استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ورزشی
Winner Soccer Evo Elite

Winner Soccer Evo Elite

نخبگان فوتبال

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۶
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱,۱۲۵
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده TouchTao
‏‏یک بازی فوتبال جالب با گرافیکی سه بعدی و همراه با تمام تیم ها و بازیکنان حاضر در جام جهانی 2014 و امکان انجام بازی در حالت جام، لیگ و بازی دوستانه،
‏ این بازی جمعا شامل 126 تیم و 2600 بازیکن فوتبال میشود.

ویدئو معرفی بازی

‏ حرکات کاملا طبیعی بازیکنان و پخش مجدد لحظات حساس در بازی حس حضور در یک بازی فوتبال واقعی را برای شما تداعی خواهد کرد.
‏ سه حالت مختلف برای انجام بازی
‏ این بازی را میتوانید در چهار حالت جام (شامل جام جهانی و جام باشگاه ها)، لیگ (شامل لیگ برتر انگلستان، لیگ دسته یک ایتالیا، لیگ برتر اسپانیا و سوپر لیگ چین)، بازی دوستانه و ضربات پنالتی بازی کنید. ضمنا حالت تمرینی نیز در بازی با سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته نیز در بازی لحاظ شده که به شما امکان میدهد با تمرین بیشتر مهارت های فوتبالی تان را افزایش دهید.
‏ بازی دوستانه
‏ در حالت بازی دوستانه میتوانید تیم خودتان و تیم حریف تان را از بین 62 تیم باشگاهی انتخاب کرده و با تیم حریف در یک بازی کامل فوتبال یا فقط ضربات پنالتی روبرو شوید.
‏ حالت جام
‏ در این حالت میتوانید علاوه بر شرکت در جام باشگاه ها، تیم تان را از بین 64 تیم ملی مختلف انتخاب کرده و در جام جهانی نیز شرکت کنید.
‏ حالت لیگ
‏ در این حالت یکی از تیم های باشگاهی کشورهای انگلیس، ایتالیا، اسپانیا یا چین را انتخاب کرده و در لیگ همان کشور مسابقه میدهید.
‏ حالت تمرینی
‏ در این حالت هر تیمی را به دلخواه میتوانید انتخاب کرده و مهارت های فوتبالی تان را افزایش دهید.
‏ دو روش مختلف برای کنترل بازیکنان تیم
‏ برای کنترل بازیکنان تان در زمین میتوانید از بین دو روش یا بهتر بگوییم دو حالت مختلف هر کدام را که با آن راحت تر هستید انتخاب کنید. برای دسترسی به این حالت ها میتوانید به بخش گزینه ها در منوی اصلی بازی بروید و در آنجا حالت موردنظرتان را انتخاب کنید. در بخش گزینه ها، گزینه ای به نام رهنمون (هلپ) وجود دارد که با مراجعه به آن و لمس گزینه 'روش های کنترل' میتوانید اطلاعات بیشتری راجع به هر کدام از روش های کنترل بدست آورید.
‏ هر کدام از روش های کنترل دارای دکمه های شوت، پاس عمقی، پاس بلند، پاس کوتاه، تکل معمولی، تکل بلند، دریبل و تغییر کنترل از بازیکنی به بازیکن دیگر هستند که البته هر دکمه به دو کار اختصاص دارد و این کار با توجه به اینکه توپ در اختیار شما باشد یا نباشد تغییر خواهد کرد.
‏ پاس کوتاه
‏ پاس کوتاه یکی از روش های پیشروی در زمین حریف است. زمانی که توپ دست شما نباشد دکمه پاس کوتاه به دریبل تغییر پیدا خواهد کرد.
‏ پاس بلند
‏ برای پاس بلند میتوانید دکمه مربوط به آن را لمس کنید. هر چقدر انگشت تان را بیشتر روی دکمه نگه دارید پاس بلندتر خواهد بود. زمانی که توپ دست شما نباشد دکمه پاس بلند به تکل بلند تغییر پیدا خواهد کرد.
‏ شوت
‏ دکمه شوت همانطور که از اسمش پیداست برای شوت زدن است. هر چقدر انگشت تان را روی این دکمه نگه دارید شوت محکم تری زده خواهد شد.
‏ دریبل حرفه ای
‏ با لمس دکمه دریبل حرفه ای با توجه به اینکه بازیکن تان در چه شرایطی باشد یکی از دریبل های حرفه ای را خواهد زد.
‏ پاس عمقی
‏ اگر یکی از بازیکنان خط حمله در زمین حریف است و فاصله نسبتا زیادی با شما دارد میتوانید توپ را با پاس عمقی و به صورت زمینی به او برسانید. شدت پاس عمقی بستگی به مدت زمانی دارد که انگشت تان را روی دکمه مربوط به آن نگه میدارید.
‏ پاس عمقی بلند
‏ این پاس هم دقیقا مثل پاس عمقی زمینی است با این تفاوت که این پاس هوایی است!
‏ دویدن با سرعت
‏ گزینه خوبی است برای آنکه توپ را سریع جلو ببرید ولی در این حالت کنترل بازیکن تان روی توپ کمتر میشود.
‏ گرفتن توپ از حریف
‏ اگر حریف دارد با سرعت حرکت میکند میتوانید توپ را از پای او بیرون کشیده و با یک دریبل به سمت زمین حریف حرکت کنید.
‏ دریبل های پیاپی
‏ اگر وقتی بازیکن تان جلوی حریف است دو بار به صورت پیاپی صفحه نمایشگر را لمس کنید بازیکن تان بازیکن حریف را دریبل زده و بعد با سرعت به سمت جلو حرکت خواهد کرد.
‏ فریب دادن حریف
‏ اگر بعد از لمس دکمه شوت فورا دکمه پاس را لمس کنید بازیکن تان فقط ادای شوت زدن را در می آورد ولی شوت نمیزند. این به درد مواقعی میخورد که بخواهید بازیکن یا دوازه بان حریف را فریب دهید.
‏ پاسکاری
‏ دو بازیکن در این بازی میتوانند با پاس های کوتاه و پیاپی که به هم میدهند بازیکنان حریف را پشت سر بگذارند.
‏ شوت قوس دار
‏ از همان دکمه ای که برای دریبل حرفه ای استفاده میکنید میتوانید برای زدن شوت های قوس دار نیز استفاده کنید.
‏ کنترل توپ شوت شده
‏ وقتی توپی به هوا شوت میشود میتوانید با استفاده از همان دکمه هایی که با آنها بازیکنان تان را حرکت میدهید آن را نیز به هر جهتی که میخواهید حرکت دهید.
‏‏SDK را به روز کنید

نظرات و امتیاز ها

۱,۱۲۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سیناثلاثی
پریروز

بازی خوبیه بد نیست ولی اگه یکم!کیفیت بالایی داشت بهتر می‌شود بهرحال خوب دیگه چی بگم نمیدونم سازنده بد ساخت بازی رو واقعن برساخته بازی رو

۳ ۲
آریانوش
٦ روز پیش

‏✓ قدرت شوت نسبتاً خوب ‏✓ پاس با دقت ‏✓ دریبل خوب و با سرعت ‏✗ اسم بازیکنان را درست نمی نویسد ‏✗ چهره بازیکن را اصلا خوب درست نکردند و گزارشگر هم ندارد درکل بازیه خوبیه😉

۱۱ ۱
یاسین ، یوری بویکا
٢٦ اسفند ١٤٠١

خیلی خوبه راحته فقط ایکاش کیفتش بالاتر بود

۱۸ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده