خانه بازی رانندگی

Ultimate Car Driving Simulator

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۴۵
تعداد نظرات۹۷۴
سازنده Sir Studios
نسخه۳.۳
حجم۸۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۱/۲۵
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏بهترین بازی شبیه ساز رانندگی سال 2018 با فیزیک رانندگی واقعی، سفارشی سازی نامحدود، جهان باز، گیم پلی اعتیاد آور و سرگرم کننده بی پایان همراه است. فیزیک رانندگی واقعی نهایی ماشین رانندگی شبیه ساز ترکیبی از واقع گرایی و فیزیک رانندگی سرگرم کننده برای ایجاد بهترین شبیه ساز رانندگی در تلفن همراه با موتور فیزیک رانندگی پیشرفته خود را. بهترین شبیه ساز رانندگی با بهترین فیزیک رانندگی همراه است! از اتومبیل های مسابقه ای تا جاده های خارج از جاده، انواع وسایل نقلیه فیزیک خود را دارند! * سفارشی نامحدود ایجاد ماشین خود و نشان دادن سبک خود را به همه! از وینیل های بی شماری به قطعات خودرو‌ شما می توانید ماشین رویای خود را با این بازی ایجاد کنید. تخیل تنها محدودیت شماست! سفارشی سازی شدید در انتظار شماست! * نقشه باز جهان باز نقشه بزرگ باز جهانی به روش خلاقانه برای تست مهارت های رانندگی رانندگی اتومبیل و ارائه بهترین تجربه گیمپلی طراحی شده است. از شهرستانها به بیابان، نهایی ماشین رانندگی شبیه ساز همراه با بزرگترین نقشه جهان باز با محیط بسیار دقیق است. رانندگی در منطقه بی پایان بیرونی SUV خود را تجربه و واقع بینانه ترین تجربه رانندگی در تلفن همراه. * بهترین اثرات صدا 39همه صداها از اتومبیل های واقعی ثبت می شوند تا قوی ترین احساس را برای بازیکن فراهم کنند. از قوی ترین صدای ماشین مسابقه به موتورهای offroad در حال سوختن، هر ماشین صدای ویژه خود را از اتومبیل های مسابقه ای واقعی ضبط کرده است! * بهترین گرافیک با استفاده از موتور گرافیکی پیشرفته، Ultimate Simulator در حال حاضر گرافیک واقع بینانه ترین و عمیق ترین 3D را در تلفن همراه فراهم می کند. شما سخت است که ماشین های افراطی خود را از واقعیت متمایز کنید! اتومبیل های غیرقابل رقابت اتومبیل های مسابقه ای، وسایل نقلیه خاموش، SUVs، اتومبیل های تیونر، اتومبیل های عضلانی، کامیون های 4WD ... وسیله نقلیه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و هر آنچه را که می خواهید در یک نقشه جهانی بزرگ انجام دهید!نهایی ماشین رانندگی شبیه ساز به طور منظم با پیشنهادات شما به روز می شود. فراموش نکنید که یک بازبینی را با بازخورد خود ترک کنید.
‏دنبال جامعه در فیس بوک در https://www.facebook.com/speedlegendsgame/ یا توییتر در https://twitter.com/speed افسانه دانلود بهترین بازی رانندگی از 2018 در حال حاضر!

تغییرات در نسخه جدید

‏‏قابلیت قطع موزیک
‏بیشتر شدن الماس در پرسه زدن آزاد
‏رفع مشکلات و پیشرفت در بازی

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟