استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Hero Jungle Survival Games 3D

Hero Jungle Survival Games 3D

نسخه۱.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۲۸
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۱.۸
تعداد نظرات۹
حجم۷۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Toucan Games 3D
‏‏بازی jungle survival escape story را بازی کن تا بهترین بازیه سبک بقا را همراهِ گرافیک واقعی و محیط عالیه جنگلی تجربه کنی. جنگجویه قهرمانِ بقا بشو و اماده شو تا ابزار و منابعی پیدا کنی که به تو در ساختِ سرنوشتت به منظور فرار از جنگل کمک کند. جیپ شما در یک تصادف سقوط کرد، وقتی شما برای شکار وارد جنگل افریقایی شدید. حالا، شما یک باقی مانده ی تنها در این بازی های بقا هستید و آماده ی ساختن داستان فرارتان در این جنگل افریقایی. شما قرار است که برای بقایتان بوسیله ی ساخت یک پناهگاه بجنگید؛ غذا پیدا کنید، حیوانات را شکار کنید، ابزار بقا بسازید و سعی کنید که در یک بازی بقای داستانی در جنگل زنده بمانید. زمانش رسیده که بهترین ماجرای شبیه ساز بقا در جنگل رو شروع کنید، بکش و سریع در جنگل بدو به وسیله ی ساخت یک داستان فرار قهرمانی. مثل یک قهرمان ممتاز به طور بی خطر در جنگل از حیوانات‌ وحشی فرار کن و از همه چیز استفاده کن تا زنده بمانی.زنده ماندن در این زمین وحشی یک چالش سخت زمانی است، جایی که شما نیز دارید که منابع مختلفی را جمع کنید، مثل چوب، سنگ، تبر و طناب و در این جنگل گرمسیری به طور امن زنده بمانی. حیوانات وحشی آزادانه در این جنگل بارانی پرسه میزنند و در حال شکار هستند، از خودت دربرابرِ بیابان و خطرات دیگر دفاع کن.
‏از مهارت های زنده ماندنت در جنگل استفاده کن تا زنده بمانی، دربرابر خرس های وحشی بجنگ و سعی کن فرار کنی. حیوانات وحشی را برای امنیت و غذا شکار کن، وسایل مورد نیاز برای یک ماموریت داستان فرار موفق را جمع اوری کن. زمانش رسیده که مهارت هایت در شکار حیوانات و مهارت هایت در جان سالم به در بردن را در این بازی سبک بقا در جنگل نشان دهی. یک ماجرای جنگلی منتظر توست؛ جایی که تو نیاز داری که همه ی مهارت های فرار و زنده ماندنت را به کار بگیری به منظور یک فرار موفق از جنگل از طریق جزیره. رودخانه را شنا کن هنگامی که مواظب کروکودیل های عصبانی و گرسنه هستی و بیشترین تلاشت را بکن که راهی پیدا کنی که فرار کنی از این زمین وحشی در این بازی سبک بقا. این اسون نیست چون یه کروکودیل نزدیکت خواهد بود، بنابراین بهتره که مواظب باشی. چالش این است که در این جنگل زنده بمانی هنگامی که از حیوانات وحشی دوری میکنی تا یک فرار داستانیِ موفق مثل یک قهرمان بسازی.
‏.ویژگی های Jungle survival escape story :
‏۱_محیط جنگلیِ سه بعدی و جذاب.
‏۲_مرحله های گوناگون به سبک بقا در جنگل.
‏۳_پناه گاه بساز، با حیوانات بجنگ، وسیله پیدا کن و خیلی چیزای دیگه.
‏۴_یک تجربه یِ کاملاً جدید در سبک بقا.
‏۵_برای غذا خرگوش شکار کن.
‏۶_خرس و کروکودیل رو بکش.
‏۷_بهترین تجربه در شبیه ساز سبک بقا در جنگل.
‏۸_شکار کن، با خرس ها بجنگ و دریا های بیکران را روی قایق کشف کن.
‏۹_کنترل های روان و اسان.
‏۱۰_گرافیک سه بعدی و عالی و کیفیت بالا.

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Survival Ark
١٧ بهمن ١٤٠٢

‏✗ بازی بی خود خیلی مزخرفه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ali
٢٧ آبان ١٤٠١

مسخرس

میپسندم۶ نمیپسندم۸
عکس کاربر A.M
٢٦ شهریور ١٤٠٠

کیفیت مهم نیست این مهمه که ژانر بازی درست باشه خوبه درظم خوب پاکش کنید یا نظرتو قبل دانلود کنید یه ستاره کم دادم چون از بالاست

میپسندم۲۴ نمیپسندم۲۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده