استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Whats Tracker: Profile View

Whats Tracker: Profile View

نصب در حال دریافت
نسخه۱۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۰۵
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۳۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده V Unit Developers
‏‏Whats Tracker: نمای نمایه فعالیت‌های آنلاین/آفلاین فرزندانتان را کنترل می‌کند و هر زمان که بچه‌هایتان آنلاین یا آفلاین شوند به شما اعلان‌های فوری می‌دهد. می‌توانید گزارش‌های آنلاین/آفلاین آنها را با فاصله زمانی بین وضعیت آنلاین و آفلاین با جزئیات بررسی کنید، به طوری که می‌توانید بدانید بچه‌هایتان چقدر زمان آنلاین می‌گذرانند.
‏ردیابی آنلاین/آفلاین
‏کودکان امروزه زمان زیادی را در اینترنت می گذرانند و به جای استفاده از زمان آنلاین خود برای مطالعه، با چت آنلاین وقت خود را صرف می کنند. با Whats Tracker: Profile View می توانید پروفایل آنها را ردیابی کنید. به محض اینکه آنلاین شدند، اعلان فوری دریافت خواهید کرد.
‏گزارش‌های تفصیلی
‏می‌توانید بررسی کنید فرزندانتان چند وقت یک‌بار برای چت آنلاین می‌شوند. می‌توانید مدت زمان آنلاین بودن آنها را مشاهده کنید، می‌توانید وضعیت آنلاین/آفلاین فعلی آنها را با جزئیات گزارش‌های آنلاین/آفلاین روزانه و هفتگی بررسی کنید.
‏پشتیبانی آنلاین
‏اگر می‌خواهید در مورد برنامه مشکلی دارید یا اگر با مشکلی روبرو هستید می توانید با ما تماس بگیرید. ما بلافاصله مشکل شما را حل خواهیم کرد. ما به شما پشتیبانی آنلاین فوری ارائه می‌دهیم.
‏Whats Tracker: نمای نمایه بر فعالیت‌های آنلاین فرزندانتان و عزیزانتان نظارت می‌کند تا بتوانید فعالیت‌های آنلاین آن‌ها را مشاهده و کنترل کنید تا آن‌ها از زمان خود به نحوی سازنده استفاده کنند.< br>
‏اگر برنامه را دوست دارید، با دوستان خود به اشتراک بگذارید و امتیاز دهی و نظر را فراموش نکنید. اگر پیشنهاد یا شکایتی در مورد برنامه دارید، لطفاً برای ما بنویسید.
* Issue Fixed
- Track Your Profile Visitors
- Who Viewed Your Profile

نظرات و امتیاز ها

۳۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
sahi
٦ اسفند ١٤٠٠

از صفه اول جلو نمیره

۰ ۰
~AHMADREZA~
١٦ آبان ١٤٠٠

خیلی افتضاح اونهایی هم که اومدن گفتن گود از طرف خود اپلیکیشن اومدن

۱ ۰
جعفر چرمدوزی
٩ مهر ١٤٠٠

برنامه ای خوبیه

۰ ۰

برنامه‌های مرتبط