استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Gods of Arena: Online Battles

Gods of Arena: Online Battles

نسخه۱.۳.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۰۷
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۲.۳
تعداد نظرات۶
حجم۲۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Y8
‏‏وارد کولیسئوم شوید و با خانه های گلادیاتورهای دیگر بازیکنان واقعی مبارزه کنید. آیا تبدیل به یک افسانه می شوید یا بی نام به شن و ماسه عرصه می افتید؟ همه چیز به تو بستگی دارد. گلادیاتورهای خود را آموزش دهید، بهترین سلاح ها و تجهیزات را بخرید و بجنگید! تیم و تجهیزات منحصر به فرد خود را بیابید تا در شهر بهترین شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏ویژگی های کلیدی:
‏- حداکثر 5 جنگجوی گلادیاتور در تیم، وفادار، بسیار شجاع و مایل به مردن برای یک مبارزه در عرصه عادلانه
‏- نبردهای چند نفره ناهمزمان علیه بازیکنان از سراسر جهان
‏- Grand Altar - پس از پیروزی در لیگ 10، می توانید پیشرفت بازی را در ازای یک مصنوع افسانه ای، هدیه واقعی خدایان، تنظیم مجدد کنید. br>- فروشگاه Blacksmith بیش از 50 کالای منحصر به فرد ارائه می دهد
‏- میخانه، جایی که می توانید با مبارزه با گلادیاتورهای تصادفی پول به دست آورید
‏- 6 حرفه گلادیاتور با مهارت های منحصر به فرد
‏- 10 توانایی ویژه برای تقویت مبارزه< br>.. و خیلی چیزهای دیگر!
‏آیا آماده پذیرش سرنوشت سرد عرصه هستید؟ وارد تالارهای شهرت و ثروت ابدی شوید! Gods of Arena: Battles نسخه چند نفره بازی محبوب Gods of Arena است که در آن نبردها با آیتم های حماسی بیشتر، تعادل بازی بهتر، تاکتیک های مبارزه زیاد، تیم های گلادیاتورها و مهمتر از همه، حالت چند نفره تقویت می شوند. به صورت آنلاین در برابر افراد واقعی بازی کنید، خوب، تیم گلادیاتورهای آنها واقعی تر، در نبردهای زمان ناهمزمان.
‏گلادیاتورهای خود را از ابتدا آموزش دهید، تعداد زیادی سلاح منحصر به فرد بخرید، جنگجویان جدید استخدام کنید، و با گلادیاتورها از سراسر جهان روبرو شوید. جهان. به راحتی از میخانه بازدید کنید که در آن به جای استراحت و گذراندن اوقات خوش با دوستان خود، همیشه با گلادیاتورهای تصادفی مبارزه خواهید کرد. در Tavern به دنبال طلا بگردید، و هنگامی که ثروتمند و مشهور شدید، از تأسیسات Blacksmith دیدن کنید، جایی که تمام تبرهای براق، صندل ها و شمشیرهای بادوام، زره ها و سپرها در قفسه های خرید قرار دارند. تنها زمانی که گلادیاتور شما به اندازه کافی با مهارت ها، سلاح ها، حملات ویژه، و زره ها پمپ شود، می توانید وارد عرصه چند نفره شوید و برای شکوه و شهرت بجنگید! موفق باشید در Gods if Arena: نسخه نبردهای چند نفره!
‏‏رفع فرکانس تبلیغات

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر هادی
١٨ اسفند ١٤٠١

عالی

میپسندم۱ نمیپسندم۷
عکس کاربر محمد
١٠ شهریور ١٤٠٠

بازی نمیاد

میپسندم۱۸ نمیپسندم۴
عکس کاربر ★cat noire★♕MAHDI MORADI♕
٥ خرداد ١٣٩٩

آشغال ترین بازی نه میاره هم میگه متوقف شده. لعنت به سازندش

میپسندم۲۸ نمیپسندم۱۷

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده