استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Emolfi empathic selfie cam😊😞

Emolfi empathic selfie cam😊😞

نسخه۱.۰.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۴/۱۶
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۳۱
حجم۲۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Linerock Investments LTD
‏‏اولین اپلیکیشن سلفی که دارای هوش مصنوعی است و میتواند پس از تشخیص احساسات شما آنها را به صورت خودکار و به صورت غلو شده به عکس های سلفی تان اعمال کند!
‏یک لحظه صبر کنید و یک عکس سلفی از خودتان بگیرید! عصبانی هستید؟ سلفی شما شبیه شیطانی است که دارد در آتش میسوزد! احساس آرامش خاطر میکنید؟ سلفی شما شبیه به فرشته ای در رنگین کمان است! بی حوصله هستید؟ سلفی شما شبیه روحی است که در جنگل گم شده است!
‏این اپلیکیشن از روی حالت چهره شما به احساسات تان پی برده و مطابق با آن پشت زمینه سلفی شما را تغییر داده و متناسب با احساسات شما استیکرهایی را نیز به عکس تان اضافه خواهد کرد. از این پس سلفی های شما نشان دهنده احساسات واقعی شما خواهند بود! به نظرتان جالب نیست؟!
‏خوب! دفعه بعد که یکی از دوستان تان از شما پرسید 'چه خبر؟' میتوانید با این اپلیکیشن یک سلفی از خودتان بگیرید و برایش بفرستید تا واقعا بفهمد چه خبر است!
‏ضمنا شما میتوانید عکس های سلفی که با این اپلیکیشن میگیرید را ذخیره کنید یا همانطور که گفته شد برای دیگران بفرستید یا به اشتراک بگذارید.
‏‏آرام باشید و پاداش بدهید!

‏آیا شما برای آزمایش های بسیار احساسی آماده هستید؟ چهره ی خود را با بیان خنثی 😐 و یک کولاژ غیر منتظره بسازید 4-احساسات 😈😨🌈😱🎠🦋 را بر روی صورت خود گذاشته و به اشتراک بگذارید. چطور است؟

نظرات و امتیاز ها

۳۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر دخی شیطون:)
٢٧ تیر ١٤٠١

این چیه واقعا 😐

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Majid Palang
١٠ خرداد ١٤٠١

چطوری افکتش میاد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر علی
٢١ مهر ١٤٠٠

امیرعل

میپسندم۰ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده