خانه برنامه ابزارهای کاربردی
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده میثم حصیب
‏‏اپلیکیشن کاتالوگ رنگ برای راحتتر کردن انتخاب رنگ از میان هزاران رنگ موجود طراحی شده. شما در این اپلیکیشن می توانید رنگ مورد نظر خودتان را از بین رنگ های استاندارد انتخاب کنید و کد هایی که به شما در پیدا کردن آن رنگ کمک می کند را دریافت کنید. همچنین شما می توانید رنگ انتخابی خودتان را در شرایط خانه ، محل کار و بصورت ساده تماشا کنید که این ویژگی می تواند به انتخاب بهتر شما کمک زیادی کند.
‏شما در اپلیکیشن کاتالوگ رنگ قادر هستید رنگ ها را با هم مقایسه کنید و از آن ها خروجی بگیرید و برای دوستان و آشنایانتان ارسال کنید.
‏اگر قصد رنگ کردن منزل و یا دستگاهی را دارید، می توانید از این اپلیکیشن استفاده کنید و رنگ مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و سپس کد رنگ را برای پیمانکارتان ارسال کنید. با این کار انتخاب برای شما آسوده تر می شود و همچنین خطای اجرای رنگ اشتباه کمتر می شود.
‏امیدواریم این اپلیکیشن برای شما راهگشا بوده باشد، درصورتی که نظر و یا پیشنهادی داشتید با ما به اشتراک بگذارید. حتما در ورژن های بعدی نظرات شما دوستان را اعمال خواهیم کرد.
‏ویژگی های این محصول:
‏- قابلیت ذخیره رنگ ها در تلفن همراه و اپلیکیشن، همچنین مقایسه بین آنها
‏- امکان جستجو رنگ در دسته بندی های مختلف
‏- بیش از ۲۰۰ طیف رنگی در ۳ طرح و نمایش متفاوت
‏محصول شرکت رنگ پودری تهران
‏مدیر پروژه: میثم حصیب
‏توسعه دهنده: سودابه حیدری
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟