استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Car Game Mega Ramp Stunt

Car Game Mega Ramp Stunt

نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۲۹
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۱۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده xsasoftware
‏‏بازی های آفلاین رایگان فوق العاده و جالب انجام دهید. شبیه ساز سه بعدی شیرین کاری ماشین مگا رمپ که در آن هر سطح منحصر به فرد است. برای بازی رانندگی با بدلکاری غیرممکن آماده شوید و کمربند ایمنی را ببندید تا یک به یک مسیرهای غیرممکن مسابقه سه بعدی شیرین کاری ماشین شهری را به پایان برسانید. از بازی های شیرین کاری شبیه سازی سه بعدی شیرین کاری ماشین مگا رمپ لذت ببرید. تمام سطوح بازی های ماشین شیرین کاری مسابقه ای gt متفاوت است. از مهارت‌های بازی شیرین کاری غیرممکن برای گرفتن فرمان این بازی‌های شیرین کاری ماشینی به صورت سه بعدی با بازی رانندگی ماشین و مسابقه بدلکاری مگا رمپ استفاده کنید تا شما را راننده شیرین کاری مسیرهای غیرممکن بازی مسابقه‌ای شهری کند. کنترل صاف این بازی شیرین کاری ماشین رمپ عمودی را با صحنه های جذاب از شیرین کاری های مسابقه ای شدید بررسی کنید که شما را به انجام بازی های شیرین کاری دیوانه یا بازی ماشین شیرین کاری مگا رمپ جذب می کند. بازی آهنگ های غیرممکن ماشین شیرین کاری غیرممکن روی آب. با بدلکاری های ایالات متحده در مسابقه بدلکاری رمپ بزرگ بنشینید و از زوایای دوربین با بازی های ماشین شیرین کاری غیرممکن 2020 لذت ببرید.
‏به دنیای پر از وسایل نقلیه بپیوندید تا حالت رمپ غیرممکن ماشین را بازی کنید. شما ماشین های اسپرت را در سطوح مختلف شیرین کاری غیرممکن رانندگی خواهید کرد. این بازی رایگان و همچنین یک بازی آفلاین است. بازی مسابقه ای شیرین کاری ایالات متحده در انتظار شما برای پرش روی رمپ های بزرگ است. بروید و با دوستانتان از این شیرین کاری ماشین لذت ببرید. آنها را در 3 بعدی شیرین کاری های ماشینی مگا رمپ دعوت کنید زیرا این بازی یک بازی رایگان رانندگی است و به شما این فرصت را می دهد که در بین دوستان خود استاد ترفند حرفه ای بازی های بدلکاری ماشین را نشان دهید. از این مسابقه بدلکاری ماشین 2020 لذت ببرید و بهترین بازی های مسابقه شیرین کاری مگا رمپ 2020 را بررسی کنید. انتخاب های مختلف شبیه ساز ماشین از این بازی های شیرین کاری ماشین شما را به بالای مسیرهای آسمان هدایت می کند. درایو آزمایشی بازی شیرین کاری رمپ غیرممکن ماشینی را بر فراز منظره دریا انجام دهید و با ماشین انتخابی خود از شیرین کاری در رمپ های آسمان لذت ببرید. وظیفه شما ما این است که ما شیرین کاری ماشین رامپ مگا رامپ را در مسیرهای زیگزاگی بازی شیرین کاری ماشین و جمع آوری پست های بازرسی با رانندگی شیرین کاری غیرممکن انجام دهیم. یک بازی ماشین سواری اعتیاد آور که در آن باید در بازی مسیرهای شیرین کاری غیرممکن ماشینی، پرش ها و شبیه ساز رانندگی غیرممکن را با ماشین با سرعت بالا انجام دهید. با بازی‌های شیرین کاری ماشین مسابقه‌ای gt 2021 در آسمان رانندگی کنید، جایی که باید از ماجراجویی ماشین‌های شیرین کاری مگا رمپ در هوا استفاده کنید. با بازی های شیرین کاری رانندگی در مسیرهای زیگزاگ رانندگی کنید. این درایو چند شیرین کاری رایگان بازی ماشین، یک خلاقیت ماجراجویانه برای دوستداران بازی های شیرین کاری ماشین است.
‏مسیرهای رانندگی غیرممکن 3D Mega Ramp Stunts
‏چگونه بازی کنیم؟ شیرین کاری های غیرممکن ماشینی را امتحان کنید و با بازی مسابقه بدلکاری شهری شدید، از موانع دشوار بازی 2020 عبور کنید. این بازی اصلی بدلکاری مسابقه اتومبیل رانی رمپ را نصب کنید. هنگام انجام بازی های پارکینگ، فراموش نکنید که برای جمع آوری پست های بازرسی، بازی های شیرین کاری غیرممکن با ماشین را انجام دهید، زیرا وقتی شکست خوردید، می توانید بازی بدلکاری ماشین را در آخرین بازرسی که به آن دست پیدا می کنید، دوباره شروع کنید، در غیر این صورت از بازی خارج می شوید. بنابراین مراقب موانع باشید و به‌عنوان شیرین کاری مسابقه‌ای غیرممکن 2020 بازی کنید. در پارکینگ موفق در بازی پارکینگ شیرین کاری ماشین دیوانه، جوایزی دریافت کنید. فرمان را بگیرید تا با اجتناب از موانع در مسابقه شیرین کاری های رانندگی در شهر، مسابقه شیرین کاری ماشین را به موقع به پایان برسانید. تقویت کننده نیترو را برای سرعت بخشیدن به جلو در شیرین کاری های رانندگی ماشین های مسابقه ای جمع آوری کنید.

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده