استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Lucky block mod for mcpe

Lucky block mod for mcpe

نسخه۶.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۰
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۱۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Vcraftmodsstudio
‏‏سلب مسئولیت: این یک برنامه غیر رسمی برای Minecraft Pocket Edition است. این برنامه به هیچ وجه با Mojang AB مرتبط نیست. نام Minecraft، علامت Minecraft و دارایی Minecraft همگی دارایی Mojang AB یا مالک محترم آنها هستند. تمامی حقوق محفوظ است. مطابق با http://account.mojang.com/documents/brand_guidelines
‏Lucky Block Mod یک نقشه چند نفره عالی برای MCPE است که می تواند حداکثر سه نفر را بازی کند. هدف نقشه بسیار ساده است. در میدان بدوید و 'بلوک های خوش شانس' را که عمل تصادفی را فعال می کنند، بشکنید. ما به شما تضمین نمی کنیم که در امان باشید، زیرا ممکن است هیولا ظاهر شود!
‏ چگونه بازی کنیم؟
‏قبل از شروع بازی، به حالت خلاقانه بروید و بلوک‌های شانس (تخم‌های خوک‌های آبگرم) را از فهرست موجودی بردارید. بلوک ها را روی هر خطی که ران در آن قرار دارد بچینید. به محض اینکه همه چیز آماده شد به حالت بقا بروید! روی کارت می توانید تا سه نفر را همزمان بازی کنید، زیرا تنها سه خط برای بلوک های شانس وجود دارد! پس از قرار دادن بلوک ها، به خط شروع بروید و شمارش معکوس را از 10 شروع کنید. بلوک های شانس را بشکنید، به طوری که آنها یک عمل تصادفی انجام دهند. ممکن است یک اوباش خطرناک ظاهر شود و چیزهای ارزشمند ممکن است سقوط کنند! همه چیز به شانس شما بستگی دارد!
‏     هدف این است که همه را به خط پایان برسانید و سپس به میدان مسابقه بروید و شروع به مبارزه کنید! آخرین مرد یا زنی که زنده می ماند و برنده می شود!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده