استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Let’s Survive - Survival game

Let’s Survive - Survival game

تلاش برای زندگی

نسخه۱.۹.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۱۸
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶۴۸
حجم۹۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Survival Games Ltd
‏‏Let's Survive بازی جدید بقا آفلاین است که پر از خاکستر، ترس، زامبی ها، جهش یافته ها و اراذل و اوباش است. دنیایی از تیرانداز، بقا، ساخت و ساز، کاردستی، و اکشن که در آن تنها قوی ترین و مناسب ترین فرد زنده می ماند.

ویدئو معرفی بازی

‏ وقتی به نظر می رسد که در طول حمله زامبی ها تنها یک نفر هستید، قانون اصلی شما فقط برای زنده ماندن باقی می ماند. . به دنبال منابع و آیتم ها باشید، سلاح های مختلف بسازید. پناهگاه خود را تقویت کنید و حملات زامبی ها و باس ها را لغو کنید. سطح سلامتی، تشنگی، گرسنگی و بیماری خود را کنترل کنید. ماموریت ها را کامل کنید و به کسرهای بقا بپیوندید.
‏ ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ویژگی های بازی RPG Survival ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
‏ ~~~ به هر قیمتی زندگی کنید ~~~
‏ بعد از تراژدی زنده بمانید کار آسانی نیست شبیه‌ساز بازی RPG بقا، جستجوی مداوم و مجموعه‌ای از آیتم‌ها و منابع و نظارت دائمی شاخص‌های زندگی شخصیت (گرسنگی، تشنگی، سلامتی، سطوح تشعشع) است. اجازه ندهید شخصیت شما برای مدت طولانی گرسنه و بیمار شود! علاوه بر این، بقای پس از آخرالزمانی خطر گاز گرفتن توسط زامبی ها را نیز در حین جستجو به همراه دارد، پس فراموش نکنید که اسلحه و حیوان خانگی خود را که به دنبال وسایل مفید است همراه خود ببرید وگرنه در دندان موجودات تشنه به خون جهنمی خواهید مرد.< br>
‏ ~~~ ساخت و ساز و ساخت پایگاه ~~~
‏ در سپیده دم آخرالزمان زامبی ها، هر بازمانده ای باید پایگاه مخصوص به خود را با دیوارهای مستحکم، سلاح های غوغا و زره برای نجات از دشمنان داشته باشد، به دنبال انواع مختلف باشد. آیتم های بقا یک منطقه امن برای ایمن بودن در روزهای تاریک ایجاد کنید، غذا را در آتش بپزید، پناهگاه ها، موانع و استحکامات بسازید و تا آنجا که ممکن است اسلحه بسازید.
‏ ~~~ ماموریت های ماجراجویی را کامل کنید و از طریق داستان ~~~ بگذرید.
‏ در مرحله گذر از بازی‌های بقای آخرالزمان زامبی، می‌توانید خط داستانی را پشت سر بگذارید و ماموریت‌هایی را کامل کنید که منابع اضافی را برای شما به ارمغان می‌آورند. به عنوان مثال، شما باید یک روز در یک مکان خاص (به شرط نقطه Z، A، R، و غیره) منتظر بمانید.
‏ ~~~ چت با سایر بازماندگان ~~~
‏ بازی بازمانده بدون کسر چیست؟ شبیه ساز جدید زامبی ما دارای یک سیستم کامل از لیگ های مختلف است که می توانید به آنها بپیوندید و پاداش دریافت کنید. مرگ بر تنهایی! سعی کنید با هم زنده بمانید.
‏ ~~~ با رئیسان مبارزه کنید ~~~
‏ بقا با حضور رئیس‌های قوی پیچیده‌تر می‌شود. اگر می خواهید با غارت نادر و غنی تحویل بگیرید، آنها را نابود کنید. مواظب باش، استالکر! زامبی ها آماده حمله هستند! برای ماجراجویی و درد در Let's Survive آماده شوید.
‏ ~~~ حالت مخفی کاری ~~~
‏ بی سر و صدا به دنبال زامبی های کشته نشده ای باشید که شنوایی و بینایی را بهبود بخشیده اند و همیشه آماده کشتن شما هستند. یا در شکستن قیام زامبی ها و پاکسازی زمین از موجودات وحشتناک سخت عمل کنید. قوانین بقا را دنبال کنید و در کابوس زنده بمانید.
‏ ~~~ وسایل نقلیه رانندگی کنید ~~~
‏ ماشین‌ها، قایق‌ها و وسایل نقلیه دیگری را دریافت کنید که به شما کمک می‌کنند در بقای ما سریعتر از جایی به مکان دیگر بپیمایید. بازی زامبی‌ها را در شهر یا جنگل له کنید، سریع‌تر حرکت کنید!
‏ ~~~ پاداش روزانه ~~~
‏ هر روز در شبیه‌ساز بقای ما از خیزش زامبی‌ها در وسط زمین بایر بشکنید و جوایز مفید روزانه دریافت کنید . آنها دفاع بهتری را در برابر زامبی ها و منابعی برای ساختن پایگاه در اختیار شما قرار می دهند.
‏ به زودی:
‏ ~~~ حالت چند نفره (بازی با دوستان) ~~~
‏ ~~~ ساخت و ساز تمام عیار ~~~
‏ ~~~ رئیس جدید ~~~
‏ ~~~ جهش ~~~
‏ ~~~ ماموریت های روزانه ~~~
‏ ~~~ مکان های جدید (بیمارستان، اداره پلیس، مدرسه ، زندان، کارخانه) و اسرار ~~~
‏ ~~~ پناهگاه ها ~~~
‏ ~~~ رویدادهای جدید ~~~
‏ من آخرین بازمانده ای هستم که از آخرالزمان بیشتر زنده شد! این شهر مال من است. و من برای آن در Let's Survive مبارزه خواهم کرد!
‏‏رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۶۴۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد
دیروز

‏✓ صلاح های قوی ‏✓ جنگ با زامبی ها ‏✓ ساخت خانه به دلخواه ‏✓ معموریت های خفن ‏✗ کمبود بنزین و روغن

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ‌ ★ ‌ ‌ ‌ ‌
٣ روز پیش

آنچنان جذاب نبود و کوالیتیش هم نسبت به بازی های دیگه پایین بود و یکم هم باگ داشت ولی درکل خوب بود کانسپت بازی هم ترکیبی از آخرین بازمانده از ما و بقا در غرب بود که میشه گفت تکراری بود.

میپسندم۲ نمیپسندم۳
عکس کاربر عالی بود همنجای ترسناکش
٤ روز پیش

بازی عالییییییییییییییی وخیلیییییییی خوبه از نر من باید دانلود کنید

میپسندم۳ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده