استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Offroad Oil Tanker Truck Games

Offroad Oil Tanker Truck Games

نسخه۴.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۲
تعداد دانلود۹ هزار
حجم۹۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Play Trend
‏‏Whiplash Mediaworks این فرصت را به دوستداران حمل و نقل نفتکش و رانندگان بازی های شبیه ساز کامیون آفرود می دهد. در این شبیه ساز کامیون تانکر نفت سنگین، از لذت رانندگی بازی تانکر نفت و تامین سوخت به ایستگاه های مختلف در این بازی تانکر نفت 2021 لذت خواهید برد. بهترین راننده کامیون حمل و نقل تانکر نفت خارج از جاده شوید و مواجهه با نفت را تجربه کنید. بازی های کامیون اگر عاشق بازی های تانکر نفت هستید و می خواهید راننده کامیون تانکر نفت شوید، این شبیه ساز رانندگی کامیون تانکر نفت خارج از جاده بهترین بازی تحویل نفت برای شما است. در این بازی تانکر والا، شما مانند یک راننده کامیون سنگین بازی های کامیون نفت، از هیجان حمل و نقل نفتکش خارج از جاده لذت خواهید برد.
‏در این بازی تانکر نفت، زمان آن رسیده است که شبیه ساز کامیون نفت سنگین خود را راه اندازی کنید و رانندگی را شروع کنید. یک کامیون باری نفتی بزرگ و نفت و گازوئیل را از پالایشگاه نفت به ایستگاه های سوخت مختلف در این بازی های تانکر نفت 2021 حمل می کند. اگر می خواهید کامیون های نفت سنگین را در مسیرهای کوهستانی و خارج از جاده برانید، یکی از شبیه سازهای کامیون تانکر نفت ما را امتحان کنید. بازی با کامیون تانکر سوخت بازی. در این بازی های کامیون تانکر نفت 2021، شما با کامیون حمل و نقل نفت سنگین خود در مسیرهای آفرود رانندگی خواهید کرد و کامیون بزرگ را با خیال راحت به جایگاه های سوخت بازی های شبیه ساز کامیون های نفتی پارک خواهید کرد. در بازی های شبیه ساز رانندگی با کامیون آفرود باید با احتیاط و دقت بیشتری یک کامیون باری تانکر نفت را رانندگی کنید.
‏بازی های کامیون تانکر یک بازی شبیه سازی رانندگی برای شما با ایده بازی های کامیون نفت است. کامیون تانکر نفت آفرود، هدف از این کار، رانندگی در مسیرهای سربالایی خطرناک از یک پالایشگاه حمل‌ونقل نفت تا برداشتن تانکرهای سوخت و تحویل حمل‌ونقل نفت به شهرهای مختلف بازی‌های شبیه‌ساز رانندگی کامیون‌های نفتی است. مهمترین وظیفه حمل و نقل سوخت در بازی های جدید تانکر والا بازی تانکر نفت 2021 و بازی شبیه ساز کامیون. در بازی تانکر والا، کامیون باری نفت را برانید و از رانندگی در سربالایی به سمت پالایشگاه نفت لذت ببرید و شبیه‌ساز کامیون نفت خود را در بازی‌های رانندگی آفرود پر کنید.
‏در این بازی آفرود تانکر نفت‌کش، کامیون تانکر نفت خود را که هدف اصلی شماست راه اندازی کنید. این بازی پارک کردن و حمل بنزین با خیال راحت به ایستگاه ها در این بازی کامیون والا است. کامیون حمل نفت خود را برانید و دستان خود را روی فرمان قرار دهید و در بازی شبیه ساز رانندگی کامیون، استاد آفرود تپه ها باشید. خود را به چالش بکشید تا به یک راننده متخصص تانکر نفت خارج از جاده در این بازی های کامیون تانکر سوخت سنگین تبدیل شوید. در این بازی های شبیه ساز کامیون نفت، شما باید مهارت های پارکینگ خود را نشان دهید، وظیفه حمل و نقل شما این است که در این بازی های تانکر نفت، تانکر نفت کوهستان را از ایستگاه شهر به ایستگاه سوخت خارج از جاده برانید. در این بازی تانکر والا، وقت آن است که به یک راننده کامیون نفت کش متخصص این بازی های سنگین کامیون نفت کش آفرود تبدیل شوید.
‏بازی و ویژگی های بازی Offroad Oil Tanker Truck:
‏-تجربه بازی های شبیه ساز Heavy Transporter Truck with Oil Tanker
‏- سرگرمی رانندگی در جاده های کوهستانی با ترافیک واقعی بازی تانکر والا
‏-سطوح هیجان انگیز برای لذت بردن از این بازی های شبیه ساز Oil Tanker Truck
‏-در بازی tanker wala لذت خواهید برد سیستم‌های آب و هوایی مختلف مانند باران، طوفان و مه.
‏-یک راننده تانکر نفت‌کش خبره شوید و چندین تانکر و تریلر را برانید.
‏-تجربه رانندگی با کامیون تانکر نفت واقعی.

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده