استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Ghost Camera Prank Maker

Ghost Camera Prank Maker

نسخه۲.۱۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۰۵
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۱۰
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Thalia Magic App Corner
‏‏آیا می خواهید دوستان خود را از عقل خود بترسانید؟ از این همه برنامه های ترسناک ویرایش عکس که جعلی به نظر می رسند خسته شده اید؟ نگران نباشید - فقط Ghost Camera Prank Maker را دانلود کنید و ارواح را به صورت رایگان در تصاویر خود قرار دهید! از بین انواع زیادی از برچسب های ارواح برای عکس ها انتخاب کنید، موقعیت مناسب را پیدا کنید تا واقعی به نظر برسند، یک فیلتر عکس خزنده اضافه کنید - همه با این برنامه ویرایش عکس عالی و ترسناک! یک سلفی با مظاهر شبح با ظاهر واقعی و بهترین بخش بگیرید - از آنها برای شوکه کردن دوستان خود استفاده کنید! منتظر چی هستی؟ همین حالا Ghost Camera Prank Maker را دانلود کنید، تصاویر ترسناک بسازید و لذت ببرید!
‏ویژگی ها:
‏☑ شبح کاملا رایگان در برنامه ویرایشگر عکس!
‏☑ با دوربین عکس بگیرید یا یکی از گالری را انتخاب کنید !
‏☑ تعداد زیادی برچسب ارواح ترسناک برای عکس‌ها!
‏☑ موقعیت، اندازه، کدورت را تغییر دهید!
‏☑ فیلترهای ترسناک را برای تصاویر خود اعمال کنید!
‏☑ در گالری ذخیره کنید!
‏ ☑ در فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید!
‏☑ به راحتی شبح را به عکس های خود اضافه کنید و دوستان خود را بترسانید!
‏«شوخی های عکس ترسناک» را جستجو می کنید که به راحتی انجام می شود؟ Ghost Camera Prank Maker را به صورت رایگان دریافت کنید و همین الان 'ارواح را به تصاویر اضافه کنید'! این برنامه ویرایشگر عکس ترسناک بسیار سرگرم کننده و آسان برای استفاده و ویرایش تصاویر ترسناک است. فقط شبح را در پس‌زمینه عکس اضافه کنید تا دوستانتان باور کنند که واقعاً یک روح را دیده‌اید. یا از دوستان خود عکس بگیرید و یک مونتاژ عکس ترسناک ایجاد کنید تا آنها را غاز کند. در 'برنامه عکس دوربین ارواح' با برچسب های خزنده برای عکس ها تصویر ترسناک بسازید و با دوستان خود بخندید. تمام استیکرهای عکس وحشتناک را در این برنامه ویرایشگر عکس ترسناک امتحان کنید و همه سرگرمی ها را از دست ندهید!
‏شما شوخی های ترسناک دوربین را دوست دارید؟ عالی است، زیرا فقط افراد شجاع می توانند این ویرایشگر تصویر را با برچسب های ترسناک برای تصاویر اداره کنند. از میان طیف گسترده ای از ارواح در عکس های خود که در این ویرایشگر عکس پس زمینه ترسناک موجود است، انتخاب کنید و فیلترهای ترسناک را برای تصاویر اعمال کنید. وقتی با این 'برنامه دوربین شوخی ارواح' عکس را ترسناک می کنید و دوستان خود را می ترسانید بسیار سخت خواهید خندید. تبریک می‌گوییم، بهترین جلوه ارواح را برای برنامه عکس با دوربین برچسب‌های ترسناک پیدا کردید که واقعی به نظر می‌رسد. بنابراین، عجله کنید و Ghost Camera Prank Maker را با ابزارهای تصویر ترسناک و برچسب‌های شبح‌آمیز واقع گرایانه برای عکس‌هایی که لرزه بر ستون فقرات شما می‌فرستند، امتحان کنید!
‏دیگر نیازی به جستجوی برنامه‌های دوربین ترسناک نیست! اگر دوست دارید عکس های ترسناک واقعی ایجاد کنید، از این ویرایشگر عکس فوق العاده جالب با روح لذت خواهید برد! با این ویرایشگر عکس فوق العاده ترسناک، عکس هایی را با ارواح ویرایش کنید که قانع کننده هستند و عکس شما را جذاب تر می کند. با واقعی‌ترین برچسب‌ها برای عکس‌های ارواح، هیچ راهی وجود ندارد که دوستانتان ترفند شما را متوجه شوند. یکی از بهترین برنامه‌های ویرایش ترسناک عکس‌ها را بگیرید و عکس‌های سردکننده‌ای بسازید که دوستانتان را به وحشت می‌اندازد! همین حالا «Ghost Camera Prank Maker» را دانلود کنید، عکس های خزنده را به صورت رایگان بسازید و اجازه دهید سرگرمی شروع شود!

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر میلاد pro
٣ مهر ١٤٠١

چرته یک ستاره هم زیادش نمیشه روح رو تو عکس بزرگ یا کوچک کنی اخه یعنی چی نصب نکنید

میپسندم۳۸ نمیپسندم۴
عکس کاربر サラ
٢٦ دی ١٤٠١

‏✗ چرت ‏✗ فیک ‏✗ الکییییی ‏✗ واقیی بنزر نمیاد نصب نکنید خیلی چراتتتت

میپسندم۳۵ نمیپسندم۷
عکس کاربر 🙂💔
٢٤ آبان ١٤٠١

اصلا ترسناک نیست طنز بود

میپسندم۴۸ نمیپسندم۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده