استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
what3words

what3words

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۱۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۱۰
تعداد دانلود۷۰۰
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۸
حجم۸۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده what3words
‏‏شما برای رای دادن، دسترسی به خدمات دولتی و شاید دریافت نامه به یک آدرس نیاز دارید. یک شرکت مستقر در لندن راهی ایجاد کرده است تا چنین افرادی وارد نقشه شوند.
‏این شرکت کره زمین را به مربع‌های سه متر در سه متر یعنی ۵۷ تریلیون مربع در کل تقسیم کرده است. به هر مربع سه کلمه تصادفی اختصاص داده‌شده است تا هر مکان در کره زمین یک نام مخصوص به خود را داشته باشد.

ویدئو معرفی برنامه

‏اپلیکیشن What 3 Words به‌طور رایگان در تمامی تلفن‌های هوشمند در دسترس است و روند مکان‌یابی یک مکان خاص را تسهیل می‌کند. این کد سه‌کلمه‌ای از کدهای پیچیده GPS یا آدرس راحت‌تر به خاطر مِهم‌اند. همچنین کلمات استفاده‌شده ساده هستند و استفاده از آن‌ها ساده است.
‏این سیستم تنها برای نقاط حاشیه‌ای مفید نیست بلکه در شهرهای بزرگ و پیشرفته نیز می‌تواند کمک خوبی باشد. شما می‌توانید به دوستتان کد سه‌کلمه‌ای را بگویید و آن‌ها به‌راحتی شمارا در مکانی که هستید پیدا خواهند کرد. دیگر نیاز نیست در مراکز خرید یا مکان‌های ورزشی سرگردان باشید، اینک کد به شما دریافتن مکان دقیق فرد کمک می‌کند.
‏What 3 Words از طول و عرض جغرافیایی برای تعیین موقعیت استفاده می‌کند و کاربر تنها لازم است کد سه‌کلمه‌ای را بداند تا مکان را پیدا کند. همچنین می‌توانند مکان‌های معروف را جستجو کنند تا کد سه‌کلمه‌ای را بیابند. اپلیکیشن از GPS استفاده می‌کند. اپلیکیشن کدام سه کلمه به ده‌زبان ترجمه‌شده است.
‏‏اکنون می توانید از دستگاه برای خواندن آدرس های what3words با صدای بلند استفاده کنید! اگر زبان انتخاب‌شده توسط دستگاه پشتیبانی می‌شود، می‌توانید «دسترس‌پذیری» را در تنظیمات برای روشن کردن آن پیدا کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
لطف اله عیوضی
١٠ اردیبهشت ١٤٠١

کمبودهای زیادی دارد ولی بد نیست

۰ ۰
بازی
٤ فروردین ١٤٠١

خوبه

۰ ۰
Amir
٣ بهمن ١٤٠٠

عالییییی

۱ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط