خانه برنامه عکس و فیلم
Vampire Yourself Camera Editor

Vampire Yourself Camera Editor

تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۲۶
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Thalia Photo Art Studio
‏‏می خواهید واقعا ترسناک باشید؟ کاوش امکانات خود را در ویرایشگر دوربین Vampire خود، جدیدترین نرم افزار ویرایش تصویر ما که می تواند به شما کمک کند شما را در یک لحظه تبدیل به یک خون آشام شوید! برچسب های ترسناکی را برای عکس هایی که می توانید به خودتان اضافه کنید و به طور کامل به آنها دسترسی داشته باشید دانلود کنید و برچسب های ترسناک را مشاهده کنید و دوستان خود را بیارایید، دندان های خون آشام را به صورت خود اضافه کنید یا برخی از برچسب های ترسناک دیگر و تبدیل به شخصیت اصلی داستان ترسناک ترین ترسناک شوید. ! شما می توانید عکس خود را با دوربین خودتان انتخاب کنید یا یک عکس قدیمی از خودتان را به این ویرایشگر عکس آپلود کنید، شروع به ویرایش تصاویر کنید و بخش هنر خود را به گالری تلفن ذخیره کنید یا بلافاصله در شبکه های اجتماعی مهم مانند فیس بوک، Instag ram یا توییتر دانلود نرم افزار ناامید کننده از همه، خنده دار ترین عکس های خنده دار، و با برنامه دوربین جدید خود Vampire Yourself Camera Editor را به اطراف خود بفشارید! ویرایشگر عکس رایگان برای اولین بار ترین قبل! تعداد زیادی از برچسب های عکس برای شوخی خون آشام خنده دار! یک عکس با دوربین خودتان بگیرید یا تصویر قدیمی خود را آپلود کنید ایجاد ترسناک عکس خون آشام ها با اضافه کردن چنگال ها یا خون. بلافاصله در شبکه های اجتماعی بزرگ مانند فیس بوک، اینستاگرام یا توییتر بلافاصله به اشتراک بگذارید. خون آشام خود را دانلود کنید خود برنامه برای سرگرم کننده فوق العاده! دریغ نکنید، Vampire Yourself Editor را دانلود کنید و شما گوشی یا tablettable خود را برای یکی از برنامه های ویرایش عکس پیشرفته ثروتمند خواهید کرد اگر دوست دارید برنامه های دوربین روح یا زامبی
‏‏- عملکرد بهبود یافته است
‏- ویژگی های جدید اضافه شده است
‏- برنامه بهینه سازی و به روز شده است
‏- با تشکر از نظرات شما
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟