استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
what3words: Navigation & Maps

what3words: Navigation & Maps

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۲۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۳
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۳۱
حجم۸۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده what3words
‏‏شما برای رای دادن، دسترسی به خدمات دولتی و شاید دریافت نامه به یک آدرس نیاز دارید. یک شرکت مستقر در لندن راهی ایجاد کرده است تا چنین افرادی وارد نقشه شوند.
‏این شرکت کره زمین را به مربع‌های سه متر در سه متر یعنی ۵۷ تریلیون مربع در کل تقسیم کرده است. به هر مربع سه کلمه تصادفی اختصاص داده‌شده است تا هر مکان در کره زمین یک نام مخصوص به خود را داشته باشد.

ویدئو معرفی برنامه

‏اپلیکیشن What 3 Words به‌طور رایگان در تمامی تلفن‌های هوشمند در دسترس است و روند مکان‌یابی یک مکان خاص را تسهیل می‌کند. این کد سه‌کلمه‌ای از کدهای پیچیده GPS یا آدرس راحت‌تر به خاطر مِهم‌اند. همچنین کلمات استفاده‌شده ساده هستند و استفاده از آن‌ها ساده است.
‏این سیستم تنها برای نقاط حاشیه‌ای مفید نیست بلکه در شهرهای بزرگ و پیشرفته نیز می‌تواند کمک خوبی باشد. شما می‌توانید به دوستتان کد سه‌کلمه‌ای را بگویید و آن‌ها به‌راحتی شمارا در مکانی که هستید پیدا خواهند کرد. دیگر نیاز نیست در مراکز خرید یا مکان‌های ورزشی سرگردان باشید، اینک کد به شما دریافتن مکان دقیق فرد کمک می‌کند.
‏What 3 Words از طول و عرض جغرافیایی برای تعیین موقعیت استفاده می‌کند و کاربر تنها لازم است کد سه‌کلمه‌ای را بداند تا مکان را پیدا کند. همچنین می‌توانند مکان‌های معروف را جستجو کنند تا کد سه‌کلمه‌ای را بیابند. اپلیکیشن از GPS استفاده می‌کند. اپلیکیشن کدام سه کلمه به ده‌زبان ترجمه‌شده است.
‏‏- راه های جدیدی برای استفاده از what3words کشف کنید. اکنون آن را در منوی برنامه بررسی کنید!

نظرات و امتیاز ها

۳۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
چوخ گوزلذه
١٦ دی ١٤٠١

درکل خوب وعالیه والا👍👍👍

۱ ۰
عالی
١٤ آبان ١٤٠١

عالی

۱ ۰
۶۱۷۶۲۲
١٤ مهر ١٤٠١

👏👏👏👏

۱ ۰

برنامه‌های مرتبط