استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Superhero Last Ninja Revenge

Superhero Last Ninja Revenge

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۲۸
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۱۱
حجم۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Aquarius Games Production
‏آخرین انتقام نینجا - یک داستان متخصص مارشال هنر
‏وقت آن است که از دشمنان عجیب و غریب قلعه تاریک انتقام بگیرید که مدتهاست شما را در زندان نگه داشته و بقای جنگنده سایه نینجا جنگ سایه افراطی را دشوار کرده است. دشمنان قلعه شیطان از قاتل جنگجو نینجا می ترسند که مهارت های بقا و مهارت های رزمی بسیار خوبی دارد و می تواند تهدیدی برای عرش باشد. خوشبختانه شما موفق به شکستن سلول زندان برای انتقام جویی شدید اما باید بجنگید و از این دیوارهای معبد قلعه بجنگید و فرار کنید و دشمنان قدرتمند را در راه بیرون رفتن از قلعه شکار کنید.
‏'آخرین انتقام نینجا' ویژگی های گیم پلی ساده و در عین حال اعتیاد آور را دارد و لحظاتی هیجان انگیز و یک تجربه غیر منتظره به شما می دهد. دختر پادشاه از طریق تله ، روی دشمنانی که سعی می کنند شما را متوقف کنند و شاهزاده خانم خود را نجات دهند ، زباله بگذارید. 'انتقام آخر نینجا' شما را ملزم می کند که تمام هنرهای رزمی فوق العاده خود را نشان داده و مهارت های مبارزه با بقا را در سبک رزمی نینجا جنگجو نبرد کنید و به مبارز فوق العاده نینجا نبرد تاج و تخت تبدیل شوید. بهترین استفاده را از سلاح های جنگجوی سایه منحصر به فرد خود را در 'انتقام آخر نینجا' برای پیروزی در نبرد تاج و تخت جنگجو نینجا با دشمنان قلعه از جمله سربازان مسلح ، نگهبانان کاپیتان سایه و مبارزان شمشیر. به انتقام از این نبرد تاج و تخت مرگبار به ساکنان بی گناه معبد صدمه نرسانید زیرا آنها برای شما هیچ خطری ندارند. مهارت های جنگنده بسیار سایه نینجا خود را در این جنگجو فوق العاده نینجا نبرد داستان ماجراجویی مبارزه کنید و بهترین استراتژی فرار را برنامه ریزی کنید.
‏ویژگی اصلی نینجا جاسوسی ، ترور و جنگ چریکی است. در این بازی بقا نینجا با شمشیر سامورایی خود دشمنان را بزنید. دشمنان خود را با حملات عصبانیت خشمگین نینجا خود خرد کنید. سریع ، مخفی و کشنده باشید تا از جنگجویان نینجا استفاده کنید و همه آنها را با بازدیدهای شدید از بین ببرید. هیچ وقت برای جلوگیری از دزد شیطانی با سلاح های کشنده ، شمشیر سامورایی ، شوریکن و همه برای انتقام حماسی نیست. دیوار را اجرا کنید ، جنگجو نینجا شیطانی را با شمشیر سامورایی بریزید. کارفرمایان شیطان را با مهارت های استاد کونگ فو خود تحقیر کنید. در این 'انتقام آخر نینجا' بازی زنده ماندن ولگردی و قانونی شکنی ، همه آنها را با جنین قوی زیر تیغه شمشیر خود بکشید.
‏ویژگی های آخرین انتقام نینجا - یک داستان متخصص مارشال هنر:
‏- نینجا جنگجو فرار از ماموریت های چالش برانگیز
‏- مبارزه حماسی برای نبرد تاج و تخت با دشمنان قلعه
‏- با استفاده از shuriken ، کمان و فلش و شمشیر انتقام بگیرید
‏- محیط قلعه زیبا برای کشف
‏- گرافیک عالی و جلوه های صوتی 3D
-- More Improved display on larger screens
-- Fixed several crashes
-- Added more rewarded videos
-- Included native 64-bit support

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
افتزاح
٢٠ شهریور ١٤٠١

خیلی عالی بود

۱ ۰
*_*
١٨ بهمن ١٣٩٩

خوبه

۳ ۰
امیرحافظ نادری
١٠ بهمن ١٣٩٩

خیلی بد هرگز دانلود نکنید همش هنگ میکنه همشم می میری یک دونرم نميزدم

۱۶ ۷

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده