استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Whats Tracker : Online Tracker for WhatsApp Usage

Whats Tracker : Online Tracker for WhatsApp Usage

نسخه۱.۰.۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۲/۱۲
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۵
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Track Santa Games
‏‏آیا می دانید همیشه کجا می رود؟ Whats Tracker به طور خودکار زمان شما را ردیابی و نظارت می کند و دقیقاً به شما می گوید که کدام برنامه ها بیشتر دقایق با ارزش شما را جذب می کنند. این می‌تواند کل استفاده و همچنین میزان استفاده از برنامه‌ها را به‌علاوه تعداد دفعات راه‌اندازی هر برنامه نشان دهد.
‏ردیاب آنلاین برای WhatsApp یک برنامه بسیار مفید است که به شما می‌گوید چقدر زمان صرف کرده‌اید در WhatsApp و هر برنامه دیگری. سایر برنامه های نصب شده دستگاه شما. بنابراین با استفاده از این برنامه می توانید استفاده از هر برنامه را ردیابی کنید و می توانید در زمان کیفیت خود صرفه جویی کنید.
‏Whats Tracker یک پلت فرم مفید عالی است که می توانید استفاده از برنامه را ردیابی کنید. ردیاب آنلاین برای واتس‌اپ ساده‌ترین اما قدرتمندترین برنامه مدیریت استفاده از برنامه/دستگاه است.
‏این برنامه دارای چندین ویژگی دیگر نیز می‌باشد، مانند هشدار استفاده روزانه، بنابراین وقتی می‌خواهید یک پنجره بازشو دریافت کنید. برای مدت طولانی در واتس اپ (یا هر چیز دیگری) بوده ام.
‏این برنامه همچنین تاریخچه استفاده از برنامه شش روزه گذشته شما را به شما می گوید، با استفاده از آن می توانید بدانید که امروزه بیشتر از کدام برنامه استفاده می کنید و همچنین می توانید تنظیم کنید اعلان برای استفاده بیش از حد.
‏می توانید لیست برنامه های مورد نظر خود را از بین برنامه های نصب شده برای پیگیری انتخاب کنید. هیچ محدودیتی در تعداد برنامه های قابل پیگیری وجود ندارد.

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر morteza savari
١٤ بهمن ١٤٠٠

خوب

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر morteza.savari
١٦ آذر ١٤٠٠

این طوریه برنامش. بلد نیستم

میپسندم۰ نمیپسندم۲
عکس کاربر منیر پاک
٦ اسفند ١٣٩٩

به دیدن کامل کسانی که پروفایل رو چک کردن

میپسندم۸ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند