استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
Offroad Driving Adventure Game

Offroad Driving Adventure Game

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۴
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده skylinkgames
‏‏ما یک بازی ماجراجویی رانندگی در خارج از جاده را شنیده‌ایم که در مورد تاج بازی رالی جیپ شنیده‌ایم، یک سری مسابقات ماجراجویی جیپ بزرگ که در آن جیپ و رقابت برای آوردن رقیب مسابقه‌ای چالش‌برانگیز عنوان می‌کنند. Offroad Jeep Driving Adventure اکنون یک بازی شگفت انگیز رانندگی با جیپ خارج از جاده وجود دارد، Offroad Xtreme Jeep Driving Adventure ما آفرودهای آفرود می توانیم با یک جیپ خیره کننده اسب بخاری هیجان زده شویم. Hammer Offroad Xtreme Jeep Driving بازی‌های مسابقه‌ای منحصربه‌فرد که بازی‌های Offroad Xtreme Jeep Driving این وسیله نقلیه را در برخی از بزرگترین شیرین کاری‌های مسابقات خارج از جاده آزمایش می‌کنند. مسابقه آفرود که از صخره های تنبیه کننده مسابقه دره سلطنتی مرمری، نمی توانید با ترس و نفرت با سرعت بالا در لاس وگاس رانندگی کنید، تا مسیرهای تپه خطرناک، بنابراین باید با احتیاط رانندگی کنید. در این ماجراجویی رانندگی جیپ در حال خروج از بازی رانندگی جیپ خارج از جاده، به شما قول می دهیم که می توانید تمام رکوردهای مسابقات رالی جیپ عالی را بشکنید. جدیدترین نسل این نماد از روحیه رانندگی جیپ آفرود رایگان می تواند کاوش کند و این بازی جیپ درایو را برای شما تازه تر طراحی کند. این یک تپه صخره نوردی، خزیدن، و بازی شنای ماجراجویی رانندگی آفرود است که نشان می دهد مسابقه جیپ و نحوه تغییر تفکر کل نگر از یک دوره رانندگی کلاسیک جیپ. این استاندارد جدیدی را برای Offroad Xtreme Jeep Driving Adventure تعیین می کند که چگونه باید جیپ لوکس را تصور کرد، فناوری را یکپارچه کرد، و فرمان جیپ آفرود را محکم نگه داشت و برای تجربه ای هیجان انگیز و نهایی در رانندگی در سربالایی آفرود آماده شد. رانندگی در اطراف مناطق کوهستانی تپه، افزوده‌های جدید عالی از ماجراجویی رانندگی با جیپ xtreme که بر روی تخته سنگ‌ها می‌چرخد و بازی رانندگی با جیپ پیشرفته Fording Brooks همیشه بازی ماجراجویی رانندگی آفرود.
‏هیجان‌انگیز رانندگی با خودروهای SUV شگفت‌انگیز جیپ را تجربه کنید و جیپ‌ها را به سبک وحشی رانندگی کنید. استقامت بدون جاده با سرعت بالا. بازی دقیق و پیچیده مبتنی بر فیزیک 4x4 و ثابت شده است که یک راننده جیپ است که سخت می کشد. ماجراجویی جدید به مناظر و رانندگی در مکان‌هایی با جیپ‌های هیولایی که فقط جاده‌های خارج از جاده کوه‌نورد تپه‌نورد به آنجا منتهی می‌شوند. آماده برای یک چالش سوارکاری مرتکب از رویکردهای مختلف. بیشتر طراحی‌های جیپ بر روی ویژگی‌ها، پرش توربو و نوآوری‌ها یا طراحی ترمیم آسیب‌های جیپ تمرکز دارند. بازی ماجراجویی رانندگی آفرود، طراحی ویژه ای برای مشارکت در مسابقه رالی جیپ ایجاد کرد. حالت حرفه ای و رایگان برای مسابقه و لذت. هدف اصلی بازی جیپ ابزاری است که بدون زحمت قابل استفاده و کاملاً تکامل یافته برای مسابقات ماجراجویی است. Off Road Xtreme jeep racing یک بازی رانندگی در کوهستان بسیار منحصر به فرد با سریعترین مسابقه دوگانه سرگرم کننده مسیر کوتاه است. از چالش و مسابقه جیپ تپه و همچنین لذت ببرید. جیپ های زیادی به شما تعلق می گیرد که نه تنها در مسیرهای منحنی دشوار به سرعت می دوند، بلکه روی صخره های کوهستانی خارج از جاده نیز می چرخند. توانایی برنده شدن در یکی از این مسابقات سخت است، داکار را می توان سخت ترین رالی آفرود در تمام دنیا دانست. توانایی برنده شدن در همه این سبک های مختلف کاری است که هیچ کس قبل از شما انجام نداده است.
‏اگر به دنبال بهترین بازی های مسابقه ای رالی جیپ Xtreme در جهان هستید، همین حالا فرمان را بگیرید و از رانندگی با جیپ لذت ببرید. یک بدلکاری شگفت انگیز اتومبیلرانی دیوانه با سرعت رانندگی در کوه ها. این بازی مسیرهای تپه منحصر به فرد شما را با شرایط آب و هوایی مختلف ارائه می دهد. اگر واقعاً یک مسابقه‌دهنده جیپ افراطی هستید، باید در مسیرهای ترفند زمستانی با جاده برفی یخی خطرناک رانندگی کنید.
‏ ویژگی‌های بازی ماجراجویی رانندگی آفرود
‏ • گرافیک سه بعدی زیبای مدرن؛
‏ • واقعی فیزیک جیپ؛
‏ • تغییر زمان روز در زمان واقعی؛
‏ • 4 مسیر با شرایط آب و هوایی مختلف؛
‏ • نمای اول شخص / دوربین داخلی.
‏ • کنترل های روان و آسان
‏ • به‌روزرسانی‌های موتور، ترمز و تقویت‌کننده
‏ • ماجراجویی رانندگی آفرود Xtreme Jeep
‏ • اکنون بهترین رانندگی در خارج از جاده را نصب و بازی کنید!
‏‏** کامیون های خود را به مسیرهای چالش برانگیز برانید.
‏** اشکالات جزئی حذف شدند.
‏** ویژگی های جدید اضافه شد.
‏** از محیطی عالی لذت ببرید.

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده