استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Meowar - PvP Cat Merge Defense

Meowar - PvP Cat Merge Defense

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۷.۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۷
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۳
حجم۱۰۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده XCrew Studio
‏‏شیوع یک بیماری عجیب، روستاییان گربه دوست داشتنی را به گربه های زامبی تبدیل کرده است و اکنون آنها تمدن گربه ها را تهدید می کنند! با سقوط بسیاری از روستاها، زامبی های بیشتری ظاهر شدند. گربه ها عاشق صلح هستند و فقط می خواهند شایان ستایش باشند. آنها چیزی برای این جنگ آماده نکرده اند! با دیدن تعداد زیادی گربه که جان خود را از دست دادند، گروه کوچکی از گربه ها تصمیم گرفتند از خدا کمک بگیرند. خدا گوش داد، گربه ها را به شکل سربازان قوی تربیت کرد، و به آنها جادوی قدرتمندی عطا کرد: جادو را ادغام کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏سربازان گربه که به خوبی آموزش دیده بودند، برگشتند و شروع به جنگیدن کردند تا خانه های گربه را نجات دهند. با این حال، آن گربه زامبی ها روز به روز شلوغ تر می شوند. برنده شدن در این جنگ یک سفر طولانی خواهد بود.
‏از جادوی ادغام برای کمک به سربازان گربه برای مقابله با زامبی گربه استفاده کنید!
‏Meowar دفاع نبرد گربه ادغام است و برای انجام بازی رایگان است.
‏* نحوه بازی Meowar
‏این بازی استراتژی دفاعی ادغام گربه جنگی دارای سیستم نبرد بسیار آسانی است. برای ادغام، احضار، حرکت و هدف قرار دادن دشمن بکشید. شما می توانید در میدان جنگ، در دست یا از دستی به نبرد دیگر ادغام شوید. کلاس های Cat زیادی وجود دارد، از نوع Cat Merge که تشکیلات جنگ دفاعی بسیاری را ایجاد می کند. همچنین، سیستم تصادفی به نبرد غیرقابل پیش بینی و سرگرم کننده کمک می کند. نبرد PvP ساده تر است، فقط از دست و عمل احضار ادغام می شود. با این حال، نبرد PvP همچنان سرگرم کننده و چالش برانگیز خواهد بود.
‏* ویژگی ها:
‏- سه نوع اصلی سرباز وجود دارد: جنگنده، تکاور، روحانی، و سه نوع ترکیبی ترکیبی: ادغام جنگنده + رنجر، ادغام جنگنده + روحانی، ادغام رنجر + روحانی.
‏- ادغام گیم پلی اصلی دفاع نبرد، مبارزه با گربه سرگرم کننده و استراتژیک را ایجاد می کند.
‏- حداکثر پنج سطح برای هر نوع ادغام شده. می‌توانید یک گربه یا گربه‌های مختلف را ادغام کنید تا بهترین تیم گربه استراتژی را پیدا کنید.
‏- سیزده کلاس: شمشیرزن، کماندار، شفادهنده، تبر، شمشیر-کاستر، جادوگر، شوالیه، شمن، نینجا، راهب، ماج، قاتل ، Iron Fist و موارد دیگر در راه است.
‏- حالت PvP: یک نبرد PvP را با دیگر بازیکنان ادغام کرده و بجنگید. با بسیاری از استراتژی‌های ادغام PvP، تشکل‌های PvP ادغام می‌شوند.
‏- حالت‌های کمپین، بی‌پایان، چالش، اکسپدیشن و موارد دیگر
‏* ویژگی‌های موجود در طرح:
‏- کلاس ادغام جدید برای قلعه: توپ، تله، پرتاب کننده سنگ.
‏- چالش: چالش ادغام نبرد از آسان به استاد.
‏- دشمنان بیشتر گربه: اسکلت گربه، مومیایی گربه، بیگانه،...
‏اگر Meowar را دوست دارید، ما بازی Cat Merge Defense Strategy PvP Battle، لطفا با رتبه بندی به ما کمک کنید. یا اگر مشکلی دارید، در fanpage به ما اطلاع دهید: fb.com/meowargame.

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
amir
١٤ اسفند ١٤٠٠

من عاشق ترکیب کارت ها هستم

۲ ۰
parsa(parrot)
٢٤ آبان ١٤٠٠

خوبه بازیش فقط بخش آنلاینش باز نمیشه هی میزنه اینترنت خود را بررسی کنید

۱ ۱
محمد کوه گرد
١١ شهریور ١٤٠٠

عالیه

۰ ۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده