استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
VidMate YouTube Video Downloader

VidMate YouTube Video Downloader

ویدمیت - vidmate

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۵۲۰۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۲۷
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۸۹۱
حجم۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده VidMate
‏‏سرویس اشتراک ویدیو (یوتیوب) بدون شک امروز یکی از محبوب ترین سرویس های موجود در جهان است که تقریبا میتوان محتوای ویدیویی با هر موضوعی را در آن پیدا کرد. یوتیوب که کار خود را به صورت رسمی از سال 2005 شروع کرد، با اضافه کردن قابلیت های جدید به صورت مداوم و فراهم کردن بستر تولید محتوای ویدیویی برای کاربران توانسته به یکی از جذاب ترین و البته اعتیادآور ترین سرویس های محتوا بدل شود.
‏ ‏ در این بین قانونی که یوتیوب کار خود را با آن شروع کرد همچنان پابرجاست و آن هم عدم امکان دانلود ویدیو هاست. در واقع یوتیوب خود را یک سرویس تماشای ویدیوی آنلاین معرفی میکند که اجازه دانلود ویدیو را به کاربران نمیدهد. از همان ابتدا راه های زیادی برای دانلود ویدیو از یوتیوب معرفی شد. در سال های اخیر نیز برنامه های زیادی به همین منظور طراحی شده اند. VidMate YouTube Video Downloader یکی از بهترین برنامه های دانلود از یوتیوب است که شما میتوانید آن را از مایکت دانلود و نصب کنید.
‏ ‏ از ویژگی های اصلی و کاربردی این برنامه میتوان به امکان دانلود آسان ویدیو از یوتیوب اشاره کرد. گوشه سمت راست هر ویدیو یک علامت قرمز وجود دارد که میتوانید با انتخاب آن ویدیو مورد نظر را به آسانی دانلود کنید. این برنامه قبل از دانلود کیفیت های مختلف ویدیو را هم به شما نشان میدهد تا با توجه به وضعیت ترافیک اینترنت کیفیت دلخواه خود را انتخاب کنید. البته امکان دانلود این برنامه تنها به یوتیوب محدود نمی شود بلکه این برنامه بیش از 1000 سایت را از جمله فیسبوک، اینستاگرام و IMDB را پوشش میدهد. شما همچنین میتوانید ویدیو های مورد علاقه خود را با دوستانتان در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید.
‏ ‏ ویژگی های متنوع VidMate؛ فراتر از یک دانلودر
‏ ‏ این برنامه همچنین یک گالری جذاب از فیلم ها وعکس های مختلف در دسته بندی های متنوع دارد که دامنه قابلیت های این برنامه از صرف دانلود فراتر میرود. شما در حالی که منتظر هستید دانلود فایلتان به پایان برسد می توانید از تماشای عکس ها و ویدیو های روز در دسته بندی های مختلف لذت ببرید. یکی از قابلیت های جالب این برنامه امکان تبدیل فایل های MP4 به MP3 است که به خصوص برای دانلود و گوش دادن فایل های موسیقی بسیار کاربردی است.
‏ ‏ به طور کلی اگر همیشه دوست داشتید ویدیو های جذابی که به صورت آنلاین می بینید را دانلود کنید، باید بگوییم VidMate YouTube Video Downloader تمام مشکلات شما را به آسانی حل خواهد کرد.
‏ ‏ ویژگی های این برنامه
‏ ‏ دانلود آسان ویدیو از یوتیوب
‏ ‏ دانلود ویدیو از بیش از 1000 وبسایت (فیسبوک، IMDB و..)
‏ ‏ دانلود ویدیو با کیفیت های مختلف
‏ ‏ امکان به اشتراک گذاری ویدیو
‏ ‏ گالری عکس و ویدیو
‏ ‏ تغییر فرمت فایل های دانلود شده (MP4 به MP3)
‏ ‏ امکان دانلود از بکگراند
‏ ‏ پشتیبانی از زبان فارسی
‏ ‏ سوالات متداول
‏ ‏ VidMate چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟
‏ ‏ VidMate یک دانلودر بسیار کاربردی است که به وسیله آن میتوانید از سرویس های ویدیو و موسیقی مثل یوتیوب به راحتی فایل دانلود کنید.
‏ ‏ آیا VidMate بر روی کامپیوتر هم قابل اجراست؟
‏ ‏ بله این برنامه از ویندوز نیز پشتیبانی می‌کند.
‏ ‏ آیا VidMate از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند؟
‏ ‏ بله. این برنامه از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند.
‏‏سرویس اشتراک ویدیو یوتیوب بدون شک امروز یکی از محبوب ترین سرویس های موجود در جهان است که تقریبا میتوان محتوای ویدیویی با هر موضوعی را در آن پیدا کرد. یوتیوب که کار خود را به صورت رسمی از سال 2005 شروع کرد، با اضافه کردن قابلیت های جدید به صورت مداوم و فراهم کردن بستر تولید محتوای ویدیویی برای کاربران توانسته به یکی از جذاب ترین و البته اعتیادآور ترین سرویس های محتوا بدل شود. در این بین قانونی که یوتیوب کار خود را با آن شروع کرد همچنان پابرجاست و آن هم عدم امکان دانلود ویدیو هاست. در واقع یوتیوب خود را یک سرویس تماشای ویدیوی آنلاین معرفی میکند که اجازه دانلود ویدیو را به کاربران نمیدهد. از همان ابتدا راه های زیادی برای دانلود ویدیو از یوتیوب معرفی شد. در سال های اخیر نیز برنامه های زیادی به همین منظور طراحی شده اند. VidMate YouTube Video Downloader یکی از بهترین برنامه های دانلود از یوتیوب است که شما میتوانید آن را از مایکت دانلود و نصب کنید. از ویژگی های اصلی و کاربردی این برنامه میتوان به امکان دانلود آسان ویدیو از یوتیوب اشاره کرد. گوشه سمت راست هر ویدیو یک علامت قرمز وجود دارد که میتوانید با انتخاب آن ویدیو مورد نظر را به آسانی دانلود کنید. این برنامه قبل از دانلود کیفیت های مختلف ویدیو را هم به شما نشان میدهد تا با توجه به وضعیت ترافیک اینترنت کیفیت دلخواه خود را انتخاب کنید. البته امکان دانلود این برنامه تنها به یوتیوب محدود نمی شود بلکه این برنامه بیش از 1000 سایت را از جمله فیسبوک، اینستاگرام و IMDB را پوشش میدهد. شما همچنین میتوانید ویدیو های مورد علاقه خود را با دوستانتان در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید.   ویژگی های متنوع VidMate؛ فراتر از یک دانلودر این برنامه همچنین یک گالری جذاب از فیلم ها وعکس های مختلف در دسته بندی های متنوع دارد که دامنه قابلیت های این برنامه از صرف دانلود فراتر میرود. شما در حالی که منتظر هستید دانلود فایلتان به پایان برسد می توانید از تماشای عکس ها و ویدیو های روز در دسته بندی های مختلف لذت ببرید. یکی از قابلیت های جالب این برنامه امکان تبدیل فایل های MP4 به MP3 است که به خصوص برای دانلود و گوش دادن فایل های موسیقی بسیار کاربردی است. به طور کلی اگر همیشه دوست داشتید ویدیو های جذابی که به صورت آنلاین می بینید را دانلود کنید، باید بگوییم VidMate YouTube Video Downloader تمام مشکلات شما را به آسانی حل خواهد کرد.    ویژگی های این برنامه دانلود آسان ویدیو از یوتیوب دانلود ویدیو از بیش از 1000 وبسایت فیسبوک، IMDB و..) دانلود ویدیو با کیفیت های مختلف امکان به اشتراک گذاری ویدیو گالری عکس و ویدیو تغییر فرمت فایل های دانلود شده MP4 به MP3) امکان دانلود از بکگراند پشتیبانی از زبان فارسی سوالات متداول   VidMate چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟ VidMate یک دانلودر بسیار کاربردی است که به وسیله آن میتوانید از سرویس های ویدیو و موسیقی مثل یوتیوب به راحتی فایل دانلود کنید.   آیا VidMate بر روی کامپیوتر هم قابل اجراست؟ بله این برنامه از ویندوز نیز پشتیبانی می‌کند.   آیا VidMate از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند؟ بله. این برنامه از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند.

نظرات و امتیاز ها

۸۹۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
بهمن خلیلی
١١ اردیبهشت ١٤٠٢

الی الی الان چند روز قته یک فکری برای راحتیش نکنید منون

۷ ۳
گل خان
٨ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ عالی ‏✗ عالی خیلی کم داره سایت های خصوصی

۱۱ ۵
Mr.Daneshyar
٥ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ عالیه این برنامه دانلود از یوتیوب و سایر وب‌سایت ها ‏✗ تبلیغات زیاد داره

۲۰ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط