استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۸.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۲۵
تعداد دانلود۳۱ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۲۲
حجم۱۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Vcraftmodsstudio
‏‏سلب مسئولیت: این یک برنامه غیر رسمی برای Minecraft Pocket Edition است. این برنامه به هیچ وجه با Mojang AB مرتبط نیست. نام Minecraft، علامت Minecraft و دارایی Minecraft همگی دارایی Mojang AB یا مالک محترم آنها هستند. تمامی حقوق محفوظ است. مطابق با http://account.mojang.com/documents/brand_guidelines
‏World New Mod دنیای MCPE را با اوباش جدید و ساختارهای جدید پر خواهد کرد. Total mod بیش از 15 ساختار جدید اضافه می کند که به صورت تصادفی در سراسر جهان ظاهر می شوند. در این ساختارها می توانید ساکنان جدیدی را کشف کنید.
‏اصلاح World New Mod، بازی را سرزنده تر و هیجان انگیزتر می کند. شما می توانید یک دسته از دهکده ها، کلبه ها و شهرهای مختلف را کشف کنید! این واقعاً یک مد فوق‌العاده است!
‏اینجا یک روستای مصر باستان است که ساکنان آن در آن زندگی می‌کنند. از این روستا دیدن کنید و به فرعون سلام کنید. در دهکده کارگران و پلیس مخفی وجود دارند که از خود فرعون محافظت می کنند.
‏اگر زمانی خود را در یک بیوم یخی یافتید، سعی کنید کلبه های یخی کوچکی را پیدا کنید که به عنوان ایگلو شناخته می شوند. در این کلبه ها اسکیموهای واقعی زندگی می کنند. آنها واقعاً زیبا به نظر می رسند!
‏مردم زولو یکی از بزرگترین گروه های قومی در آفریقای جنوبی هستند. این روستاها اغلب در ساوانا ظاهر می شوند.
‏بدون سلاح به دریای آزاد نروید، زیرا ممکن است با کسی روبرو شوید. بد به عنوان مثال، در اینجا دو کشتی وایکینگ وجود دارد که می توانید در طول سفر خود در سراسر جهان با آنها ملاقات کنید.
‏هیجان انگیز !!!

نظرات و امتیاز ها

۲۲ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Sh92amir
٨ فروردین ١٤٠٣

امروز چرا بازیا به من پشت کردن😭😭

میپسندم۴ نمیپسندم۲
عکس کاربر مندلورین
٢٢ مرداد ١٤٠٢

نمیاره دوستان فکر کنم سیب افتاده تو کله سازنده مخش تاب زده

میپسندم۹۲ نمیپسندم۲۵
عکس کاربر F R E D Y
١٦ فروردین ١٤٠٣

جهت باز شدن '-'

میپسندم۵۹ نمیپسندم۳۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده