استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Real Ghost Detector + Radar

Real Ghost Detector + Radar

نسخه۱.۷۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۱۰
تعداد دانلود۲۶ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Tribli Fribli Dev
‏‏آیا شماهم میخواهید روح ها را شکار یا از خودتان در مقابل آنها دفاع کنید؟ این برنامه برای شماست
‏برنامه پیدا کردن شبح، یک ابزار برای تشخیص و پیدا کردن ارواح در دوربین گوشی میباشد. این برنامه فراطبیعی میتواند برای جست جوی شبح استفاده شود.
‏میخواهید در خونه، مدرسه یا سرکار شبح پیدا کنید؟ فقط کافی است که با تلفن همراهتان به مکان های متفاوت بروید و تشخیص دهنده ارواح برای شما قدرت های شبح گونه را در این اهداف به نمایش خواهد گذاشت.
‏به همین ترتیب این برنامه با فعالیت ارواح کار میکند، زیرا یک نیروی روحانی میتواند تصویر خود را در دوربین بصورت قرمز تحریف کند، همچنین شما ممکن است صدای ارواح را نیز بشنوید.
‏مهم ترین نکته برای بخاطر سپردن این است که نیروی های شیطانی را عصبانی نکنید! شما از جست و جوی اشباح با اختیار و مسئولیت خودتان استفاده میکنید.
‏میتوان از نور چراغ قوه در برنامه برای پیدا کردن اشباح در تاریکی استفاده کرد
‏جستوگر شبح یک جایگزین عالی برای رادار های اشباح معمولی است. این برنامه از ارواح و قدرت های آنان تصویر برداری میکند که میتواند برای شکارچیان ارواح مورد استفاده قرار بگیرد. امواج روحی بالا نشان دهنده این است که اشباح در نزدیکی شما قرار دارند. همچنین برنامه هنگامی که انرژی ارواح بالا میباشد بوق میزند و اگر این انرژی بسیار زیاد باشد میتوانید از دنیای بعدی صداهایی را بشنوید و برخی اشباح را ببینید.
‏ما نمیتوانیم بصورت علمی اثبات کنیم این برنامه به دنبال ارواح حقیقی میگردد. این برنامه فقط برای خوشگذرانی و اهداف سرگرمی است.

نظرات و امتیاز ها

۱۰۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ماینکرافت و هیروبراینننن
١٧ شهریور ١٤٠٢

‏✓ ریــــــــــ........... ـــ.... دم تو خودم نا. م وــ سن خیلی بد بود هی بوق بوق میکرد بد به ۱۰۰ درسد رسید ترسیدم زدم بیرون نصب کنید حتما ‏✗ هیچ

میپسندم۱ نمیپسندم۴
عکس کاربر MrAbolx
٢٨ مرداد ١٤٠٢

چرا واسه من ی سره روی ۶۰درصد هست؟ ب نظر من واقعی نیست

میپسندم۸ نمیپسندم۸
عکس کاربر "아살-모탈레비"
٢٠ مرداد ١٤٠٢

جالبه من با دوستم میرم احضار میکنیم بعد مثل چی میترسیم این از اون برنامه هاست 😂😂

میپسندم۹ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده