استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Superhero Samurai Ninja Blaze

Superhero Samurai Ninja Blaze

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۲۸
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۷
حجم۵۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده LinksDot Games Production
‏‏سوپرقهرمان قاتل نهایی نینجا شعله ور سامورایی
‏یک نینجا یک مامور مخفی یا مزدور در ژاپن فئودالی بود. کارکردهای نینجا شعله ور نهایی شامل جاسوسی، ترور و جنگ چریکی بود. نینجا خاص، گروهی از جاسوسان و مزدوران آموزش دیده خاص، در قرن پانزدهم در دوره سنگوکو ظاهر شد. Ultimate Ninja Blazing Samurai Assassin Superhero یک بازی در مورد انتقام خون است، نینجاهای دشمن معبد شما را سوزانده و پدر و همراهان شما را می کشند. در این بازی Ultimate Ninja Blazing Samurai Assassin Superhero، با شمشیر سامورایی خود، دشمنان را از بین ببرید. دشمنان خود را با حملات چابکی خشمگین نینجا له کنید. سریع، مخفیانه و کشنده باشید تا دزدکی به جنگجویان دشمن بروید و همه آنها را با ضربات قوی خود بکشید. زمانی برای اجتناب از وسایل شیطانی با سلاح های کشنده، شمشیر سامورایی، شوریکن و همه برای انتقام حماسی نیست. به سمت دیوار بدوید، نینجاهای شرور را با شمشیر سامورایی جنگجو بکشید. با مهارت های کونگ فو استاد خود، رئیس های شیطان را تحقیر کنید. همه آنها را با جنین قوی زیر تیغه شمشیر خود در این ابرقهرمان قاتل نهایی نینجا شعله ور سامورایی بکشید.
‏مهارت های نفوذ مخفیانه خود را مانند یک جاسوس به دشمنان خود نشان دهید. با تکنیک های مخفی کاری، نینجاهای دشمن را پنهان کنید، سربازان به خوبی مسلح هستند و از ایجاد هر گونه سر و صدایی اجتناب کنید. معبد ما توسط نینجاهای شیطانی مورد حمله قرار گرفت و آنها پدر شما را که قرن ها رهبر قبیله بود در بازی Superhero Ultimate Ninja Blazing Samurai Assassin کشته اند. ماموریت ما این است که آنچه مال ما بود را در یک ابرقهرمان قاتل نهایی نینجا شعله ور سامورایی برگردانیم. از چابکی نینجا و مهارت های هنر رزمی خود استفاده کنید و از شمشیر سامورایی خود برای کشتن هر قاتل نینجا رقیب که جرأت دارد جلوی راه شما بایستد استفاده کنید. تنها راه موفقیت در این جنگ نینجا، ترور تمام قاتلان نینجا از قبیله رقیب و بیرون آمدن به عنوان قاتل جنگجوی سامورایی شکست ناپذیر است. سلاح های مرگبار کاتانا و شوریکن خود را در دست بگیرید تا با نیروهای دشمن که انواع مختلفی دارند مبارزه کنید. از سلاح های مرگبار سنگین.
‏ویژگی های بازی Superhero Assassin Ultimate Ninja Blazing Samurai:
‏🏰زندگی یک نینجا را داشته باشید
‏🏰حرکات مخفی کاری و جنگی واقعی
‏🏰حرکات مخفی کاری و رزمی بین مبارزات نینجا
‏🏰پانچ بازیکن، پاور آپ و کمبو
‏🏰بازی جنگی چند سلاح و بسته اکشن
‏🏰حالت مخفی کاری و سبک نبرد استاد نینجا در سایه ها
‏🏰کنترل های بصری برای کنترل نینجا و مدرن سلاح
‏🏰 موسیقی پس زمینه جذاب با گرافیک HD
-- Added more rewarded videos
-- Included native 64-bit support
-- More Improved display on larger screens
-- Fixed several crashes

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
۴۵۳۲۳
٢٨ فروردین ١٤٠١

کسانی که شخصیت نداریم که به سازنده این بازی فحش میدیم شما شخصیت اصلا نداریم اگه خوشتون میاد بگین خوشمون نمیاد نظر من اینه زیاد خوشم نیومد از باز نفس میدم نه چیزی فقط میگم خیلی خوب حرفامو میزنم که خوشم نیومد ولی امتیاز شو میده بازم ممنون از سازنده این بازی خیلی ممنون

۴ ۰
😎امیر خان💪
٩ فروردین ١٤٠٠

چرت ترین بازی یه ستاره هم زیاده

۶ ۸
(Abbas)/(Azarj)
٣٠ بهمن ١٣٩٩

عالی

۳ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده