استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Chef Restaurant : Cooking Game

Chef Restaurant : Cooking Game

نسخه۷.۱۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۱۶
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۹
حجم۶۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Cupcake Studios
‏‏به زندگی سرآشپز خوش آمدید: بازی‌های آشپزی دیوانه رستوران دیوانه 2020، این بازی افزوده جدیدی به بازی‌های رستوران هتل است که در آن آشپزی آشپزخانه رستوران هرگز متوقف نمی‌شود و پیشخدمت‌ها همیشه در بازی‌های آشپزخانه رایگان لبخند بزرگی بر لب دارند.

ویدئو معرفی برنامه

‏زندگی آشپز: بازی‌های آشپزی جنون رستورانی دیوانه برای دختران یکی از بهترین بازی‌های رایگان فروشگاه Google Play است که در آن می‌توانید بازی‌های پخت غذا در سال ۲۰۲۰ را انجام دهید! از رستورانی به رستوران دیگر بدوید و بازی‌های آشپزی آشپز آشپزخانه را با شوق سطوح پخش کنید، چیزی که بازی‌های رستوران هتل به شما امکان می‌دهد در بازی‌های غذایی بپزید. هزاران غذای شگفت‌انگیز بپزید و به مشتریانی که از بازی‌های سرگرم‌کننده سرآشپز رستوران شما با غذای باکیفیت و سرعت بازدید می‌کنند، خدمات ارائه دهید. Chef life: Crazy Restaurant Madness Cooking Games 2020 یک بازی آشپزخانه دیوانه سرآشپز آشپزی زیبا است که مهارت های آشپزی شما را در بازی های مدیریت زمان و مهارت های خدمت آزمایش می کند تا به مشتریان گرسنه خدمت کرده و آنها را خوشحال کند. Chef life: Crazy Restaurant Madness Cooking Games 2020 یک بازی اعتیاد آور مدیریت زمان است که در آن استاد آشپز در بازی های آشپزخانه سرآشپز با ارائه خدمات سریع و پخت غذاهای لذیذ در بازی های رستوران هتل شروع به انجام بازی های استاد آشپز در رستوران هتل می کند. پیش بند بپوشید و آماده شوید تا در این رستوران غذای عالی برای دختران بپزید.
‏زندگی سرآشپز: Crazy Restaurant Madness Cooking Games 2020 به شما می آموزد که چگونه غذاهای خوشمزه بپزید و رستوران خود را مدیریت کنید و تبدیل به یک رستوران شوید. استاد آشپز واقعی در بازی های آشپز آشپزخانه! ماجراجویی جنون آمیز بازی های سرآشپز خود را در بازی های آشپزخانه سرآشپز شروع کنید، از مواد مختلف برای طبخ غذا با دستور العمل های شگفت انگیز مانند همبرگر تند، غذاهای دریایی، اسپاگتی، استیک، کولا و غیره استفاده کنید. بازی های آشپزی واقعی برای دختران تب رستوران که دارای بازی بی پایان است. برای بهبود مهارت های آشپزی و مدیریت زمان خود در بازی های رستورانی می توانید همزمان برای چندین مشتری غذا بپزید. بنابراین آشپز آشپزخانه فرمان بازی های آشپزی واقعی برای دختران را بر عهده می گیرد و دیوانگی یک سرآشپز چیره دست را نشان می دهد. مواد لازم را انتخاب کنید و غذا را مطابق با انتخاب مشتری خود بپزید در غیر این صورت باید آن را در سطل زباله بیندازید. بازی های آشپزی آشپزخانه خود را تزئین کنید تا مشتریان گرسنه بیشتری را جذب کنید. با پختن غذاهای لذیذ و خوش طعم، مشتریان را خشنود کنید و در این بازی غذایی بهشت ​​غذاخوری ها را بسازید. در دنیای استاد آشپز، تجربه بازی های آشپزخانه با طعم های عجیب و غریب در سراسر جهان با بازی های آشپزی دیوانه وار سرو می شود. پخت، پختن و کباب کردن با مشتریان منحصر به فرد ملاقات کنید، با غذاهای خوشمزه خود سرو کنید و از آنها لذت ببرید، و در بازی های آشپزی جدید 2020 سکه و نکات کسب کنید. بازی های رستوران را با وسایل سطح ارتقا دهید و تنوع بیشتری از غذاها و غذاهای خوشمزه را با بازی های رستورانی تولید کنید. ظروف بازی های آشپزی آشپزخانه رستوران خود را تزئین کنید تا مشتریان گرسنه بیشتری را در بازی های غذایی جذب کنید. به یاد داشته باشید که اجازه ندهید که غذاخوری در بازی های غذایی عصبانی شود. پس آشپزهای خانگی! برای یک داستان آشپزخانه جدید با تب آشپزخانه نهایی در بازی های آشپزی هتل آماده شوید.
‏زندگی سرآشپز: دیوانه رستوران جنون بازی های آشپزی ویژگی ها:
‏- به زبان های انگلیسی، فرانسوی، عربی، چینی و هندی بازی کنید!
‏- بسیاری از سطوح سرگرم کننده و چالش برانگیز که در آن می توانید در بازی های آشپز آشپزی کنید.
‏- بازی آفلاین رایگان بازی کنید، در بازی های مدیریت زمان نیازی به اتصال به اینترنت نیست!
‏- بازی های هیجان انگیز آشپز آشپز استاد آشپز با بسیاری از رستوران های فانتزی در بازی‌های آشپزی هتل.
‏- قفل رستوران‌های جدیدی را باز کنید که رویاهای آشپزی شما را در بازی‌های آشپزی جدید 2020 به سطح بعدی سوق می‌دهند.
‏- لوازم بازی‌های آشپزی آشپزخانه خود را ارتقا دهید تا خط غذا را تسریع کنید و به سطح بالاتر و تبدیل شدن به یک فوق‌العاده تبدیل شوید. آشپز!
‏‏- یک رستوران جدید در Chef Life: Crazy Restaurant Madness Cooking Games باز است. برای مشتریان خود غذاهای جدید بپزید و سرو کنید و مشتریان شما نمی توانند مقاومت کنند!

‏- گرافیک، بازی و بهینه سازی عملکرد.

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ضحا امجدی پور
٢٢ اسفند ١٤٠٢

‏✓ طمترطج۷لطچ،ان ‏✗ کلهیجف۶جث۶قهبسچ۶۴شقِخrs07f خیلی بددددددد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Armin
٣ خرداد ١٤٠١

نت خودتون رو الکی به هدر ندید زیاد جالب نیست من قبلا بازی هایی از اشپزی داشتم بهتر بود تا این

میپسندم۵ نمیپسندم۴
عکس کاربر amir
٦ تیر ١٤٠٠

چ بدولم والا😩😩

میپسندم۲ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده