا گذاشتن اثر انگشت برای ورود و تعیین زمان برای انقضا و تغییر پسورد ورود که اولین بار گذاشته شد اضافه کنید باتشکر

۹ ۱
متین جوهر
٧ بهمن ١٣٩٩

بدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبد

۵ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط