خانه برنامه عکس و فیلم
Photo Editor pro - SquarePic Stickers

Photo Editor pro - SquarePic Stickers

تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۰۲
حجم۱۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Photo Editor Perfect Corp.
‏Photo Editor SnapPic Stickers بهترین روش برای اضافه کردن برچسب های خنده دار روی عکس است. عکس فوری را با دوستان خود ارسال کنید. و عملکرد مربعی برای شما وجود دارد. می توانید عکس خود را بدون برش مربع کنید. در همان زمان می توانید عکس های 1-9 خود را با هم جمع کنید.
‏~ آیا شما مانند برچسب با برچسب هستید؟ آیا می خواهید کلمه و ایموجی ها را روی عکس خود ترکیب کنید؟ بیا عکس مربع عکس Pic Stickers ، ما عملکرد متن اسنپ را ارائه می دهیم. این یک روش آسان برای ویرایش ضربه محکم و ناگهانی است.
‏stick برچسب های شگفت انگیز صورت حیوانات: شما می توانید مانند سلفی برچسب های زیبا و خنده دار را بر روی صورت خود اضافه کنید.
‏عکس ویرایشگر عکس SnapPic برچسب های بیشتری برای شما دارد. این باعث می شود عکس شما زیباتر شود.
‏make می توانید از تابع insta Square استفاده کنید تا عکس شما مربع شود. پس زمینه تار / گرید جامد و الگوی برای شما وجود دارد. شما می توانید عکس با اندازه کامل با عکس ضربه محکم و ناگهانی ارسال کنید. و فیلترهای زیبایی برای شما وجود دارد. می توانید متن و برچسب ها را روی عکس های خود اضافه کنید. و آسان برای ویرایش مقیاس چرخش چرخش و غیره. Shadow عکس شما را زنده می کند.
‏~ عکس های کولاژ 1-9 خود را. ما انواع قالب های کلاژ را ارائه می دهیم. می توانید آن را انتخاب کرده و عکس ها را با هم ترکیب کنید. و می توانید گوشه داخلی بیرونی آن را به راحتی تنظیم کنید. همچنین می توانید برچسب ها و قاب ها را اضافه کنید.
‏Photo Editor Snap Square Pic Stickers ویرایشگر قدرتمند عکس برای ارسال عکس متن فوری و عکس های مربع و کولاژ در فیس بوک توییتر اینستاگرام است. از آن استفاده کنید و بیشتر دوست داشته باشید!
❤️1.Add fire /love/nature photo effects for you
❤️2. More photo frames and grid for you
❤️3. More leaks effects
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟