استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Speed Test & Wifi Analyzer

Speed Test & Wifi Analyzer

نسخه۲.۱.۳۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۲
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۵
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Eco Mobile
‏‏برنامه Speed ​​Test & Wifi Analyzer یک ابزار تست سرعت اینترنت، تحلیل کننده وای فای و دستگاه های آزمایشی است که به راحتی، سریع و دقیق به وای فای شما متصل می شوند. در هر جایی!
‏برنامه Speed ​​Test & Wifi Analyzer همچنین به شما کمک می کند تا کیفیت سرعت اتصال به اینترنت و مقایسه عملکرد تست سرعت پهنای باند اضافه وقت را ارزیابی کنید تا بهترین گزینه را برای خود پیدا کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏با برنامه Speed ​​Test & Wifi Analyzer، می‌توانید اتصال سلولی و قدرت سیگنال را برای 4G، 5G، DSL و ADSL اندازه‌گیری کنید. برنامه Speed ​​Test تست سرعت دانلود، تست سرعت آپلود و تست پینگ را اجرا می کند تا اندازه گیری دقیق سرعت اینترنت را ارائه دهد. Speed ​​Test & Wifi Analyzer در شبکه های سرور جهانی محبوب اجرا می شود. نتایج سرعت اینترنت با میانگین محدوده نمونه ها محاسبه می شود.
‏برای تست سرعت اینترنت/ تست سرعت WiFi، سرعت دانلود، تجزیه و تحلیل سرعت آپلود و با پینگ برنامه Speed ​​Test & Wifi Analyzer را باز کنید. سپس ویژگی “Speed ​​Test” را انتخاب کنید و دکمه “Start” را فشار دهید، پس از انجام تست سرعت سنج، تمام جزئیات مربوط به اتصال اینترنت خود مانند پینگ، دانلود و افزایش سرعت دانلود را دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، برنامه Speed ​​Test & Wifi Analyzer کیفیت اتصال را بر اساس نتایج ارزیابی می‌کند.
‏و علاوه بر این، برنامه Speed ​​Test & Wifi Analyzer همچنین نتایج تست سرعت اینترنت/تست سرعت وای‌فای را به‌طور دائم ذخیره می‌کند، به راحتی به شما کمک می کند اتصال قبلی را بررسی کنید و با اتصال فعلی مقایسه کنید تا بفهمید کدام شبکه اینترنت سریع ترین سرعت را دارد.
‏همچنین Speed ​​Test & Wifi Analyzer بهترین برنامه اسکنر شبکه برای هر تلفن اندرویدی است. دستگاهی که به شما کمک می کند تمام دستگاه های متصل به وای فای خود را کشف کنید. تحلیلگر Wifi به شما کمک می کند کانالی با شلوغی کمتر برای روتر وای فای خود پیدا کنید. این تحلیلگر Wifi اطلاعات مفیدی درباره سیگنال‌های بی‌سیم اطراف شما ارائه می‌کند.
‏در طول تست سرعت اینترنت/ تست سرعت WiFi، مطمئن شوید که هیچ برنامه‌ای دانلود نمی‌شود یا هر تلفنی در شبکه محلی (در صورت وجود) از اتصال اینترنت استفاده می کند تا مطمئن شود که نتیجه اندازه گیری درست است. علاوه بر این، باید آزمایش را چندین بار روی چندین دستگاه در مکان‌های مختلف انجام دهید تا دقیق‌ترین نتایج را به دست آورید.
‏برنامه Speed ​​Test & Wifi Analyzer را برای تست سرعت اینترنت و wifi دانلود کنید. تست سرعت برای همه اتصالات شما
‏‏- گزینه افزودن برای بررسی خودکار سرعت شبکه هنگام باز کردن برنامه
‏- اطلاعات دقیق به بخش مجوزهای موقعیت مکانی اضافه شد

نظرات و امتیاز ها

۲۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر کاراببین
١٢ شهریور ١٤٠٢

‏✓ سریع بودن دست مریزا

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Mohamed
٦ بهمن ١٤٠١

عالی هست من میخواستم ببنیم نت چی هست این برنامه کمکم کرد

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر ترکی کاویانی
٢٢ تیر ١٤٠٢

عالي

میپسندم۰ نمیپسندم۱

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده